Ieškoti

Svetainės saugumo įrankis

Paprasčiausias būdas savo interneto svetainę apsaugoti nuo virusų, atakų bei įsilaužimų. Svetainių saugumo įrankis „SiteLock“, kasdien skenuodamas interneto svetainę, fiksuoja visus interneto svetainėje atliekamus įtartinus veiksmus, nustato saugumo spragas ir kitas rizikas.

Užtikrinkite, kad jūsų interneto svetainė veiktų sklandžiai bei apsisaugokite nuo virusų ir piktavalių veiksmų, pasirinkdami vieną iš trijų saugumo įrankio paketų: „Secure Web“, „Secure Web Plus“,  „Emergency Clean“.

Pirmiausiai pasilyginkite siūlomus planus. Jei kyla klausimų apie kiekvieno iš jų vertes, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo specialistus, ir išsirinkite vieną iš šių variantų: „Secure Web“, „Secure Web Plus“, „Emergency Clean“. Išsirinkę norimą įrankio planą tiesiog spauskite mygtuką „Užsakyti“. Naujame lange suveskite norimos interneto svetainės adresą ir paspaudę „Užsakyti“ pasirinkite periodą bei apmokėkite jums patogiu būdu. Paslauga įsigalios iš karto po apmokėjimo.

Detali pamoka, kaip sukonfigūruoti „SiteLock“ įrankį, yra pateikiama čia.

Deja, tačiau dažniausiai apie interneto svetainės saugumą susimąstome tik tuomet, kai svetainė jau būna nulaužta. „SiteLock“ saugumo įrankis prevenciškai užtikrina interneto svetainės saugumą, apsaugodamas ją nuo virusų, piktavalių atakų bei įsilaužimų. Įrankis, ieškodamas saugumo spragų, kasdien skenuoja jūsų interneto svetainę taip laiku identifikuodamas galimas grėsmes. Be to šis įrankis kitaip nei didžioji dalis internete randamų nemokamų įrankių atlieka ne tik pagrindinio svetainės puslapio skenavimą, tačiau papildomai fiksuoja saugumo spragas kitose, pavyzdžiui, el. prekybos, aplikacijose bei įskepiuose.

Užtikrinkite, kad jūsų interneto svetainė veiktų sklandžiai, pasirinkdami vieną iš trijų saugumo įrankio paketų: „Secure Web“, „Secure Web Plus“, „Emergency Clean“.

Plano „Secure Web“ suteikiamos funkcijos:

 • Pažeidžiamumo skenavimas;
 • Žalingo kodo paieška;
 • SSL teikėjo patikra;
 • Laiku neatnaujintų ar pažeidžiamų aplikacijų skenavimas;
 • Visų svetainės failų skenavimas;
 • Tikrinimas, ar svetainė nėra įtraukta į juoduosius sąrašus;
 • SQL intarpų skenavimas;
 • XSS įsilaužimų patikra;
 • Suteikiamas bendras rizikos balas;
 • Pateikiamos rekomendacijos, kaip galima pagerinti svetainės saugumą;
 • Detalesnis skenavimas „Wordpress“ turinio valdymo sistemą naudojančioms svetainėms;
 • Tinklo pažeidžiamumo patikra.

Jei pasirinksite „Secure Web Plus“ planą, papildomai jums bus suteikta ugniasienės ir CDN paslauga. Ugniasienės paslauga ne tik apsaugo svetainę nuo žalingo srauto ir kenkėjiškų užklausų, tačiau taip pat blokuoja įrankius, kurie skenuoja svetaines ir bando jas nulaužti. CDN paslauga suteikia galimybę „SiteLock“ serveriuose kešuoti savo svetainės informaciją. Tokiu būdu svetainė jūsų lankytojams yra pasiekiama iš artimiausio serverio, kas turi teigiamos įtakos svetainės užkrovimo greičiui, SEO rodikliams bei kliento patirčiai. Detaliau apie ugniasienės ir CDN paslaugas galite pasiskaityti šiame puslapyje.

„Emergency clean“ yra skirtas vienkartiniams, nepastoviems darbams – žalingų failų šalinimui (atliekamam per 2 val.) bei pašalinimui iš juodųjų SEO sąrašų.

Visi planai užsakomi metams, išskyrus „Emergency Clean“ jis užsakomas vienam kartui. Tai yra vienam valymui.

Taip, šiam įrankiui yra taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo politika.