Ieškoti

Svetainių talpinimas ir el. paštas

Svetainių talpinimas, arba kitaip hostingas (angl. web hosting) – tai pagrindinis būdas jūsų svetainei atsidurti internete. Tai vietos jūsų internetiniam projektui, el. paštui ar duomenų bazei suteikimas patikimame, galingame, prie spartaus interneto ryšio kanalo pajungtame serveryje.

Daugiau nei 15 metų patirtis, aukšta klientų aptarnavimo kokybė, lankstūs paslaugų planai ir patraukli kainodara nulėmė tai, kad šiandien pas mus savo interneto svetaines talpina ir mumis pasitiki daugiausiai šalies gyventojų.

T10
Duomenų srautasNeribojama
Vieta serveryje10 GB
El. pašto dėžutės10
PHP (nuo 5.2 iki 7.4)Yra
MariaDB 10 (MySQL 8)Yra
Duomenų bazių kiekis10
Svetainių kiekis10
Installatron įrankisYra
Let's Encrypt sertifikatasYra
DKIM įrašų diegimasYra
Atsarginės kopijosYra
Kaina1.99 EUR
Užsakyti
T20
Duomenų srautasNeribojama
Vieta serveryje20 GB
El. pašto dėžutės20
PHP (nuo 5.2 iki 7.4)Yra
MariaDB 10 (MySQL 8)Yra
Duomenų bazių kiekis20
Svetainių kiekis20
Installatron įrankisYra
Let's Encrypt sertifikatasYra
DKIM įrašų diegimasYra
Atsarginės kopijosYra
Kaina2.99 EUR
Užsakyti
T30
Duomenų srautasNeribojama
Vieta serveryje30 GB
El. pašto dėžutės30
PHP (nuo 5.2 iki 7.4)Yra
MariaDB 10 (MySQL 8)Yra
Duomenų bazių kiekis30
Svetainių kiekis30
Installatron įrankisYra
Let's Encrypt sertifikatasYra
DKIM įrašų diegimasYra
Atsarginės kopijosYra
Kaina3.99 EUR
Užsakyti
T40
Duomenų srautasNeribojama
Vieta serveryje40 GB
El. pašto dėžutės40
PHP (nuo 5.2 iki 7.4)Yra
MariaDB 10 (MySQL 8)Yra
Duomenų bazių kiekis40
Svetainių kiekis40
Installatron įrankisYra
Let's Encrypt sertifikatasYra
DKIM įrašų diegimasYra
Atsarginės kopijosYra
Kaina4.99 EUR
Užsakyti
T50
Duomenų srautasNeribojama
Vieta serveryje50 GB
El. pašto dėžutės50
PHP (nuo 5.2 iki 7.4)Yra
MariaDB 10 (MySQL 8)Yra
Duomenų bazių kiekis50
Svetainių kiekis50
Installatron įrankisYra
Let's Encrypt sertifikatasYra
DKIM įrašų diegimasYra
Atsarginės kopijosYra
Kaina5.99 EUR
Užsakyti

Plano pasirinkimas priklauso nuo jūsų interneto svetainės paskirties ir pobūdžio. Detaliau aptarkime kiekvieną iš siūlomų planų:

 • planas „T10“ skirtas, jei planuojate talpinti iki dešimties nedidelių svetainių (100 000 „Inode“) ir turėti iki 10 el. pašto dėžučių (100 laiškų/val.);
 • planas „T20“ skirtas, jei planuojate talpinti iki dvidešimties nedidelių svetainių (200 000 „Inode“) ir turėti iki 20 el. pašto dėžučių (200 laiškų/val.);
 • planas „T30“ skirtas, jei planuojate talpinti iki trisdešimties nedidelių svetainių (300 000 „Inode“) ir turėti iki 30 el. pašto dėžučių (300 laiškų/val.);
 • planas „T40“ skirtas, jei planuojate talpinti iki keturiasdešimties nedidelių svetainių (400 000 „Inode“) ir turėti iki 40 el. pašto dėžučių (400 laiškų/val.);
 • planas „T50“ skirtas, jei planuojate talpinti iki penkiasdešimties nedidelių svetainių (500 000 „Inode“) bei turėti iki 50 el. pašto dėžučių (500 laiškų/val.).
 • Neribotas duomenų srautas.

