Installatron atsarginės kopijos

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Atsarginės kopijos

Įrankis "Installatron" suteikia galimybę ne tik įdiegti, bet ir prižiūrėti jau įdiegtas turinio valdymo sistemas. Įrankio pagalba, Jūs galite sukurti atsargines turinio valdymo sistemų kopijas. Visi šie veiksmai atliekami Serverio valdymo pulte, pasirinkus "Installatron".

Prieš atliekant bet kokius pakeitimus, rekomenduojama pasidaryti atsarginę TVS kopiją. Jei sistema buvo įdiegta Installtron pagalba, tai atlikti ypatingai paprasta:

 1. Installatron įrankyje spustelėkite "Backup". Per mažiau nei minutę laiko Jums bus sukurta svetainės ir jos duomenų bazės kopija:
  Installatron backup0.png
 2. Atstatymui reikėtų pasirinkti meniu "My Backups (x)" - skaičius nurodo kiek išviso atsarginių kopijų turite:
  Insta backup 02.png
 3. Išsirinkite kuri atsarginė kopija reikalinga. Atkreipkite dėmesį į jos sukūrimo datą ir TVS versiją. Pažymėkite atsarginę kopiją ir spustelėkite atstatymo simbolį Installatron atstatymo ikona.png:
  Installatron backup2.png
 4. Pasirinkite, kur turi būti atstatoma atsarginė kopija:
  Installatron-backup3.png
 5. Prieš patvirtinant atstatymą bus pateiktas sąrašas failų, kurie bus atstatomi. Atkreipkite dėmesį į tai, kad visi katalogai ir failai, atvaizduojami raudonai, bus perrašyti:
  Insta backup 04.png

Automatiškai generuojamos kopijos

Galite pasirinkti, kad Installatron automatiškai sukurtų ir išsaugotų Jūsų svetainės atsargines kopijas, pageidaujamais laiko intervalais:

 1. Ties reikiama svetaine spustelėkite "peržiūrėti/redaguoti":
  Installatron nustatymai.png
 2. Pasirinkite, kur turi būti saugomos ir kaip dažnai generuojamos atsarginės kopijos:
  Installatron backup.png

Atsarginių kopijų atstatymas, jei jos buvo saugomos ne talpinimo plane

Standartiškai su Installatron įrankiu sukurtos atsarginės kopijos turi būti saugomos talpinimo plane. Visgi jei išsaugotą kopiją parsisiuntėte į kompiuterį ir ją ištrynėte iš serverio, tačiau norite kopiją atstatyti, tai atlikti yra įmanoma. Jums reikėtų:

 1. su Installatron įrankiu sukurtos kopijos archyvą įkelti į katalogą /home/vartotojas/application_backups
  Screenshot 2016-10-03 10-50-38.png
 2. Kompiuteryje esantį atsarginės kopijos archyvą reikia išskleisti, bei susirasti failą APP-META.IN. Šį failą įkelti į serverį, į katalogą /home/vartotojas/.appdata/backups Jį pervadinkite į bet kokį kitą pavadinimą, kuris gali ir neturėti prasmės, pavyzdžiui "kjhkjh56jkhjkd".
  Screenshot 2016-10-03 10-57-22.png
 3. Tuomet palaukti kitos dienos, kadangi naktį Installatron įrankis įvykdys, atsarginės kopijos susiejimui su talpinimo planu, reikalingus veiksmus. Kitą dieną svetainės kopiją galėsite atstatyti įprastai, pagal ankstesnę instrukciją.