Dizaino įrankio nuostatos

Iš IV pagalba klientams.
13:10, 16 rugsėjo 2019 versija, sukurta IV IevaK (Aptarimas | indėlis) (IV IevaK pervadino puslapį Dizaineriai.lt Nuostatos į Dizaino įrankio nuostatos)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Peršokti į: navigacija, paiešką

Visi pagrindiniai dizaineriai.lt įrankio nustatymai yra skiltyje "Nuostatos". Priklausomai nuo pasirinkto plano gali skirtis pateikiami nustatymai. Šį meniu punktą galite rasti meniu juostoje kairėje:

Dz97.png


Bendra

Bendriosios nuostatos

Šioje skiltyje galėsite pasirinkti ar atidarius svetainės dizaino įrankį bus pateikiamas svetainės turinio ar valdymo portalo režimas.

Dz91.png


Prisijungimo būsena

Šioje skiltyje galima laikinai išjungti svetainę, pvz. atliekant atnaujinimo darbus, ir nurodyti, kokį tekstą pateikti tuo metu atėjusiems lankytojams.

Dz92.png


Paveikslėlių archyvo kategorija

Šioje skiltyje galite pakeisti svetainės kategoriją bei pakategorę. Pasirinkus kitokią kategoriją ir pakategorę bus pateikiami kiti paveikslęliai iš turimo archyvo.

Dz93.png


Slapukų politika

Šioje skiltyje galime įjungti pranešimą, kad svetainėje yra naudojami slapukai. Taip pat galite įvesti tekstą, kuris bus atvaizduojamas lankytojams, pranešimo poziciją bei, kur galima būtų rasti daugiau informacijos.

Dz94.png


Bendrinimo socialiniuose tinkluose paveikslėlis

Šioje skiltyje galite nurodyti, koks paveikslėlis būtų atvaizduojamas pasidalinant Jūsų svetaine socialiniuose tinkluose.

Dz95.png


Favicon

Šioje skiltyje galite nurodyti, koks paveikslėlis būtų atvaizduojamas naršyklėje šalia svetainės pavadinimo.

Dz96.png


SEO parinktys

Dizaineriai.lt įrankis leidžia sukonfigūruoti svetainę taip, kad ją gražiau pateiktų paieškos sistemose, pridėti norimą svetainės piktogramą (angl. favicon) ar norimą stebėjimo kodą (pvz.: Google Analytics).
Visus nustatymus galite rasti šiame puslapyje: SEO parinktys


Mobili svetainė

Mobiliesiems įrenginiams ir planšetiniams kompiuteriams patogiau naršyti po svetaines, kurios yra pritaikytos šiems įrenginiams. Dizaineriai.lt įrankis leidžia Jūsų jau sukurtą svetainę pritaikyti šiems įrenginiams, Jums reikia tiesiog įjungti šią galimybę ir pasirinkti kelis parametrus ir svetainė jau bus paruošta. Detalesnę informaciją galite rasti šiame puslapyje: Mobili svetainė

Versijos

Galite susikurti kelias skirtingas svetainės versijas ir jas keisti bet kuriuo metu. Tai galite atlikti pasirinkę "+" simbolį dešinėje pusėje:

Dz105.png


Atsidariusiame lange "Kurti naują versiją" turėsite nurodyti versijos pavadinimą bei trumpą aprašymą:

Dz106.png


Sukurta versija vėliau galėsite atlikti peržiūrą bei taikyti. Pasirinkus "Taikyti" pasirinkta versija bus paskelbta viešai. Taip pat pasirinkę tris vertikalius taškelius galėsite "Taisyti" arba "Šalinti" pasirinktą versiją.

107.png