Ieškoti

Atnaujinti Serveriai.lt talpinimo planai

0 komentarų
Paskelbta: 2008-01-08 | Atnaujinta: 2020-04-29 | Parašė: root | Užtruksite: 4 min.

Pastarieji metai pasižymėjo itin sparčia interneto bei antros kartos žiniatinklio (Web 2.0) plėtra, dėl kurios vis daugiau interneto svetainių iš statiškų vizitinių kortelių tampa interaktyviais bendravimo ir bendradarbiavimo įrankiais.

Šis ryškus pokytis įtakojo ir mūsų klientų išaugusius poreikius. Juos kruopščiai ištyrėme ir nusprendėme nuo 2008-ųjų metų pradžios atnaujinti Serveriai.lt talpinimo planus:

Planas A – 15 Lt/mėn.
10 GB/mėn. duomenų srauto
1000 MB vietos

Planas B – 30 Lt/mėn.
20 GB/mėn. duomenų srauto
2000 MB vietos

Planas C – 60 Lt/mėn.
40 GB/mėn. duomenų srauto
4000 MB vietos

Išsamiau: http://www.serveriai.lt/talpinimas.html

Nauji talpinimo planai didžiajai daliai klientų suteiks iki 2 kartų didesnį serverio resursų kiekį už ankstesnę kainą.

Jei jūs naudojatės planu A arba B, jūsų serveriui nauji plano parametrai jau pritaikyti automatiškai. Jei naudojate nestandartinį talpinimo planą ir pageidaujate jį pakeisti į A, B arba C planą, tai galite bet kuriuo metu atlikti klientų sistemos pagalba:

https://klientams.iv.lt/

Primename, kad keičiant talpinimo planą papildomai nieko mokėti nereikia – tiesiog perskaičiuojamas likęs paslaugos galiojimo laikas atsižvelgiant į planų kainų skirtumą. Jei jūsų talpinimo planui buvo taikoma nuolaida, ji bus taikoma ir naujam planui.

Plano C naudotojams serverio resursų kiekis išliko nepakitęs, ankstesnis planas C dabar pervadintas į C45.

Ar po šių pakeitimų užteks serverio pajėgumų?

Visais savo veiklos metais mes žengėm koja kojon su naujausiomis technologijomis. Dabar mūsų naudojami serveriai yra daugiau nei 10 kartų našesni už naudotus prieš 5 metus, todėl nedidindami paslaugų kainos šiandien galime pasiūlyti 10 kartų daugiau serverio resursų nei siūlėme prieš 5 metus.

Naujų svetainių talpinimui naudojame serverius su 8-iais Xeon procesoriaus branduoliais, 16 GB RAM atminties, sparčiais RAID10 diskų masyvais ir pažangiomis 64-bitų Linux operacinėmis sistemomis. Galingų serverių dėka mūsų klientų svetainės veikia ne tik greitai, bet ir patikimai net esant didelėm apkrovom piko valandomis.

10-40 GB srauto – tai daug ar mažai?

Dalis paslaugų teikėjų žada dešimtis ar net šimtus kartų didesnį duomenų srautą, tačiau tuo pat metu talpinamoms svetainėms taiko papildomus apribojimus, kurių dėka pasinaudoti pažadėtais serverio resursais tampa praktiškai neįmanoma.

Mes pasirinkome kitą sprendimą – į Serveriai.lt talpinimo planus įtraukėme realų duomenų srauto kiekį, kokį įmanoma suteikti neaukojant paslaugos kokybės, taip pat į serverius įdiegėme turinio suspaudimo modulį, kuris iki 10 kartų sutaupo svetainės naudojamą duomenų srautą.

Tad svetainėms, kurios sunaudoja 50-100 GB/mėn. duomenų srauto, po perkėlimo į Serveriai.lt serverius paprastai pakanka tik 10-20 GB/mėn. duomenų srauto.

Plačiau: http://www.serveriai.lt/srautas.html

Projektams, neįsitenkantiems į paprasto talpinimo plano rėmus, siūlome dedikuotus serverius, kuriems yra išskirtas atskiras interneto kanalas su 600-3000 GB/mėn. duomenų srautu.

Plačiau: http://www.serveriai.lt/dedikuoti.html

Kodėl nedidinami plano C parametrai?

Esame pastebėję tendenciją, kad internetiniam projektui atsirėmus į plano C ribas, dažnai nebepakanka vien tik padidinti duomenų srauto ar vietos limitus – reikalingas kokybiškai naujas sprendimas, užtikrinantis optimalias, konkrečiam projektui pritaikytas veikimo sąlygas.

Todėl vietoje didesnių talpinimo planų pradėjome siūlyti dedikuotų serverių paslaugas, suteikiančias klientams daugiau lankstumo ir erdvės plėtrai.

Dedikuoto serverio privalumai:

  • Atskiras fiksuoto pralaidumo interneto kanalas, kuriam neskaičiuojamas persiųstų duomenų kiekis.
  • Atskiras procesoriaus branduolys programų vykdymui.
  • Galimybė pagal savo poreikius priderinti PHP konfigūraciją, įdiegti papildomus modulius.
  • Individualūs limitai PHP programoms: RAM atminties kiekiui, vykdymo laikui, išsiunčiamų laiškų kiekiui.
  • SSH prisijungimas lankstesniam serverio valdymui.
  • Galimybė greitai ir lanksčiai reaguoti į resursų poreikio augimą – veikiančio serverio pajėgumus galima per valandą padidinti iki 8 kartų.

Dedikuotą serverį galime paruošti analogiškai virtualiam, kurį dabar naudojate, tad perkėlimas jums nesukels jokių nepatogumų, jūs ir toliau galėsite svetaines valdyti DirectAdmin valdymo pulto pagalba, tik žymiai lanksčiau.

Grįžti į sąrašą
0 komentarų
    Parašyti komentarą
    Atšaukti atsakymą