Procesoriaus resursų naudojimo ataskaita

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Jei savo talpinimo plane laikote aktyviai lankomas svetaines ir retkarčiais išnaudojama daugiau PHP procesų, galite patikrinti, kurios iš jų naudoja daugiausiai procesoriaus resursų ir jas optimizuoti. Taip pagreitinsite jų veikimą ir išvengsite sutrikimų dėl CPU perviršio.

Tam prisijunkite prie DirectAdmin valdymo pulto šiuo adresu:

https://serveris.serveriai.lt:8443/CMD_USER_STATS?domain=mano-svetaine.lt

Nuorodoje vietoje serveris įrašykite savo serverio pavadinimą (pvz., eukaliptas, sezamas), o mano-svetaine.lt pakeiskite savo svetainės adresu.


Jei per dieną susidaro daugiau nei 100 situacijų, kuomet neužtenka PHP procesų, pirmoje lentelėje bus išvardintos svetainės ar jų atskiros sritys (pvz., mano-svetaine.lt, mano-svetaine.lt/forum, mano-svetaine.lt/blog) ir procentinė dalis joms tenkančių talpinimo plano procesoriaus dalies resursų.

Paskutinėje eilutėje rodomas einamojo mėnesio CPU viršijimų kiekis - tai užfiksuoti atvejai, kuomet vienu metu buvo bandoma vykdyti daugiau PHP programų nei išskirta procesoriaus branduolių. Tokiais atvejais sulėtėja užklausų vykdymas, nes jos laukia eilėje kol atsilaisvins talpinimo planui skirtas procesoriaus branduolys.