Microsoft Outlook 2019 (Office 365) LT

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką
 • Prieš atliekant šiuos veiksmus pašto dėžutė turi būti sukurta. Kaip tai atliekama galite rasti paspaudę čia.
 • Jei naudojate Anglišką programos versiją, atitinkamą aprašymą rasite paspaudę čia.
 • Jei el. pašto dėžutę jau esate sukonfigūravę ir pageidaujate pakoreguoti esamus nustatymus įjungiant SSL ryšį - paspauskite čia.


1. Atidarius programą, pasirinkite meniu punktą "Failas" ir spustelėkite mygtuką "+ Įtraukti paskyrą":

Office365 Konf LT1.png


2. Įveskite savo el. pašto adresą, paspauskite "Išplėstinės parinktys" ir, pažymėjus varnelę ties "Leisti paskyrą nustatyti rankiniu būdu", paspauskite mygtuką "Prijungti":

Office365 Konf LT2.png


3. Pasirinkite, kokį pašto protokolą naudosite - POP3 ar IMAP. Savo klientams rekomenduojame naudoti IMAP protokolą, o visus pagrindinius skirtumus galite rasti paspaudę čia.

Office365 Konf LT3.png


4. Įveskite savo pašto dėžutės slaptažodį ir spauskite mygtuką "Prijungti":

Office365 Konf LT4.png


5. Sistemai pabandžius parinkti reikiamus nustatymus, pateikiamas pranešimas dėl serverio ir Jūsų domeno pavadinimų nesutapimo. Paspauskite "Ne", kad galėtumėte patys nurodyti serverio pavadinimą:

Office365 Konf LT5.png


6. Tam, kad galėtumėte tinkamai sukonfigūruoti pašto dėžutę programoje, paspauskite mygtuką "Keisti paskyros parametrus":

Office365 Konf LT6.png


7. Teisingai parinkti būna visi nustatymai, išskyrus "Gaunamas paštas" ir "Siunčiamas" serverių pavadinimus. Tačiau rekomenduojame vis tiek peržiūrėti, ar visi nustatymai yra parinkti korektiškai:

"Gaunamas paštas" skiltis:

 • Serveris: <jūsų_serveris>.serveriai.lt - serverio pavadinimas, kuriame yra įkurtas Jūsų talpinimo planas (pvz.: paprika.serveriai.lt, delfinas.serveriai.lt ar kt.). Jei nepamenate savo serverio pavadinimo, pasinaudokite šiuo įrankiu: http://pastas.serveriai.lt/nustatymai/
 • Prievadas: 993 (jei pasirinkote IMAP protokolą) arba 995 (pasirinkus POP3)
 • Šifravimo metodas: SSL/TLS
 • Varnelės ties "Reikalauti prisijungimo naudojant saugų slaptažodžio autentifikavimą (SPA)" nereikia"Siunčiamas paštas" skiltis:

 • Serveris: <jūsų_serveris>.serveriai.lt - serverio pavadinimas, kuriame yra įkurtas Jūsų talpinimo planas (pvz.: paprika.serveriai.lt, delfinas.serveriai.lt ar kt.). Jei nepamenate savo serverio pavadinimo, pasinaudokite šiuo įrankiu: http://pastas.serveriai.lt/nustatymai/
 • Prievadas: 465
 • Encryption method: SSL/TLS
 • Varnelės ties "Reikalauti prisijungimo naudojant saugų slaptažodžio autentifikavimą (SPA)" nereikia


Suvedus reikiamus parametrus, spauskite mygtuką "Pirmyn":

Office365 Konf LT7.png


8. Pakartotinai suveskite pašto dėžutės slaptažodį ir paspauskite mygtuką "Prijungti":

Office365 Konf LT8.png


9. Sukonfigūravus pašto dėžutę, spauskite mygtuką "Atlikta":

Office365 Konf LT9.png


Jei atlikus šiuos veiksmus el. pašto dėžutė veikia nekorektiškai - patikrinkite ar nebuvo praleistas vienas iš konfigūravimo žingsnių. Jei ne - dažniausiai kylančių problemų sprendimus galite rasti paspaudę čia.