Partnerystės programa

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Jūs turite puikią progą sumažinti savo išlaidas svetainės talpinimui! Ja pasinaudoti itin paprasta - Jums tereikia savo svetainės puslapiuose patalpinti rekomendavimo nuorodą, o visais organizaciniais bei finansiniais klausimais už Jus pasirūpinsime mes ir Jūsų svetainės lankytojai.

Jūs gausite premiją (valiuta IV EUR), kurią galėsite panaudoti bet kokio tipo UAB "Interneto vizija" teikiamų paslaugų pratęsimui. Informaciją apie visas gautas bei panaudotas premijas rasite detaliame premijų išraše.

Be to, premijas gausite ne tik Jūs - tokios pat premijos bus suteiktos ir Jūsų partneriams bei bičiuliams, kuriems rekomendavote UAB "Interneto vizija" paslaugas. Tad rekomendavimo nuoroda suteikia abipusės naudos.

Kaip galiu gauti premijas?

  • Pasiūlykite savo partneriams, klientams bei bičiuliams UAB "Interneto vizija" hostingo ar serverio nuomos paslaugas. Tai galite padaryti rekomendavimo nuorodos pagalba.
  • Rekomenduotiems asmenims pateikus ir apmokėjus užsakymą, gausite 20% užsakymo sumos premijos pavidalu. Tokia pat premija bus suteikta ir rekomenduotiems asmenims.
  • Premija skaičiuojama nuo pirmo mokėjimo už paslaugą. Už vieną užsakymą suteikiama viena premija.
  • Premija užskaitoma per mėnesį nuo to momento, kuomet gaunamas kliento mokėjimas ir tuo atveju, jeigu klientas per tą mėnesį neatsisako paslaugų (užsakymams taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija).

Savo unikalią rekomendavimo nuorodą bei papildomą informaciją rasite prisijungę prie klientų sistemos skyrelyje "Partnerystės programa":

https://klientams.iv.lt/bonuses.php

Kitos sąlygos

Premija taikoma jei paslaugas užsako su rekomendavusiu asmeniu nesusijęs klientas, t.y. jei užsakysite paslaugas per savo paties rekomendavimo nuorodą, premija nebus suteikta.

Rekomendavimo bei paramos nuorodas galite talpinti ne tik savo svetainės puslapiuose, bet ir laiškuose, diskusijų lentose ir t.t. Vienintelė sąlyga - jokio SPAM'o. Neetiškai brukama reklama ar kiti nekorektiški, apgaulingi būdai nėra toleruojami ir tokiu būdu sukaupta premija bus panaikinta.