Kur ir kaip nukreipti domeną

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką
Jei ir domeną, ir talpinimo paslaugą pirkote pas mus

Jums nieko papildomai daryti nereikia. Sistema automatiškai atlieka visus nukreipimus.

Jei domeną įsigijote iš mūsų, o talpinimo paslaugą - kitoje kompanijoje

Pirmas būdas (rekomenduojamas): nukreipkite domeną į reikiamą serverį, įrašydami svetainės URL arba serverio IP adresą. Plačiau apie tai skaitykite skyrelyje Domeno ir subdomenų nukreipimas.

Antras būdas: pakeiskite vardų serverius į tokius, kuriuos siūlo Jūsų svetainę talpinanti kompanija. Plačiau apie tai skaitykite skyrelyje Vardų serverių (DNS) keitimas.

Jei domeną įsigijote kitoje kompanijoje, o talpinimo paslaugą - pas mus

Pirmas būdas (rekomenduojamas): pakeiskite vardų serverius į mūsų siūlomus. Plačiau apie tai skaitykite skyrelyje Serveriai.lt DNS. Nukreipus nieko papildomai daryti nereikės - svetainė ir el. paštas bus automatiškai pasiekiami iš ją aptarnaujančio serverio. Atsiradus poreikiui koreguoti DNS įrašus (pvz.: keisti tik pašto serverį, kurti TXT įrašus ar kt.), tai bus galima padaryti užsakius mokamą domeno parkavimo paslaugą.

Antras būdas: nukreipkite domeną į serverio IP adresą. Serverio IP adresą galite sužinoti prisijungę prie UAB „Interneto vizija“ klientų sistemos ir atsidarę Jus dominančios paslaugos valdymo puslapį. Jei nežinote kaip nukreipti domeną į serverį, kreipkitės į kompaniją, kurioje jį įsigijote.