Įkėlimas su WinSCP: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką
16 eilutė: 16 eilutė:
  
  
Paspaudus mygtuką '''"Login"''' prisijungsite prie savo FTP serverio. Prisijungę prie savo FTP serverio, galite kelti savo svetainės failus. Visi puslapiai turi būti patalpinti '''public_html''' direktorijoje, priešingu atveju jie nebus matomi lankytojams.
+
Paspaudus mygtuką '''"Login"''' prisijungsite prie savo FTP serverio. Prisijungę prie savo FTP serverio, galite kelti savo svetainės failus. Visi puslapiai turi būti patalpinti '''public_html''' (domains/Jūsų-svetainė.lt/public_html) direktorijoje, priešingu atveju jie nebus matomi lankytojams.
  
 
Nepamirškite, kad vieno iš puslapių failo pavadinimas būtinai turi būti index.html, index.htm arba index.php.
 
Nepamirškite, kad vieno iš puslapių failo pavadinimas būtinai turi būti index.html, index.htm arba index.php.

15:30, 5 balandžio 2016 versija

Norėdami parsisiųsti nemokamą WinSCP programą, su kuria galėsite tvarkyti failus savo serveryje per FTP, apsilankykite adresu:

http://winscp.net/


Parsisiuntus WinSCP programą ir ją paleidus, Jums reikės įvesti duomenis prisijungimui prie serverio:

  • File protocol: FTP
  • Encryption: No encryption
  • Host name: <jūsų_serveris>.serveriai.lt - serverio pavadinimas, kuriame yra įkurtas Jūsų talpinimo planas (pvz.: paprika.serveriai.lt, delfinas.serveriai.lt ar kt.) arba Jūsų svetainės pavadinimas (pvz.: mano-svetaine.lt)
  • Port number: 21
  • User name: Prisijungimo vardas prie serverio
  • Password: Slaptažodis prisijungimui prie serverio

Winscp1.png


Paspaudus mygtuką "Login" prisijungsite prie savo FTP serverio. Prisijungę prie savo FTP serverio, galite kelti savo svetainės failus. Visi puslapiai turi būti patalpinti public_html (domains/Jūsų-svetainė.lt/public_html) direktorijoje, priešingu atveju jie nebus matomi lankytojams.

Nepamirškite, kad vieno iš puslapių failo pavadinimas būtinai turi būti index.html, index.htm arba index.php.

PATARIMAS: Kuomet reikia įkelti itin didelį kiekį mažų failų, galima juos suarchyvuoti (.tar.gz arba .zip), įkelti archyvą į serverį ir išskleisti failus serveryje virtualaus serverio valdymo pulto pagalba (File Manager).