Valdymo portalas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką
(Naujas puslapis: Svetainės dizaino įrankis suteikia galimybę stebėti svetainės lankomumo statistiką, svetainės būsena bei peržiūrėti užpildytas kontaktines formas. Patogesniam stebėj...)
 
27 eilutė: 27 eilutė:
 
===Svetainė===
 
===Svetainė===
  
Šioje skiltyje matysite, kada paskutinė kartą buvote prisijungę prie dizaino įrankio, svetainės būseną ir turimų svetainės puslapių skaičių. Ties '''Svetainės būsena''' pasirinkę krumpliaračio simbolį būsite nukreipiami į '''Nuostatos''' skiltį. Detalesnę informaciją apie nuostatų skiltį galite rasti šiame puslapyje: '''[[Nuostatos|Nuostatos]]'''
+
Šioje skiltyje matysite, kada paskutinė kartą buvote prisijungę prie dizaino įrankio, svetainės būseną ir turimų svetainės puslapių skaičių. Ties '''Svetainės būsena''' pasirinkę krumpliaračio simbolį būsite nukreipiami į '''Nuostatos''' skiltį. Detalesnę informaciją apie nuostatų skiltį galite rasti šiame puslapyje: '''[[Dizaineriai.lt Nuostatos|Nuostatos]]'''
  
 
[[Vaizdas: Dz113.png|500px]]
 
[[Vaizdas: Dz113.png|500px]]

14:55, 16 sausio 2019 versija

Svetainės dizaino įrankis suteikia galimybę stebėti svetainės lankomumo statistiką, svetainės būsena bei peržiūrėti užpildytas kontaktines formas. Patogesniam stebėjimui šios funkcijos yra talpinamos vienoje skiltyje - Valdymo portalas. Šią skiltį galite rasti užėję į kairėje pusėje esantį meniu punktą Valdymo portalas:

Dz108.png


Statistika

Šiame lange matysite paskutinių septynių dienų svetainės lankomumo statistiką. Lankytojai yra skirstomi į:

  • Paieškos sistemos - lankytojai, kurie pateko į Jūsų svetainę pasirinkę ją paieškos sistemose (pavyzdžiui: Google, Bing, Yahoo ir pan.)
  • Tiesioginė prieiga - lankytojai, kurie užėjo į Jūsų svetainę suvedę domeno pavadininą (svetainės pavadinimą, kaip pavyzdžiui, mano-svataine.lt) į naršyklės adreso laukelį.
  • Persiuntėjas - lankytojai, kurie pateko į Jūsų svetainę pasirinkę nuorodą esančią kitoje svetainėje, kuri peradresavo lankytoją į Jūsų puslapį.
  • Reklama - lankytojai, kurie pateko į svetainę atsidarę reklamą pateiktą kitose svetainėse arba socialiniuose tinkluose (pavyzdžiui: Facebook, Instagram ir pan.).

Taip pat galite pasirinti Rodyti procentinę vartę tam, kad būtų pateikiama procentinė dalis vietoje konkrečių lankytojų skaičių.

Dz110.png


Populiariausi puslapiai

Šioje skiltyje pateikiami dažniausiai lankomi puslapiai Jūsų svetainėje, kaip pavyzdžiui, Titulinis, Kontaktai, Kainininkas ir pan. Statistika taip pat gali būti pateikiama ir procentine verte:

Dz111.png


Svetainė

Šioje skiltyje matysite, kada paskutinė kartą buvote prisijungę prie dizaino įrankio, svetainės būseną ir turimų svetainės puslapių skaičių. Ties Svetainės būsena pasirinkę krumpliaračio simbolį būsite nukreipiami į Nuostatos skiltį. Detalesnę informaciją apie nuostatų skiltį galite rasti šiame puslapyje: Nuostatos

Dz113.png


Pranešimai

Šioje skiltyje matysite visus pranešimus, kurie buvo užpildyti lankytojų per skirtingų tipų formas esančias Jūsų svetainėje.

Dz114.png


Atsiliepimas

Šioje skiltyje pasirinkę mygtuką Pirmyn galėsite užpildyti atsiliepimo formą apie dizaino įrankį. Užpildytą atsiliepimą gaus dizaino įrankio kūrėjai ir galės atsižvelgti į Jūsų atsiliepimus/pastebėjimus ateityje tobulindami šį įrankį.

Dz115.png