Naudojantis mūsų paslauga, nereikia rūpintis, kad išnaudosite visą srautą. Mūsų teikiamas svetainių talpinimas pasižymi ne tik neribotu duomenų srautu, bet ir greitu svetainės užkrovimu. Įdiegtas duomenų srauto glaudinimo modulis leidžia klientams persiųsti tekstinę informaciją suspaustu pavidalu, todėl lankytojus pasiekia 10–20 kartų mažesnis informacijos kiekis.

 • Patogi el. pašto administravimo sistema.

El. pašto dėžutės valdymas kasdien tampa žymiai lengvesnis. Prie jos galite jungtis saugą užtikrinančiu SSL/TLS protokolu. Be to, turite galimybę kurti skirtingos talpos el. pašto dėžutes, valdyti peradresavimus, atostogų pranešimus, autoatsakiklius ir net apjungti grupes į el. pašto konferencijas. Svarbu paminėti tai, kad el. paštą sukonfigūruoti galėsite skirtinguose įrenginiuose, taip pat savo el. pašto dėžutes tikrinti turėsite galimybę tiesiog naudojantis interneto naršykle.

 • SSL sertifikatai.

Visi klientai, įsigiję talpinimo planus, gali įsigyti tiek mokamus Sectigo/GeoTrust sertifikatus, tiek patys įsidiegti nemokamą Let’s Encrypt sertifikatą.

Įdiegtas SSL sertifikatas suteikia galimybę svetainę pasiekti saugiu HTTPS protokolu, kuris visą lankytojo serveriui perduodamą informaciją (prisijungimai, mokėjimo kortelių duomenys) šifruoja. Taigi, joks pašalinis asmuo, įsiterpęs tarp lankytojo kompiuterio ir serverio, šios informacijos pamatyti negali.

Taip pat svetainės, su korektiškai įdiegtu SSL sertifikatu, yra geriau vertinamos paieškos sistemų (pavyzdžiui, Google ar Bing), o lankytojams prie svetainės adreso yra atvaizduojama spynelė, reiškianti, jog ši interneto svetainė yra saugesnė.

 • Atsarginės duomenų kopijos.

Mes suprantame, kaip svarbu apsaugoti duomenis ir koks nuostolingas yra jų praradimas. Todėl kasdien automatiškai kopijuojame serverių duomenis į atsarginių duomenų saugyklą bei išsaugome vakarykštės dienos ir paskutinio penktadienio kopijas.

 • Lankstus svetainių talpinimas.

Skirtingo dydžio svetainėms ar internetiniams projektams reikalingi skirtingi resursų kiekiai. Jei po kurio laiko pasirinktas planas tampa per mažas, norite daugiau vietos augti – ne bėda. Pasirinkite norimą paketą ir greitai, patogiai pasididinkite planą.

 • Programinė įranga.

Visuose talpinimo planuose yra palaikomos naujausios PHP versijos (nuo 5.2 iki 7.4), tad kiekvienas klientas gali pasirinkti jiems tinkamiausią versiją. Visose PHP versijose yra įdiegtas GD plėtinys, leidžiantis tvarkyti paveikslėlius programiniu būdu. Taip pat visose PHP versijose įdiegta kešavimo sistema OPCache, o darbui su duomenų bazėmis yra įdiegta MariaDB 10.

 • Greita, profesionali pagalba.

Mūsų klientų aptarnavimo specialistai pasiruošę atsakyti į visus aktualius klausimus bei išspręsti su svetainių talpinimu susijusias problemas. Padėsime, kai tik prireiks pagalbos – drąsiai galite skambinti telefonu, pasiekti mus live chat’o pagalba ar elektroniniu laišku bet kurią dieną.

 • Žaibiškas svetainės diegimas.

Svetainių talpinimas iš tiesų yra gana paprastas procesas, tačiau tam reikalingi patogūs įrankiai. Norime klientams palengvinti diegti bei administruoti naujas turinio valdymo sistemas, tokias kaip „WordPress“, „Drupal“, „Joomla!” ir kt., todėl visuose svetainių talpinimo planuose yra įdiegtas „Installatron“ įrankis. Jo pagalba kelių mygtukų paspaudimu ir per kelias akimirkas įdiegsite bet kurią iš šiame sąraše esančių turinio valdymo sistemų. Taip pat šis įrankis suteikia galimybę nesudėtingai pasikeisti turinio sistemos slaptažodį, generuoti automatines kopijas, jas paprastai atstatyti, daryti svetainių kopijas (klonus) ir kt. Daugiau apie šias ir kitas funkcijas bei kaip jomis naudotis, galima rasti mūsų pagalbos skiltyje.

 • Galinga ir saugumą užtikrinanti technologija.

