Svetainės adresas testavimui

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Jei Jūsų svetainės vardas dar neaktyvuotas, ar nepakeisti jo vardų serveriai į Serveriai.lt DNS serverius, savo svetainę galite pasiekti laikinu adresu, kurį sudaro svetainės ir svetainės serverio pavadinimai. Jūsų svetainės serverio pavadinimas sutampa su serverio valdymo įrankių puslapio adresu. Svetainę galite atidaryti per laikinąjį adresą naudodamiesi šiais pavyzdžiais:


  • Naudokite svetainės adresą bei serverio pavadinimą, kaip pavyzdžiui: "mano-svetaine.lt.paprika.serveriai.lt".
  • Naudokite svetainės adresą su WWW subdomenu bei serverio pavadinimą, jeigu norite, kad svetainė būtų atidaroma su WWW. Pavyzdžiui: "www.mano-svetaine.lt.paprika.serveriai.lt".
  • Naudokite svetainės adresą su subdomenu (išskyrus WWW) bei serverio pavadinimą, jeigu norite, kad svetainė būtų atidaroma naudojant subdomeną. Pavyzdžiui: "mano-svetaine.lt.paprika.serveriai.lt/subdomenas".

Laikinas adresas veikia taip pat, kaip ir paprastas domenas, jis padės Jums iš karto patikrinti, ar įkelta svetainė veikia korektiškai.


Pastaba: Kai kurios sudėtingesnių svetainių (pvz. su turinio valdymo sistema) funkcijos gali neveikti, jeigu nustatymuose nurodysite svetainės adresą „mano-svetaine.lt“, o ne „mano-svetaine.lt.serveris.serveriai.lt“. To galima išvengti laikinai pakeičiant šį nustatymą.