Ieškoti

Partnerių programa

Dalyvaudami mūsų partnerių programoje galite sutaupyti įsigydami paslaugas pigiau.

Prisijunkite prie mūsų rekomendavimo (referral) programos ir sumažinkite savo svetainių talpinimo išlaidas. Išsirinkite jums patrauklausią rekomendavimo programos variantą: pasinaudokite premijų arba SMS paramos sistema, gaukite nuolaidą paslaugas įsigydami ilgesniam laikotarpiui arba užsisakydami didesnį mūsų siūlomų paslaugų kiekį.

Daugiau informacijos pateikiame žemiau esančioje DUK skiltyje.

Pasiūlykite savo partneriams, klientams bei bičiuliams „Interneto vizija“ hostingo ar serverio nuomos paslaugas. Tai galite padaryti rekomendavimo nuorodos pagalba.

Rekomenduotiems asmenims pateikus ir apmokėjus užsakymą, gausite 20% užsakymo sumos premijos pavidalu. Tokia pat premija bus suteikta ir rekomenduotiems asmenims. Turimą premiją galima panaudoti visų IV teikiamų paslaugų pratęsimui, įskaitant ir domenus bei SSL sertifikatus.

Premija skaičiuojama nuo pirmojo mokėjimo už paslaugą. Už vieną užsakymą suteikiama viena premija. Savo unikalią rekomendavimo nuorodą bei papildomą informaciją rasite prisijungę prie klientų sistemos skyriuje „Partnerystės programa“.

Jūsų sukaupta premija patvirtinama mėnesio laikotarpiu nuo to momento, kai yra gaunamas kliento mokėjimas ir tuo atveju, jei klientas per tą mėnesį neatsisako paslaugų (kaip žinia, užsakymams yra taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija).

Didmeninis domenų registravimas – tai partnerystės būdas, skirtas daug domenų registruojantiems klientams. Paslaugą galima užsisakyti klientų sistemoje metams, o jos metinė kaina yra 9.99 EUR + PVM.
Paslaugos turėtojai gauna papildomą 20% nuolaidą:

  • visoms naujoms domenų registracijoms;
  • domeno pratęsimo mokesčiui;
  • domeno savininko keitimo mokesčiui.

SSL sertifikatų paslauga – tai partnerystės būdas, skirtas daug SSL sertifikatų perkantiems klientams. Paslaugą galima užsisakyti savitarnos sistemoje metams, o jos metinė kaina yra 9.99 EUR + PVM. Paslaugos turėtojai visiems naujiems SSL sertifikatų užsakymams ar pratęsimams gauna papildomą 20% nuolaidą.

Didmeninė interneto svetainių talpinimo paslauga (ang. reseller hosting) yra skirta hostingo paslaugas ketinantiems perpardavinėti klientams. Didmeninės talpinimo paslaugos suteikia galimybę kurti individualius talpinimo planus. Kiekvienai svetainei galima pasirinkti atskirą PHP versiją (nuo 5.2 iki 8.0), atskirai skaičiuojami Inode ir laiškų siuntimo limitai. O didmenininkas gali administruoti klientų serverius ne tik per didmenininko sąsają, bet ir programinėmis priemonėmis pasinaudojęs DirectAdmin API.

Didmeninę talpinimo paslaugą galite užsisakyti skiltyje „Svetainių talpinimas“.

Savo klientams siūlome vienkartines nuolaidas pratęsiant paslaugas ilgesniam laikotarpiui:

  • jei paslaugas pratęsiate 18 mėn., gaunate 15% nuolaidą;
  • jei paslaugas pratęsiate 2 metams, gaunate 20% nuolaidą;
  • jei paslaugas pratęsiate 3 metams ar daugiau, gaunate 30% nuolaidą;

Nuolaidos yra taikomos visiems interneto svetainių talpinimo planams, profesionaliam hostingui, virtualiems dedikuotiems serveriams, dizaino įrankiui ir profesionalaus filtro paslaugai. Nuolaida netaikoma domenų ir sertifikatų užsakymams.

SMS paramos sistema galite paremti norimą interneto svetainę arba jūsų svetainės lankytojai gali paremti jūsų internetinį projektą. Tai puikus būdas nekomerciniams projektams sumažinti išlaidas, skirtas svetainės talpinimo paslaugoms, domenui ir SSL sertifikatui.

Norėdami pasinaudoti šia paslauga:

  • savo interneto svetainėje įterpkite nuorodą į jums dovanotinos premijos puslapį. Lankytojui, apsilankius šiame puslapyje, bus pateikiama išsami informacija apie tai, kaip galima paremti jūsų projektą;
  • lankytojas išsiunčia SMS žinutę, pasirinkęs 1 EUR, 2 EUR, 3 EUR, 4 EUR, 5 EUR, 6 EUR, 7 EUR arba 8 EUR sumą;
  • jums yra suteikiama 50% premija nuo pasirinktos rėmimo sumos. Premija yra suteikiama IV EUR valiuta. Premija gali būti panaudojama visoms IV siūlomoms paslaugoms.

Savo dovanojamos premijos puslapį rasite apsilankę adresu: http://dovana.iv.lt/PRISIJUNGIMO_VARDAS (vietoje PRISIJUNGIMO_VARDAS įrašykite savo klientų sistemos prisijungimo vardą).

Visą detalesnę informaciją apie premijos panaudojimą, jos panaudojimo istoriją ir perleidimo sąlygas rasite IV klientų sistemoje.