SEO parinktys

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Dizaineriai.lt įrankis leidžia sukonfigūruoti svetainę taip, kad ją gražiau pateiktų paieškos sistemose, lengviau aptiktų paieškos svetainės (pavyzdžiui: Google) ar norimą stebėjimo kodą (pavyzdžiui: Google Analytics). Šiuos nustatymus galite bet kuriuo metu redaguoti prisijungę prie dizaineriai.lt įrankio valdymo pulto.

Prisijungus kairėje pusėje esančiame meniu pasirinkite "Nuostatos" ir "SEO parinktys":

Dz101.png

Jums bus pateikti skyreliai: Naršyklės nuostatos ir Stebėjimo kodas. Kiekviename iš jų keičiami atitinkami nustatymai.

Nuostatos

Dz104.png

  • Eilutėje "Naršyklės pavadinimas" įvestas tekstas yra atvaizduojamas naršyklės lango viršuj (pavadinimo juostoje), taip pat jis aktualus kaip paieškos sistemose bus pavadinama Jūsų svetainė.
  • Eilutėje "Metasrities reikšminiai žodžiai" reikia suvesti visus raktažodžius pagal kuriuos paieškos sistemos turėtų rasti Jūsų svetainę.
  • Eilutėje "Metasrities aprašymas" galite suvesti tekstą, kuris būtų atvaizduojamas po svetainės pavadinimu. Jis yra matomas paieškos svetainėse, dalinantis svetainės nuoroda socialiniuose puslapiuose.

Stebėjimo kodas

Ši skiltis skirta papildomo kodo, kuris renka Jūsų svetainės statistiką, įterpimui (pvz.: Google Analytics). Priklausomai nuo sistemos, kuri naudojama kaupti statistikai, kodą gali tekti įterpti į svetainės HEAD arba BODY. Taip pat čia galima įterpti ir kitus kodus, kaip pvz.: gyvo bendravimo (angl. chat) ar naujienų prenumeravimo kodus.

Dz103.png