Premijos už rekomenduotus klientus

Iš IV pagalba klientams.
12:35, 18 vasario 2022 versija, sukurta IV DaivaZ (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Peršokti į: navigacija, paiešką

Klientams suteikiame galimybę sumažinti išlaidas svetainės išlaikymui ir visoms jai reikalingoms paslaugoms. Be kitų būdų, tai galima padaryti ir rekomenduojant paslaugas naujiems klientams.

Sistema veikia tokiu principu:

  • savo svetainės lankytojams, draugams ar pažįstamiems pateikiate unikalią iv.lt, serveriai.lt, dizaineriai.lt, pro.hostingas.lt, dedikuoti.lt arba sertifikatai.lt rekomendavimo nuorodą;
  • asmenims, į vieną iš svetainių patekus per rekomendavimo nuorodą, bus suteikta 20% nuo pateikto užsakymo sumos priklausanti premija;
  • tuo pat metu užfiksuojama, kad šį asmenį rekomendavote būtent Jūs;
  • rekomenduotas asmuo užsisako paslaugas ir už jas sumoka;
  • Jums priskaičiuojama premija IV EUR valiuta, kuri lygi 20% nuo naujojo kliento pirmojo mokėjimo už paslaugas (užsakant per svetaines iv.lt, serveriai.lt, dedikuoti.lt, pro.hostingas.lt, dizaineriai.lt, sertifikatai.lt);
  • gavę premiją, ją galite panaudoti visų tipų UAB "Interneto vizija" teikiamų paslaugų pratęsimui.


Rekomendavimo nuoroda

Savo unikalią rekomendavimo nuorodą bei papildomą informaciją rasite prisijungę prie UAB "Interneto vizija" klientų sistemos, skyrelyje Partnerystės programa:

https://klientams.iv.lt/bonuses.php

Premija 04.png

Arba, viršutiniame meniu spustelėję ant IV EUR ir pasirinkę "Partnerystės programa":

Iveur.png

Premijos panaudojimas

Premiją galima panaudoti domenų, svetainės talpinimo, serverių nuomos, profesionalaus pašto filtro, SSL sertifikatų, SEO įrankio, Saugumo įrankio ar svetainės kūrimo įrankio (dizaineriai.lt) paslaugų pratęsimui. Taip pat premiją galima panaudoti ir komercinių serverio valdymo pulto (DirectAdmin, cPanel & WHM, Plesk) šablonams pratęsti.


SVARBU: naudojant premiją paslaugų pratęsimui yra taikoma standartinė paslaugos kaina (be nuolaidų), nurodoma premijos panaudojimo metu (žr. žemiau pateiktos instrukcijos 3-ą žingsnį). Premijos negalima panaudoti konkrečios sąskaitos apmokėjimui, tačiau ją galima panaudoti sąskaitoje esančių paslaugų pratęsimui. Jei paslaugos pratęsimui yra išrašyta išankstinė sąskaita, ji yra automatiškai panaikinama premijos panaudojimo metu.

Norėdami panaudoti sukauptą premiją paslaugų pratęsimui:

1. Prisijunkite prie UAB "Interneto vizija" klientų sistemos:

http://klientams.iv.lt/

2. Paspauskite ant sukauptos premijos sumos ir pasirinkite "Panaudoti premiją":

Iveur.png

3. Pažymėkite paslaugą, kurios galiojimą norite pratęsti ir žemiau įveskite sumą, už kurią norėsite pratęsti galiojimą. Tada paspauskite mygtuką "Toliau>>". Kitame puslapyje bus parodyta, kuriam terminui bus aktyvuota ar pratęsta paslauga. Pastarasis laikotarpis apskaičiuojamas dalinant priskirtą premijos sumą iš paslaugos kainos, matomos stulpelyje "Kaina su PVM" (taip gaunamas mėnesių skaičius). Būtinai įveskite norimą sumą į premijos laukelį, kadangi kitu atveju bus panaudota visa turima premija:

Panaudojimas5.png

PASTABA: Premija skaičiuojama nuo pirmo mokėjimo už svetainės talpinimo ar dedikuotų serverių nuomos paslaugą. Premija užskaitoma per mėnesį laiko nuo to momento, kuomet gaunamas kliento mokėjimas ir tik tuo atveju, jeigu klientas per mėnesį neatsisako paslaugų (užsakymams taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija).

Premija nėra suteikiama, jei užsakymas pateikiamas per klientų sistemą.

Premijos perleidimas

1. Premiją ar jos dalį galima perleisti kitam UAB "Interneto vizija" klientui. Tai galima atlikti klientų sistemoje, spustelėjus viršuje ant sukauptos premijos ir pasirinkus "Perleisti premiją":

Iveur.png

2. Premijos perleidimo lange turėsite įvesti prisijungimo vardą bei el. pašto adresą naudotojo, kuriam bus perleista premija. Taip pat įveskite premijos sumą, kurią norite perleisti ir pasirinkite "Toliau >>":

Perleidimas-2.png

3. Pasirinkite "Taip, pageidauju perleisti premiją" bei įveskite saugos kodą. Tada pasirinkite "Toliau" ir Jūsų premija bus perleista:

Perleidimas5.png

PASTABA: Premija skaičiuojama nuo pirmo mokėjimo už svetainės talpinimo ar dedikuotų serverių nuomos paslaugą. Premija užskaitoma per mėnesį laiko nuo to momento, kuomet gaunamas kliento mokėjimas ir tik tuo atveju, jeigu klientas per mėnesį neatsisako paslaugų (užsakymams taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija).

Premija nėra suteikiama, jei užsakymas pateikiamas per klientų sistemą.