Ieškoti

Google reklamos įrankis

Nuo šiol „Google“ paieškos sistemoje reklamuokitės dar paprasčiau. Įrankis „AdBud“ padeda paprastai ir greitai sukurti tekstinę reklamą „Google“ paieškos sistemoje bei generuoti srautą į svetainę tiesiai iš paieškos sistemos. Šis įrankis leidžia pasirinkti aktualius raktažodžius ir sukurti jiems pritaikytus reklaminius skelbimus. O „Google“ vartotojai į paieškos sistemą įvedę šiuos raktažodžius, išvys jūsų skelbimą.

„Google Ads“ įrankis suteikia galimybę be papildomos registracijos ir marketingo žinių reklamuoti pasirinktą svetainę: tereikia suvesti svetainės adresą, parinkti raktažodžius, lokaciją (miestą, valstybę), skelbimo tekstą ir tekstinė reklama jau bus paruošta per kelias minutes. O kampanijos rezultatus sekite itin patogiame ir aiškiame ataskaitų skydelyje.

Paskirkite pirmą mėnesį ne mažiau nei 35 EUR reklamos kampanijoms ir susigrąžinkite 35 EUR į kampanijų sąskaitą.

Tiesiog prisijunkite prie klientų sistemos ir visų turimų paslaugų sąraše rasite skiltį „Reklamos paslauga“ (angl. „Google Ads“). Detalią instrukciją rasite čia.

Grąžinamus 35 EUR matysite įrankio „Google Ads“ valdymo skydelyje. Šią sumą galėsite panaudoti vėlesnėms kampanijoms. Turėkite omenyje, kad 35 EUR yra minimali suma, o jei nuspręsite paskirti didesnę sumą, kitoms kampanijoms bet kokiu atveju bus grąžinti 35 EUR.

Taip, šis įrankis yra visiškai nemokamas. Biudžeto reikės tik jūsų leidžiamoms reklaminėms kampanijoms. Kiek lėšų skirsite reklaminėms kampanijoms, nuspręsite savarankiškai – jokių ribojimų nėra.

Ne, šio įrankio privalumas yra tas, kad susieję mokėjimo kortelę su įrankiu, galėsite lengvai ir bet kuriuo metu valdyti biudžetus „Google Ads“ reklamų kampanijoms.

Mokėjimai už Google reklamą atliekami ir sąskaitos talpinamos partnerių sistemoje AdBud.

Kas kartą pildyti įrankio balanso jums nereikia. Pirmą kartą pridėjus kortelę, įrankis išsisaugo jos duomenis  ir, likus 7 dienų biudžetui, įrankis pakartotinai nuskaitys tokią pat mėnesinę sumą, kad nesustotų reklama.

Daugiau apie tai mūsų pagalbos straipsnyje.

Ne, tai dar vienas įrankio privalumas. Reklamines kampanijas galėsite aktyvuoti arba stabdyti bet kuriuo jums patogiu metu.

Kad sužinotumėte, kokie raktažodžiai yra aktualiausi jūsų svetainei, išbandykite SEO pradžiamokslio įrankį „MarketGoo“. Visiems klientams, turintiems planus „T40“, „T50“ ar neribotus „Universalus“ bei „Verslui“, šis įrankis yra pajungtas automatiškai. Tad belieka prie jo prisijungti ir atrasti reikiamus raktažodžius.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija galioja tik tiesiogiai mūsų teikiamoms paslaugoms, pavyzdžiui, virtualiems serveriams ar interneto svetainių talpinimo paslaugoms. Todėl pinigų gražinimo garantija užsakytoms reklamos paslaugoms nėra taikoma.