Ecwid parduotuvės konfigūravimas

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Dashborad

Šiame puslapyje matysite daug skilčių, kurias galima sumažinti, kad jos netrukdytų. Tai galima atlikti prie kiekvienos skilties paspaudus trikampio ikoną:

 • "Getting started" - matote programinį kodą, kurį galite įterpti į savo svetainę, kad būtų atvaizduojamas pirkinių krepšelis arba visos kategorijos;
 • "Last 10 Orders" - skiltyje galite pamatyti paskutinius 10 užsakymų, taip pat šalia yra nuoroda "All Orders", kurią paspaudus galima bus pamatyti visus užsakymus;
 • "Story Summary" - trumpa statistika kiek Jūsų svetainėje yra sukurta kategorijų, kiek įkelta prekių, kiek pirkėjų atliko užsakymus ir už kokią sumą jau buvo apsipirkta Jūsų parduotuvėje;
 • "Account Summary" - čia atvaizduojamas Jūsų paskyros ID, dabartinis planas ir mygtukas, leidžiantis pasikeisti planą į galingesnį;
 • "Search" - paieškos laukelis, kurio pagalba galite ieškoti prekės, kategorijos, naudotojo ar kt.;
 • "Create..." - greitasis meniu sukurti naujai prekių kategorijai arba naujai prekei.


My Sales

Šiame puslapyje yra keturios sub-kategorijos:

Orders Šiame puslapyje matosi lentelė su visais pateiktais užsakymais. Čia galite matyti papildomą informaciją kaip kas pateikė užsakymą, kokios prekės yra užsakyme, kokį mokėjimą pasirinko klientas ir kt. Lentelės viršuje yra papildomi filtrai, kad galėtumėte išfiltruoti tik norimus užsakymus.
Unfinished sales Šiame puslapyje atvaizduojami visi lankytojų neapmokėti užsakymai.

SVARBU: Ši skiltis tampa aktyvi tik pasikeitus planą į mokamą.

Customers Čia yra atvaizduojami visi Jūsų pirkėjai ir kiek užsakymų jie pateikė. Lentelės apačioje yra galimybė eksportuoti visus pirkėjus ir išsisaugoti jų kontaktinius duomenis.
Customer groups Šiame puslapyje galima suskirstyti klientus į grupes ir pagal tai jiems priskirti atitinkamas nuolaidas.

SVARBU: Ši skiltis tampa aktyvi tik pasikeitus planą į mokamą.


Catalog

Šiame puslapyje yra trys sub-kategorijos:

Products Šiame puslapyje galite matyti visas pridėtas prekes į Jūsų el. parduotuvę. Čia taip pat galite jas redaguoti, padaryti neprieinamomis klientams ar pridėti naujų prekių. Virš lentelės yra galimybė pritaikyti filtrus prekių paieškai, bei prekių importavimui iš turimos kopijos. Lentelės apačioje yra galimybė išsaugot prekes į kompiuterį (eksportuoti).
Categories Skiltis skirta valdyti prekių kategorijoms. Čia jas galima kurti, redaguoti, priskirti joms paveikslėlius ir kt.
Product Types Šiame puslapyje galite sugrupuoti prekes, kurios turi panašių savybių ar yra panašios ir tinka į tą pačią prekių grupę.


Promotions

Šiame puslapyje yra penkios sub-kategorijos:

Discount Coupons Šiame puslapyje galite sukurti nuolaidų kuponus, kurie pritaikytų tam tikro dydžio nuolaidas ar procentines nuolaidas.

SVARBU: Ši skiltis tampa aktyvi tik pasikeitus planą į mokamą.

Discounts Šiame puslapyje galite sugeneruoti atitinkamas nuolaidas, kurios priverstų klientus apsipirkti Jūsų parduotuvėje.

SVARBU: Ši skiltis tampa aktyvi tik pasikeitus planą į mokamą.

Facebook App Per šį puslapį galite įterpti savo parduotuvę į Jūsų Facebook puslapį.
Marketplaces Šiame puslapyje galite pasirinkti kokiose kitose parduotuvių sistemose norėtumėte matyti savo prekes. Sekant nustatymus galima įkelti savo prekes į tam tikras sistemas.

SVARBU: Ši skiltis tampa aktyvi tik pasikeitus planą į mokamą.

eBay Jūsų įkeltas prekes galima importuoti į eBay sistemą, kad tuo pačiu prekės būtų pardavinėjamos ir eBay puslapiuose.

SVARBU: Ši skiltis tampa aktyvi tik pasikeitus planą į mokamą.


