Cloudflare "I'm under attack"

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

"Cloudflare" svetainėms suteikia papildomą apsaugą, vadinamą "I'm under attack!". Ji naudojama tais atvejais, kai jūsų svetainės sulaukia DDoS atakos. Jų metu generuojamas labai didelis kiekis užklausų iš daugybės skirtingų šaltinių – virusais užkrėstų kompiuterių, telefonų, maršrutizatorių ar net smulkesnių, daiktų interneto įrenginių. Šis srautas sutrikdo svetainės ir serverio darbą, nes išnaudoja visus serveriui suteiktus resursus.

Įjungus "I'm under attack!" funkciją, kol svetainė yra atakuojama, lankytojui 5-ioms sekundėms jūsų svetainėje bus pateiktas peradresavimo puslapis, o tuo tarpu "Cloudflare" patikrins srautą ir užtikrins, kad tik realūs lankytojai, o ne dirbtinai DDoS atakos generuojamos užklausos pasiektų svetainę.

Svetainės lankytojų naršyklėse turi būti įgalinti "JavaScript" ir slapukai, kad galėtų praeiti peradresavimo puslapį, kuris ir tikrina, kad lankytojas nėra "botneto" (anlg. botnet) srauto dalis. "Botnetas" – tai internetu sujungtas kompiuterių tinklas, užterštas kenkėjiška programine įranga.

Kaip įjungti "I'm under attack"?

1. Prisijunkite prie savo "Cloudflare" panelės čia.
2. Pasirinkite domeną, kuris šiuo metu sulaukia DDoS atakos:

Under attack1.png

3. Meniu kairėje išskleiskite skiltį "Security" ir pasirinkite "Settings":

Under attack2.png

4. Skiltyje "Security Level" pasirinkite "I'm Under Attack!":

Under attack3.png

Kiek laiko trunka DdoS ataka?

Atsižvelgiant į atakos stiprumą, ji gali trukti nuo kelių iki keliolikos valandų, kartais net kelias dienas ar savaitėmis. Jei į Jūsų svetainę vykdoma DDoS ataka, rekomenduojame "I'm Under Attack!" rėžimą būti įjungus bent 1 parą.