Valdikliai:phpBB3

Iš IV pagalba klientams.
11:20, 15 sausio 2019 versija, sukurta IV VytenisG (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Peršokti į: navigacija, paiešką
Dz73.png Valdiklis automatiškai sukuria forumą Jūsų puslapyje. Šis forumas veikia kaip įterptas standartinis phpBB forumas, tai reiškia, jog jis turės visas forumo galimybes, tačiau visada bus atvaizduojamas Jūsų svetainės puslapyje.


1. Norėdami sukonfigūruoti valdiklį, pasirinkite jį iš valdiklių juostos ir nutempkite jį į norimą svetainės vietą:

Dz89.png


2. Įkėlus valdiklį automatiškai iššoka naujas langas su pradiniais nustatymais:

  • Laukelyje "Lentos kalba" galite pasirinkti kokia kalba bus atvaizduojamas forumas;
  • Laukelyje "Iš anksto įdiegti forumai" yra galimybė pasirinkti vieną iš kelių jau sukonfigūruotų forumo variantų: Nėra iš anksto įdiegto forumo (visus nustatymus turėsite pasirinkti pačio forumo valdyme), Viešai pasiekiamas forumas (forumas sukonfigūruojamas taip, kad visi svetainės lankytojai galės matyti visas forumo dalis ir palikti savo žinutes) ir Forumas pasiekiamas tik registruotiems vartotojams (forumas sukonfigūruojamas, kad tik užsiregistravus galima palikti pranešimus ir skaityti kitų paliktus pranešimus);
  • Laukelyje "Lentos pavadinimas" galite nurodyti forumo pavadinimą;
  • Į laukelį "Slaptažodis (administratoriaus)" reikia įvesti kuo sudėtingesnį slaptažodį, nes jis bus Jūsų administratoriaus slaptažodis su kuriuo būtų valdomas visas forumas (per pačio forumo nustatymus bus galimybė pridėti kitus forumo narius kaip administratorius ar moderatorius). Administratoriaus prisijungimo vardas automatiškai yra "admin".
  • Į laukelį "Lentos administratoriaus el. pašto adresas" galite įvesti norimą el.paštą, kuris bus naudojamas kaip automatinių forumo laiškų siuntėjas.

Vald phpbb3 Nustatymai.png


3. Jei pamiršite administratoriaus slaptažodį arba jei norėsite pašalinti visą forumą ir pradėti viską kurti iš naujo, galite užvesti pelytę ant valdiklio ir paspaudę rakto ikoną atsidaryti nustatymų langą.

Vald phpbb3 Nust.png

Laukelyje "Slaptažodis (administratoriaus)" galėsite įvesti naują slaptažodį;
Paspaudę mygtuką "Pašalinti visą turinį ir pradėti nuo pradžių" pašalinsite forumą ir visą jame esančią informaciją. Jums vėl iššoks pradinis langas su pradiniais nustatymais.

Vald phpbb3 Nust2.png