Didelės duomenų bazės rezervinė kopija

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Jei jūsų MySQL duomenų bazės apimtis smarkiai padidėjo (pvz., virš 50 MB), bandydami sukurti ir atsisiųsti tokios duomenų bazės kopiją galite susidurti su tam tikromis problemomis. Problema tik ta, kad MySQL administravimo įrankiai, tokie kaip phpMyAdmin ar serverio valdymo pulto MySQL valdymas meniu, vykdo užklausas realiu laiku, todėl gali nesuspėti per vieną sujungimą išgauti visus duomenis iš jūsų duomenų bazės.


Šio apribojimo išvengsite, jei pasinaudosite serverio rezervinių kopijų kūrimo įrankiu:

1. Prisijunkite prie savo serverio valdymo pulto DirectAdmin;

  1. Prisijunkite prie klientų sistemos, adresu: https://klientams.iv.lt
  2. Paspauskite ant skilties "Paslaugos" ir pasirinkite savo svetainės talpinimo planą;
  3. Skiltyje "Valdymas" matysite vieną iš dviejų galimų mygtukų:
  • arba geltoną "Sukurti prisijungimą" - spauskite jį, kad sugeneruotumėte naują prisijungimo slaptažodį;
  • arba žalią "Serverio valdymo pultas" - jį paspaudus būsite automatiškai prijungti į valdymo pultą.
    '

Jei nepamenate prisijungimo duomenų prie savo paskyros klientų sistemoje, pasinaudokite slaptažodžio priminimo funkcija http://klientams.iv.lt/remind.php ir naują slaptažodį atsisiųskite į savo kontaktinę el. pašto dėžutę.

2. Spauskite "Atsarginės kopijos":

Didele db 01.png


3. Nuimkite visas varneles, išskyrus "Duomenų bazių duomenys" ir spustelėkite "Generuoti atsarginę kopiją":

Didele db 02.png


Serveris patalpins jūsų užklausą į atliktinų darbų sąrašą ir įvykdys, kai tam bus pakankamai laisvų serverio resursų. Rezervinės kopijos kūrimas paprastai užtrunka nuo 30 min. iki 1 val., kopija suspaudžiama į tar.gz archyvą ir patalpinama jūsų virtualaus serverio backups kataloge.
Pačią kopiją galite pamatyti puslapio apačioje paspausdami nuorodą "Spauskite čia, norėdami pamatyti atsarginių kopijų sąrašą"

Didele db 03.png

Rezervinę kopiją jūs galite parsisiųsti į savo kompiuterį ir išarchyvuoti su kuria nors archyvavimo programa (pvz., 7-zip). Jūsų duomenų bazių duomenys bus *.sql failuose.

PASTABA: Sukurta duomenų bazės kopija naudos bendrą disko vietą jūsų virtualiame serveryje. Sukurti naują rezervinę kopiją galima tik tuomet, kai jūsų serveryje yra bent 30% laisvos disko vietos. Serveryje rezervinė kopija saugoma savaitę.