Sisteminė el. pašto dėžutė

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Kiekvienas virtualus serveris turi sisteminę pašto dėžutę, kuri sukuriama automatiškai kartu su virtualiu serveriu. Ji sudaryta iš prisijungimo vardo prie virtualaus serverio valdymo pulto ir domeno. Kadangi ši dėžutė sukurta automatiškai ir susieta su virtualiu serveriu, jos neįmanoma pašalinti. Dėžutės slaptažodis visada sutampa su valdymo pulto slaptažodžiu.

Pvz., jei jūsų prisijungimo prie virtualaus serverio valdymo pulto prisijungimo vardas yra manosvetai, o svetainės adresas yra mano-svetaine.lt, tuomet sisteminė el. pašto dėžutė yra manosvetai@mano-svetaine.lt.

Sisteminė el. pašto dėžutė konfigūruojama taip pat, kaip ir kitos el. pašto dėžutės (aprašymą rasite). Vienintelis skirtumas toks, kad autorizacijai naudojamas ne pilnas el. pašto adresas, bet tik serverio prisijungimo vardas.

Svarbu - į sisteminę el. pašto dėžutę grįžta iš svetainės programiniu būdu išsiųsti laiškai, jei jie nepasiekia adresato. Tam, kad ši dėžutė pradėtų veikti, prie jos bent kartą prisijunkite per naršyklę arba naudodami pašto programą.

Jei kyla problemų su naujai sukurtos el. pašto dėžutės veikimu - dažniausiai kylančias problemas galite rasti paspaudę čia.