Office365 pajungimas

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Kai kurie Office 365 planai suteikia galimybę savo el. paštą laikyti Windows Exchange serveriuose. Exchange serveriuose laikomos pašto dėžutės gali sinchronizuoti informaciją su Jūsų kalendoriumi, OneCloud failais ir kitomis Microsoft teikiamomis funkcijomis.

Užsakymas

Užsisakyti šią paslaugą galite per Microsoft svetainę arba tarpininkus, kurie gali siūlyti net ir apkarpytą paslaugos variantą (pvz. be papildomų programų kaip Word, Excel ir kt.).

Domeno pridėjimas

1. Užsakius paslaugą Jums pirmiausia reikės pridėti domeną, su kuriuo norėsite kurti pašto dėžutes. Pradiniame puslapyje ties "Domenai" pasirinkite "Įtraukti domeną".

Office365 pajungimas1.png

1.1. Jei nematote pasirinkimo "Domenai", tada Jums pirmiau reikės paspausti ant didelio + simbolio, po kuriuo yra užrašas "Įtraukti". Čia iš sąrašo galėsite pasirinkti skiltį Domenai".

2. Šone atsidarys langas su prašymu nurodyti savo domeną. Įrašę domeną spauskite mygtuką Pirmyn"

Office365 pajungimas2.png

Domeno nuosavybės patvirtinimas

3. Kitame žingsnyje Jūsų prašys patvirtinti, kad Jūs galite valdyti domeną. Tai galite atlikti kurdami "TXT įrašą" arba "MX įrašą".

Office365 pajungimas3.png

3.1.1. Jei pasirinksite, kad norite patvirtinti domeną sukurdami "TXT įrašą", tada Jums pasiūlys sukurti panašų įrašą (TXT reikšmė turi skirtis):

Office365 pajungimas4.png

3.1.2. Šiuo atveju savo domeno zonos redagavime turėsite sukurti tokį įrašą:

Pavadinimas TTL Tipas Reikšmė
@ 15 min. TXT "MS=ms58193382"

Pilnas instrukcijas kaip redaguoti zoną galite rasti šiame mūsų pagalbos puslapyje.

3.1.3. Palaukite 15 minučių ir paspauskite mygtuką "Tikrinti" ir sistema patikrins Jūsų sukurtus įrašus bei užkraus naują puslapį (pereiti prie 4. žingsnio).

3.2. Jei pasirinksite, kad norite patvirtinti domeną sukurdami "MX įrašą", tada Jums pasiūlys sukurti panašų įrašą (MX reikšmė turi skirtis):

Office365 pajungimas5.png

3.2.2. Šiuo atveju savo domeno zonos redagavime turėsite sukurti tokį įrašą:

Pavadinimas TTL Tipas Reikšmė
@ 15 min. MX 32767 ms58193382.msv1.invalid.

Pilnas instrukcijas kaip redaguoti zoną galite rasti šiame mūsų pagalbos puslapyje.

3.2.3. Palaukite 15 minučių ir paspauskite mygtuką "Tikrinti" ir sistema patikrins Jūsų sukurtus įrašus bei užkraus naują puslapį (pereiti prie 4. žingsnio).

4. Šiame žingsnyje Jums reikia pasirinkti ar keisite DNS vardų serverius į Microsoft, ar paliksite dabartinius ir sukursite tiesiog naujus įrašus. Rekomenduojame rinktis "Aš valdysiu savo DNS įrašus" ir spausti mygtuką "Pirmyn".

Office365 pajungimas6.png

5. Dabar sistema tikslinasi, kurioms sistemoms kursite įrašus. Jei buvo užsakoma tik Exchange el. pašto paslauga, tada tik ją ir pasirinkite ir vėl spauskite mygtuką "Pirmyn".

Office365 pajungimas7.png

Pašto nukreipimas į "Exchange" serverius

6. Paskutiniame žingsnyje Jums nurodoma, kokius įrašus reikia sukurti, kad galėtumėte pradėti naudotis Microsoft Exchange el. paštu (Jūsų įrašai turės kitokias reikšmes, bet turi būti panašūs).

Pavadinimas TTL Tipas Reikšmė
@ 1 val. MX 0 manosvetaine-lt01b.mail.protection.outlook.com.
autodiscover 1 val. CNAME autodiscover.outlook.com.
@ 1 val. TXT "v=spf1 include:spf.protection.outlook.com -all"

Pilnas instrukcijas kaip redaguoti zoną galite rasti šiame mūsų pagalbos puslapyje.

Palaukus valandą, galima spausti mygtuką "Tikrinti" ir jei viskas gerai, sistema uždarys visus langus, kas reikš, kad galite kurtis ir naudotis savo el. pašto dėžutėmis.


Office365 pajungimas8.png