Ieškoti

Partnerių programa

Dalyvaudami mūsų partnerių programoje galite ne tik sutaupyti, mūsų paslaugas įsigydami pigiau, tačiau taip pat užsidirbti papildomų pajamų. Savo klientams siūlome dvi – partnerystės ir rekomendavimo – programas.

Pagrindinis dalykas, ką jums reikia padaryti, tai reklamuoti mus savo puslapyje. Jūs gausite unikalią nuorodą, kurią galėsite naudoti savo interneto svetainėje. Kiekvieną kartą naujam pirkėjui paspaudus ant jūsų nuorodos ir užsisakius paslaugą, jūs gausite komisinius. Ši programa vertinga tuom, kad ji yra naudinga visoms suinteresuotoms šalims: jums kaip interneto puslapio savininkui, IV kaip įmonei ir pirkimą įvykdžiusiam klientui, kuris gauna pačios aukščiausios kokybės paslaugas.

Jūsų sukaupti komisiniai patvirtinami mėnesio laikotarpiu nuo tada, kai gaunamas kliento mokėjimas ir tuo atveju, jei klientas per tą mėnesį neatsisako paslaugų (kaip žinia, užsakymams yra taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija).

Už kiekvieną pagal jūsų rekomendaciją įsigytą paslaugą gaukite tinkamą atlygį!

 • Talpinimo planai 25 EUR,
 • Profesionalus hostingas 50 EUR,
 • VPS serveris 50 EUR,
 • VPN paslauga 100% nuo pirmos sąskaitos.
Komisiniai bus sumokami tiesiai į jūsų banko sąskaitą. Svarbu tai, kad jokio limito jūsų uždarbiui mes netaikome. Tai priklauso tik nuo jūsų  kiek lankytojų pritrauksite ir kiek pardavimų sugeneruosite.

Pinigai pervedami 1-ąją kiekvieno mėnesio dieną. Mes patvirtiname visus pardavimus ir išmokas per 31 dieną. Minimalus išmokos dydis yra 100 EUR visoms paslaugoms.

Pirmiausia, kviečiame užsiregistruoti partnerių (affiliate) platformoje. Prisijungę rasite visą informaciją, susijusią su pasiūlymais bei galėsite sekti pardavimų ir išmokų statistiką.

Juos stebėti galėsite partnerystės programos savitarnos puslapyje. Į jį patekti galite čia.

Tam kad atkreiptumėte klientų dėmesį, mes turime sukūrę puikių banerių. O jais pasidalinti galėsime iškart jums prisijungus prie partnerystės programos.  
Jei tik reikės vizualinės medžiagos, esame pasiruošę ja pasidalinti, tad jos savarankiškai kurti ar kitaip be mūsų žinios naudoti IV prekių ženklą, negalima.

Jei dar turite klausimų, kviečiame susisiekti su mūsų partnerystės programos skyriaus kolegomis šiuo adresu: partneriai@iv.lt.

Pasiūlykite savo partneriams, klientams bei bičiuliams „Interneto vizija“ hostingo ar serverio nuomos paslaugas. Tai galite padaryti rekomendavimo nuorodos pagalba.

Rekomenduotiems asmenims pateikus ir apmokėjus užsakymą, gausite 20% užsakymo sumos premijos pavidalu. Tokia pat premija bus suteikta ir rekomenduotiems asmenims. Turimą premiją galima panaudoti visų IV teikiamų paslaugų pratęsimui, įskaitant ir domenus bei SSL sertifikatus.

Premija skaičiuojama nuo pirmojo mokėjimo už paslaugą. Už vieną užsakymą suteikiama viena premija. Savo unikalią rekomendavimo nuorodą bei papildomą informaciją rasite prisijungę prie klientų sistemos skyriuje „Partnerystės programa“.

