Redis naudojimas turinio valdymo sistemoje Joomla

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

“Redis” tarnyba yra įtraukta į profesionalaus hostingo platformą, tačiau pagal nutylėjimą yra išjungta, todėl norėdami naudoti “Redis” pirmiausia susisiekite su mumis dėl tarnybos aktyvavimo el. paštu: pro@hostingas.lt

“Redis” yra vienas iš objektinio kešavimo sprendimų, tačiau bendrai šios tarnybos panaudojimas yra platesnis nei tik kešavimas. Paleidus “Redis” tarnybą serveryje, jos naudojimą reikalinga aktyvuoti ir iš svetainės programinio kodo pusės. Naudojantis turinio valdymo sistema “Joomla“ kešavimą naudojant "Redis" galima aktyvuoti prisijungus prie administravimo dalies.

1. Prisijunkite prie svetainės administravimo dalies ir kairėje pusėje esančiame meniu pasirinkite "System":

2 redis joomla selected.png

2. Atsidariusiame nustatymų lange skiltyje "Setup" pasirinkite "Global Configuration":

3 redis joomla selected.png

3. Pasirinkite kortelę "System":

4 redis joomla selected.png

4. Skiltyje "Cache" ties eilute "Cache Handler" išskleiskite meniu:

5 redis joomla selected.png

5. Ir pasirinkite "Redis":

6 redis joomla selected.png

"Redis" gali būti naudojamas ne tik kešavimui, bet ir sesijų valdymui. Sesijos valdymas nurodo kaip laikyti informaciją apie vartotojo sesiją tarp Jūsų svetainės puslapių peržiūrų. Tai gali apimti prisijungimus, vartotojo nustatymus ar kitus duomenis. Jeigu naudojate "Redis" sesijų valdymui, visi sesijos duomenys bus saugomi "Redis" duomenų bazėje. "Redis" galima naudoti tik kešavimui, nėra būtina aktyvuoti jo ir sesijų valdymui. Ar tai reikalinga - priklauso nuo Jūsų poreikių ir svetainės programinių sprendimų. Jei būtų poreikis "Redis" aktyvuoti ir sesijų valdymui, skiltyje "Session" ties "Session Handler" reikėtų pasirinkti "Redis":

7 redis joomla selected.png

6. Išsaugokite nustatymus paspausdami "Save&Close":

8 redis joomla selected.png

7. Nustatymai išsaugoti:

9-redis joomla selected.png