Ieškoti

Profesionalus el. pašto filtras

Apsaugai nuo nepageidaujamų el. laiškų serveriuose yra naudojami SPAM filtrai. Vis tik, kai šiandien gaunamų laiškų kiekis yra toks didelis, įprastų įrankių nebepakanka. Jei siunčiate ar gaunate labai daug laiškų ir turite daug el. pašto dėžučių, jums yra reikalingas profesionalus SPAM filtras.

Detalios gautų ir blokuotų laiškų ataskaitos, individualūs SPAM filtro nustatymai kiekvienam naudotojui, skirtingi filtravimo lygiai, automatizavimo galimybės – visa tai ir dar daugiau suteikia profesionalus el. pašto filtras.

Profesionalus el. pašto filtras
Domenai 1
Archyvavimas 30 dienų
Disko vieta 10 GB
Apsauga nuo SPAM ir virusų Yra
Karantino saugykla Yra
Išsamios ataskaitos Yra
Individualus apmokymas Yra
Kaina (mėn.) 1.99 EUR
Užsakymas Prisijungus prie Klientų sistemos
Užsakyti

Standartinis el. pašto filtras turi ribotas galimybes. Jo pagalba galima tik tikrinti, ar siuntėjo pašto serverio IP adresas yra patekęs į juoduosius sąrašus, taip pat, ar gavėjas yra įtraukęs siuntėjo adresą į baltąjį ar juodąjį sąrašą. Be to, standartinis el. pašto filtras netikrina laiško turinio, tuo tarpu profesionalus el. pašto filtras turinį patikrina.

Profesionalus el. pašto filtras turi gerokai daugiau funkcijų. Pavyzdžiui, jo nustatymų pagalba galima:

  • laiškus ne atmesti, o tik sustabdyti filtro karantine;
  • keisti filtro pralaidumo lygį;
  • blokuoti iš tam tikrų šalių ar tam tikra kalba parašytus laiškus;
  • blokuoti laiškus, prie kurių yra prisegti tam tikro tipo failai;
  • nustatyti, kad filtras ateityje praleistų arba blokuotų tam tikro tipo laiškus, todėl nebūtina kiekvieno siuntėjo įtraukti į baltąjį ar juodąjį sąrašą.

Jei domeno DNS įrašus aptarnauja „Interneto vizijos“ DNS serveriai, pakeitimus mūsų sistema atliks automatiškai. Tačiau jei naudojate kito paslaugos teikėjo DNS serverius, jums reikės pakeisti domeno, kuriam užsakytas profesionalus el. pašto filtras, MX įrašą į „mx.serveriai.lt“ ir pačioje profesionalaus el. pašto filtro paslaugoje nurodyti, į kokį serverį pristatyti laiškus.

Prie el. pašto filtro veikimo galite prisijungti dviem būdais:

Taip, šiai paslauga yra taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.