RSS srauto prenumerata

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Apie apie savo serveriuose vykdomus profilaktikos darbus ar gedimus informaciją pateikiame adresu https://www.gedimai.lt/ . Visgi kiekvieną kartą tikrinti šį puslapį nėra patogu, todėl informaciją apie gedimus ar profilaktikas galite užsiprenumeruoti RSS (Really Simple Syndication) srautu. Sekti RSS naujienų srautui įprastai naudojamos RSS skaityklės. Visgi nedidelį naujienų srautą patogiau gauti el. paštu, tad pateikiame instrukcijas kaip naudojant trečiųjų šalių įrankius galite užsiprenumeruoti profilaktikų ir gedimų informaciją į savo pašto dėžutę:

  • Blogtrottr

Labai paprastas įrankis, kurį rasite adresu https://blogtrottr.com

Pradiniame puslapyje nurodykite naujienų srauto adresą - https://www.gedimai.lt/index.php?format=rss , ir savo pašto dėžutę į kurią norėsite gauti pranešimus ir paspauskite mygtuką "Feed Me".

Screenshot from 2020-07-29 10-29-13.png

Tuomet į nurodytą pašto dėžutę gausite laišką, kuriame reikės patvirtinti prenumeratą. Ją patvirtinus - gausite pranešimus apie naujus įrašus https://www.gedimai.lt/ puslapyje.

Jei norėsite atsisakyti prenumeratos - gauto laiško apačioje paspauskite nuorodą "unsubscribe from this feed"

  • IFTTT

Šis įrankis reikalauja registracijos, tad užregistruoti galite adresu https://ifttt.com/login

Registruotis galima su Apple, Google, Facebook paskyra ar savo el. paštu. Pranešimus gausite į tą el. paštą, kuris susietas su paskyra, arba tą pašto dėžutę kurią nurodysite registravimo metu.

Užsiregistravus nueikite adresu https://ifttt.com/applets/147561p-rss-feed-to-email ir paspauskite mygtuką Connect


Screenshot from 2020-07-29 10-50-12.png

Tuomet į laukelį "Feed URL:" įveskite mūsų RSS srauto prenumeratos adresą https://www.gedimai.lt/index.php?format=rss, bei paspausti mygtuką Save

Screenshot from 2020-07-29 10-59-50.png

Tai ir viskas - nuo šiol apie vykdomas profilaktikas gausite pranešimus el. paštu. Norint atsisakyti pranešimų prenumeratos - laiško apačioje nuspauskite nuorodą "Unsubscribe"