Settings

Šiame puslapyje yra vienuolika sub-kategorijų:

General
Store Profile Šiuose nustatymuose galite laikinai sustabdyti svetainės veikimą, nurodyti parduotuvės pavadinimą, kam priklauso ši įmonė ir kt.
Starter Site Šiame puslapyje galite rasti adresą, per kurį galima tiesiogiai pasiekti tik pačią el. parduotuvę. Taip pat yra galimybė įkelti mažą įmonės logotipą, kuris atvaizduojamas mobilioje versijoje.
Formats & Units Čia galima pasirinkti kokia valiuta bus parduodamos prekės, kaip bus atvaizduojamos sumos bei kokią matavimo sistemą norite naudoti savo parduotuvėje.
Languages Šiame puslapyje galite įjungti papildomas kalbas, kuriomis būtų išversta Jūsų parduotuvė. Lankytojui atidarius Jūsų el.parduotuvę, sistema patikrins kokią kalbą naudoja lankytojo naršyklė ir jei ta kalba bus įjungta lankytojui atvaizduos svetainę ta kalba. Jeigu nebus įjungta, bus atvaizduojama numatytoji kalba.
Cart
 • Catalog Settings - leidžia keisti prekių katalogo nustatymus;
 • Checkout Settings - čia galima nurodyti minimalią sumą, reikalingą užsakymui pateikti, bei būtinus duomenis užsakymo įvykdymui ar kt.
 • "Compare to" price - galima įjungti kainų palyginimą tam tikroje svetainės dalyje (klientą informuoti, kad šiuo metu yra sumažėjusi tam tikros prekės kaina);
 • Order Commets - suteikia galimybę papildomai kiekvienam pirkėjui palikti komentarą prie jo užsakymo;
 • E-goods - elektroninės prekės (keisti nustatymus galima tik turint mokamą planą);
 • Favorites - įjungus šią funkciją, lankytojai galės pažymėti prekes, kurios jiems patinka, vėliau sistema primins, kad jie norėjo tą prekę įsigyti;
 • Related Products - įjungus šią funkciją kiekvienai prekei galima nurodyti panašią prekę, kurią turite pridėję savo parduotuvėje.
Zones
Zones Ši skiltis leidžia sukurti tam tikras mokesčių ir siuntimo taisykles, kurios keičiasi priklausomai nuo pirkėjo pasirinktos šalies, todėl jam būtų taikomi papildomai, didesni mokesčiai.
Shipping
Shipping Methods Šioje skiltyje galima redaguoti esamus siuntimo metodus, bei pridėti naujus.
Origin Address Šiame puslapyje reikėtų nurodyti savo adresą iš kur yra siunčiamos visos prekės.
Handling Fee Įjungus šią funkciją, galėsite nurodyti papildomą sumą, už kurią įsigyta prekė būtų įpakuota, pvz.: dovanų popierių. SVARBU: Ši skiltis tampa aktyvi tik pasikeitus planą į mokamą.
Taxes
Taxes Šiame puslapyje galite valdyti atitinkamus mokesčius, kurie taikomi tam tikroms prekėms.
Payment
Payment Methods Čia rasite galimybę į el. parduotuvę įdiegti papildomus atsiskaitymo metodus bei pateikti klientams papildomą informaciją, kaip pasinaudoti šiuo mokėjimo metodu. Visus galimus mokėjimo būdus galite pamatyti šiame paveikslėlyje. Taip pat yra galimybė prijungti PaySera mokėjimus, apie tai galite pasiskaityti jų puslapyje: Kaip pajungti PaySera mokėjimus Ecwid parduotuvėse
PayPal Express Checkout Suvedus PayPal prisijungimo duomenis, galima sugeneruoti PayPal Express atsiskaitymą.
Design
CSS Themes Šiame puslapyje galite redaguoti el. parduotuvės dizainą keisdami CSS failų struktūrą.
Thumbnail Sizes Čia rasite galimybę keisti prekių ir kategorijų piktogramų dydžius.
Mail
Customer notificati​ons Ši funkcija leidžia iš nurodytos el. pašto dėžutės automatiškai išsiųsti klientams pranešimus apie jų pirkinį, atšauktą užsakymą, išsiųstas prekes ar kt.
Admin notificati​ons Šiame puslapyje galite įjungti pranešimus (į Jūsų nurodytą el. pašto dėžutę) apie naujus užsakymus, atliktus mokėjimus ir pan.
Invoice
Invoice Čia galite peržiūrėti kaip atrodo Jūsų automatiškai generuojamos sąskaitos, pridėti Jūsų įmonės logotipą prie sąskaitos.

Įsigijus mokamą planą galima redaguoti sąskaitos išdėstymą ir kitus susijusius parametrus.

Social Tools
Share buttons
 • Facebook Like Button - ši funkcija leidžia įjungti Patinka/Dalintis (angl. Like/Share) mygtukus prie prekių;
 • Other share buttons - galimybė įjungti ir kitų socialinių tinklų dalinimosi mygtukus (pvz.: Twitter, VKontakte, Google+ ir kt.).
Facebook Comments Čia galite aktyvuoti Facebook komentavimą, nurodyti, kas administruos komentarus bei kaip turėtų atvaizduoti komentarus el. parduotuvėje.
Share Purchase Funkcija leidžianti klientui įsigijus prekę paprašyti kliento iškart pasidalinti nuomone socialiniuose tinkluose.
Ask Friends Galimybė klientui pasiteirauti draugų apie šią prekę.
Square
Square Šiame puslapyje galite įjungti "Square" mokėjimo sistemą.
What's New
What's new Šiame puslapyje matysite visus atnaujinimus ir jei juos norėsite pritaikyti savo el. parduotuvei, galėsite iš karto juos įjungti.

Apps

Šiame puslapyje iš trečių šalių pateikiamų programų sąrašo galėsite patobulinti savo el. parduotuvę.