Nutekėjusių duomenų informacija tapatybės apsaugos įrankyje

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Gavę informaciją apie aptiktus duomenų nutekėjimus prisijunkite prie tapatybės apsaugos įrankio valdymo portalo, kur galėsite peržiūrėti detalesnę informaciją.

1. Prisijungę prie paskyros matysite pranešimą apie aptiktus pažeidimus ir paspauskite ant tos skilties, ties kuria toks pranešimas matomas. Pavyzdyje pateikiama, kad aptinkami pažeidimai susiję su prisijungimo duomenų saugumu:

Aptiktipazeidimai1pataisytas.png

2. Pasirinkite vieną iš aptiktų nutekintų duomenų. Pavyzdyje matoma, kad tikrinama, iš kurios sistemos nutekėjo el. paštas:

Pazeidimai2.png


3. Pasirinkę galėsite peržiūrėti pažeidimo šaltinius, t.y. iš kokios sistemos Jūsų duomenys buvo nutekinti. Pavyzdyje nurodytame atvejyje duomenys buvo nutekinti iš gravatar.com sistemos, matysite duomenų nutekėjimo datą ir įvertintos rizikos lygį. Detalesnei informacijai paspauskite ant pateikiamo šaltinio:

Pazsaltiniai12.png

4. Matysite informaciją, kokio pobūdžio tai yra duomenų nutekėjimas arba trumpą aprašymą apie sistemą, kurios duomenys buvo nutekinti, matysite įvertiną rizikos lygį, pažeidimo datą ir paveiktus asmenis, t.y. kiek asmenų, kurie naudojosi konkrečia sistema, duomenys buvo paviešinti šio duomenų nutekėjimo metu:

Ispejimoinfo2.png