Ieškoti

Apie mus

Esame pirmoji lietuviška hostingo kompanija šalyje. Jau daugiau nei 19 metų dirbame tam, kad padėtume jums įsikurti ir būti matomiems internete. 2005 metais, pagal prižiūrimų domenų ir talpinamų svetainių skaičių, tapome pirmaujančiu paslaugų teikėju Lietuvoje. Tam, kad savo klientams galėtume pasiūlyti dar pilnesnį paslaugų krepšelį. 2020-aisiais tapome tarptautinės hostingo įmonių grupės „Miss Group“ dalimi.

Šiuo metu jau daugiau kaip 120 000 įmonių ir privačių asmenų yra įsitikinę mūsų teikiamų paslaugų pranašumu ir džiaugiamės, kad šis skaičius kasdien auga. Sukurta duomenų centro infrastruktūra ir suburta šios srities profesionalų komanda kasdien leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės domenų registravimo, svetainių talpinimo bei serverių nuomos paslaugas itin konkurencingomis kainomis

Viena iš mūsų didžiausių stiprybių – klientų aptarnavimo skyrius, kuriame dirbantys IT specialistai yra pasirengę atsakyti į visus apie mūsų teikiamas paslaugas jums kylančius klausimus. Jie suprantamai, gimtąja kalba išaiškins ir padės išspręsti tiek kasdienes, tiek sudėtingas situacijas telefonu, laiškais ir „live chat“ pagalba. O bendrovėje dirbantys sistemų administratoriai jūsų serveriais rūpinasi ir juos prižiūri 24/7.

Mūsų bendrai komandoje išgrynintos vertybės yra paprastumas, išmanymas ir atsakomybė. Jau daugiau nei 19 metų išliekame ištikimi savo vertybėms, iš kurių viena – paprastumas. Todėl visi kolektyve sutarėme, jog teikiamas paslaugas vadiname Žmogišku hostingu, didžiausią fokusą skiriame klientų aptarnavimo kokybei, sudėtingos paslaugos subtilybes aiškiname kuo paprasčiau, o kainos laukelius pildome sąžiningai – be jokių paslėptų žvaigždučių.

Suprantame, kad mūsų sėkmės pamatas yra patenkinti klientai ir darnus kolektyvas. Savo klientams esame dėkingi už pasitikėjimą, o IV kolektyvui už didžiulį atsidavimą. Mus visus vienija noras mokytis, dalintis tuo, ką žinome, atlikti savo užduotis nepriekaištingai ir nestokoti jaunatviško maksimalizmo bei iššūkių – visi drauge išnarpliojome net pasaulinį morkų sąmokslą!

Sunku net patikėti? Įrodymas – video!

Įvykiai

2003
įkurta įmonė!