Pavienių failų įkėlimas

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Jei į serverį reikia įkelti daug failų, pvz.: visą svetainę, kartu su katalogais, rekomenduojame naudoti specializuotą FTP programą arba bent Internet Explorer. Jei reikia įkelti vos vieną ar kelis failus, tai galima atlikti serverio valdymo pulto arba specialiame puslapyje "FTP per naršyklę".

Įkėlimas naudojant valdymo pultą

1. Prisijunkite prie savo serverio valdymo pulto DirectAdmin;

  1. Prisijunkite prie klientų sistemos, adresu: https://klientams.iv.lt
  2. Paspauskite ant skilties "Paslaugos" ir pasirinkite savo svetainės talpinimo planą;
  3. Skiltyje "Valdymas" matysite vieną iš dviejų galimų mygtukų:
  • arba geltoną "Sukurti prisijungimą" - spauskite jį, kad sugeneruotumėte naują prisijungimo slaptažodį;
  • arba žalią "Serverio valdymo pultas" - jį paspaudus būsite automatiškai prijungti į valdymo pultą.

Jei nepamenate prisijungimo duomenų prie savo paskyros klientų sistemoje, pasinaudokite slaptažodžio priminimo funkcija http://klientams.iv.lt/remind.php ir naują slaptažodį atsisiųskite į savo kontaktinę el. pašto dėžutę.

2. Prisijungus pasirinkite meniu "Failų tvarkyklė". Jei keliamas failas susijęs su svetaine - pasirinkite katalogą "public_html";

3. Puslapio apačioje spustelėkite mygtuką "Įkelti failus į šią direktoriją";

4. Pasirinkite reikiamus failus ir spustelėkite "Įkelti failus".


Įkėlimas naudojant įrankį "FTP per naršyklę"

1. Prisijunkite prie FTP įrankio per naršyklę, adresu:

http://failai.serveriai.lt


FTP Host: <jūsų_serveris>.serveriai.lt - serverio pavadinimas, kuriame yra įkurtas Jūsų talpinimo planas (pvz.: paprika.serveriai.lt, delfinas.serveriai.lt ar kt.) arba Jūsų svetainės pavadinimas (pvz.: mano-svetaine.lt);
Login: prisijungimo vardas, dažniausiai - toks pat kaip serverio valdymo pulto ;
Password: slaptažodis, atitinkamas prisijungimo vardui.
Suvedę duomenis pasirinkite Connect.

Ftps.png

Jei nepamenate prisijungimo duomenų prie serverio, prisijunkite prie savo paskyros klientų sistemoje http://klientams.iv.lt/ ir pasinaudokite serverio slaptažodžio priminimo funkcija.


2. Spustelėkite mygtuką "Upload" (apačioje kairėje pusėje) ir į atsidariusį langą įtempkite reikiamus failus arba spustelėkite "Browse" ir įkelkite juos. Jei keliamas failas susijęs su svetaine - pasirinkite katalogą "Domains", tada Jūsų svetainės adresą ir katalogą "public_html".

Ftps2.png


PASTABA: FTP per naršyklę programa skirta tik nedideliems failų tvarkymo darbams atlikti. Maksimalus įkeliamo failo dydis - 256 MB. Jei pageidaujate parsisiųsti/įkelti į serverį didelį failų kiekį, rekomenduojame tam naudoti FTP programą (pvz.: FileZilla) arba Internet Explorer.

PATARIMAS: Kuomet reikia įkelti didesnį kiekį mažų failų, galima juos suarchyvuoti (.tar.gz arba .zip), įkelti archyvą į serverį ir išskleisti failus serveryje virtualaus serverio valdymo pulto DirectAdmin pagalba (meniu "Failų tvarkyklė").