Dizaino įrankio nuostatos

Iš IV pagalba klientams.
(Nukreipta iš Dizaineriai.lt Nuostatos)
Peršokti į: navigacija, paiešką

Visi pagrindiniai dizaineriai.lt įrankio nustatymai yra skiltyje "Nuostatos". Priklausomai nuo pasirinkto plano gali skirtis pateikiami nustatymai. Šį meniu punktą galite rasti meniu juostoje kairėje:

Screenshot from 2022-02-18 10-51-27.png


Bendra

Prisijungimo būsena

Šioje skiltyje galima laikinai išjungti svetainę, pvz. atliekant atnaujinimo darbus, ir nurodyti, kokį tekstą pateikti tuo metu atėjusiems lankytojams.

Dz92.png


Slapukų politika

Šioje skiltyje galime aktyvuoti slapukų juostą. Taip pat galima aprašyti t.y nurodyti nuorodą į turimą slapukų politiką (pvz. vidinė, numatytoji ar išorinė nuoroda).

Screenshot from 2022-02-18 11-07-17.png


Bendrinimo socialiniuose tinkluose paveikslėlis

Šioje skiltyje galite nurodyti, koks paveikslėlis būtų atvaizduojamas pasidalinant Jūsų svetaine socialiniuose tinkluose.

Dz95.png


Favicon

Šioje skiltyje galite nurodyti, koks paveikslėlis būtų atvaizduojamas naršyklėje šalia svetainės pavadinimo.

Dz96.png


Naršyklės nuostatos

Šioje skiltyje galite aprašyti SEO parinktis:

  • Eilutėje "Naršyklės pavadinimas" įvestas tekstas yra atvaizduojamas naršyklės lango viršuj (pavadinimo juostoje), taip pat jis aktualus kaip paieškos sistemose bus pavadinama Jūsų svetainė.
  • Eilutėje "Metasrities reikšminiai žodžiai" reikia suvesti visus raktažodžius pagal kuriuos paieškos sistemos turėtų rasti Jūsų svetainę.
  • Eilutėje "Metasrities aprašymas" galite suvesti tekstą, kuris būtų atvaizduojamas po svetainės pavadinimu. Jis yra matomas paieškos svetainėse, dalinantis svetainės nuoroda socialiniuose puslapiuose.

Dz104.png


Stebėjimo kodas

Ši skiltis skirta papildomo kodo, kuris renka Jūsų svetainės statistiką, įterpimui (pvz.: Google Analytics). Priklausomai nuo sistemos, kuri naudojama kaupti statistikai, kodą gali tekti įterpti į svetainės HEAD arba BODY. Taip pat čia galima įterpti ir kitus kodus, kaip pvz.: gyvo bendravimo (angl. chat) ar naujienų prenumeravimo kodus.

Dz103.png


Paveikslėlių archyvo kategorija

Šioje skiltyje galite pakeisti svetainės kategoriją bei pakategorę. Pasirinkus kitokią kategoriją ir pakategorę bus pateikiami kiti paveikslęliai iš turimo archyvo.

Dz93.png


Lankytojų prieiga

Naudodamiesi Dizaineriai.lt svetainės kūrimo įrankiu galite apriboti prieigą prie tam tikrų svetainės puslapių suteikiant galimybę matyti turinį tik registruotiems lankytojams ar lankytojų grupei. Visus nustatymus galite rasti šiame puslapyje: Lankytojų prieiga

Mobilioji versija

Mobiliesiems įrenginiams ir planšetiniams kompiuteriams patogiau naršyti po svetaines, kurios yra pritaikytos šiems įrenginiams. Dizaineriai.lt įrankis leidžia Jūsų jau sukurtą svetainę pritaikyti šiems įrenginiams, Jums reikia tiesiog įjungti šią galimybę ir pasirinkti kelis parametrus ir svetainė jau bus paruošta. Detalesnę informaciją galite rasti šiame puslapyje: Mobili svetainė

Versijos

Galite susikurti kelias skirtingas svetainės versijas ir jas keisti bet kuriuo metu. Tai galite atlikti pasirinkę "+" simbolį dešinėje pusėje:

Dz105.png


Atsidariusiame lange "Kurti naują versiją" turėsite nurodyti versijos pavadinimą bei trumpą aprašymą:

Dz106.png


Sukurta versija vėliau galėsite atlikti peržiūrą bei taikyti. Pasirinkus "Taikyti" pasirinkta versija bus paskelbta viešai. Taip pat pasirinkę tris vertikalius taškelius galėsite "Taisyti" arba "Šalinti" pasirinktą versiją.

107.png