Jūsų sukaupta premija patvirtinama mėnesio laikotarpiu nuo to momento, kai yra gaunamas kliento mokėjimas ir tuo atveju, jei klientas per tą mėnesį neatsisako paslaugų (kaip žinia, užsakymams yra taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija).

Didmeninis domenų registravimas – tai partnerystės būdas, skirtas daug domenų registruojantiems klientams. Paslaugą galima užsisakyti klientų sistemoje metams, o jos metinė kaina yra 9.99 EUR + PVM.
Paslaugos turėtojai gauna papildomą 10% nuolaidą:

 • visoms naujoms domenų registracijoms;
 • domeno pratęsimo mokesčiui;
 • domeno savininko keitimo mokesčiui.

SSL sertifikatų paslauga – tai partnerystės būdas, skirtas daug SSL sertifikatų perkantiems klientams. Paslaugą galima užsisakyti savitarnos sistemoje metams, o jos metinė kaina yra 9.99 EUR + PVM. Paslaugos turėtojai visiems naujiems SSL sertifikatų užsakymams ar pratęsimams gauna papildomą 10% nuolaidą.

Didmeninė interneto svetainių talpinimo paslauga (ang. reseller hosting) yra skirta hostingo paslaugas ketinantiems perpardavinėti klientams. Didmeninės talpinimo paslaugos suteikia galimybę kurti individualius talpinimo planus. Kiekvienai svetainei galima pasirinkti atskirą PHP versiją (nuo 5.2 iki 8.0), atskirai skaičiuojami Inode ir laiškų siuntimo limitai. O didmenininkas gali administruoti klientų serverius ne tik per didmenininko sąsają, bet ir programinėmis priemonėmis pasinaudojęs DirectAdmin API.

Didmeninę talpinimo paslaugą galite užsisakyti skiltyje „Svetainių talpinimas“.

Savo klientams siūlome vienkartines nuolaidas pratęsiant paslaugas ilgesniam laikotarpiui:

 • jei paslaugas pratęsiate 18 mėn., gaunate 15% nuolaidą;
 • jei paslaugas pratęsiate 2 metams, gaunate 20% nuolaidą;
 • jei paslaugas pratęsiate 3 metams ar daugiau, gaunate 30% nuolaidą;

Nuolaidos yra taikomos visiems interneto svetainių talpinimo planams, profesionaliam hostingui, virtualiems dedikuotiems serveriams, dizaino įrankiui ir profesionalaus filtro paslaugai. Nuolaida netaikoma domenų ir sertifikatų užsakymams.

SMS paramos sistema galite paremti norimą interneto svetainę arba jūsų svetainės lankytojai gali paremti jūsų internetinį projektą. Tai puikus būdas nekomerciniams projektams sumažinti išlaidas, skirtas svetainės talpinimo paslaugoms, domenui ir SSL sertifikatui.

Norėdami pasinaudoti šia paslauga:

 • savo interneto svetainėje įterpkite nuorodą į jums dovanotinos premijos puslapį. Lankytojui, apsilankius šiame puslapyje, bus pateikiama išsami informacija apie tai, kaip galima paremti jūsų projektą;
 • lankytojas išsiunčia SMS žinutę, pasirinkęs 1 EUR, 2 EUR, 3 EUR, 4 EUR, 5 EUR, 6 EUR, 7 EUR arba 8 EUR sumą;
 • jums yra suteikiama 50% premija nuo pasirinktos rėmimo sumos. Premija yra suteikiama IV EUR valiuta. Premija gali būti panaudojama visoms IV siūlomoms paslaugoms.

Savo dovanojamos premijos puslapį rasite apsilankę adresu: http://dovana.iv.lt/PRISIJUNGIMO_VARDAS (vietoje PRISIJUNGIMO_VARDAS įrašykite savo klientų sistemos prisijungimo vardą).

Visą detalesnę informaciją apie premijos panaudojimą, jos panaudojimo istoriją ir perleidimo sąlygas rasite IV klientų sistemoje.