Mūsų klientai gali džiaugtis puikiu svetainių pasiekiamumu ir greičiu. Paslaugų našumą užtikrina 2015 m. atidarytas vienas moderniausių duomenų centrų Baltijos šalyse. 139 serverių spintas talpinantis duomenų centras įkurtas Europos širdyje – Vilniuje. DC projektuotas ir pastatytas pagal „Uptime Institute“ „Tier III“ duomenų centrams taikomą standartą, o tai reiškia nuolatinį serverių pasiekiamumą net 99.95%.

„Uptime Institute“ – tai nešališka ir globaliai pripažinta organizacija, atsakinga už standartus, skirtus tinkamam duomenų centrų projektavimui, kūrimui ir eksploatavimui. Jų suteiktas „Tier III“ sertifikatas įrodo, kad DC atitinka antros pagal patikimumą kategorijos reikalavimus. Visa tai įrodo, kad mūsų teikiamas svetainių talpinimas bei kitos paslaugos – itin patikimos.

Jūsų svetainė – tai įvairių failų, kuriems reikalinga vieta kompiuteryje ar serveryje, rinkinys. Kiekvienas iš mūsų savo kompiuteryje gali laikyti savo interneto svetainę, tačiau tokiu atveju reikėtų neišjungti kompiuterio visą parą (24/7) ir pačiam diegti bei prižiūrėti svetainės veikimui reikalingą programinę įrangą. Todėl, įvertinus tokį sudėtingą procesą, žymiai dažniau yra renkamasi svetainių talpinimo paslauga. Visi svetainės failai, duomenų bazės ir visa kita informacija saugoma profesionalų prižiūrimuose serveriuose.

Pasirinkę norimą planą, gaunate prieigą prie serverio valdymo pulto (DirectAdmin), kurio pagalba lengvai prisijungsite prie FTP serverio ir įkelsite failus į serverį, taip pat sukursite duomenų bazes ar el. pašto dėžutes. Pilnam svetainės ir el. pašto veikimui, papildomai reikalingas domenas. Užregistravus domeną ir jį nukreipus į talpinimo planą svetainė taps lengvai pasiekiama visiems pasaulio interneto naudotojams.

Dažniausiai sukurta interneto svetainė su visais failais užima kelis gigabaitus, todėl planų su ribotais resursais jums turėtų užtekti svetainei ir el. pašto dėžutėms. Jei vis tiek abejojate, ar užteks ribotų resursų, savo klientams rekomenduojame rinktis mažesnį planą, o pastebėjus, jog resursų trūksta, nesudėtingai, greitai ir be jokių papildomų mokesčių, talpinimo planą galima pasididinti. Žinoma, jei reikia detalesnės informacijos, konsultacijos dėl konkrečios svetainės ir jos turimų resursų, arba klausimų kelia pats svetainių talpinimas, drąsiai kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.

IV klientų sistemoje  galite nesunkiai pasikeisti planą į kitą norimą, pavyzdžiui, didesnį, atsižvelgiant į reikalingus resursus. Pakeitus planą, nauji resursai įsigalioja per 5 minutes.

Taip, domenas nėra būtinas norint įsigyti talpinimo planą. Kai aktyvuojamas svetainių talpinimas, galite laisvai kelti visus reikiamus failus. Tačiau atminkite, jog el. paštas pradeda veikti tik įsigijus domeną. Patikrinti, ar svetainė pasiekiama, galima testiniu adresu domenas.lt.gyvunas.serveriai.lt. Daugiau informacijos apie tai, rasite šioje nuorodoje.

Taip. Užsakymo metu galite nurodyti norimą „puslapiai.lt“ (pvz. mano-svetaine.puslapiai.lt) subdomeną ir jį naudoti savo talpinimo plane. Tokiu atveju pilnai veikia tiek svetainė šiuo adresu, tiek el. paštas (jis bus info@mano-svetaine.puslapiai.lt).

Taip, egzistuoja keli būdai, padedantys patalpinti svetainę internete:

 • Svetainių talpinimas (angl. shared hosting). Įprastai ši paslauga vadinama tiesiog talpinimo planais. Ši paslauga pasižymi tuo, jog viename serveryje laikomos kelių dešimčių klientų interneto svetainės, todėl kiekvienam klientui yra suteikiami limituoti resursai. Tačiau verta akcentuoti, kad būtent tai turi įtakos, jog šios paslaugos kaina yra maža. Šiuos talpinimo paprastai planus renkasi didžioji klientų dalis, nes tai yra pigi ir paprastai valdoma paslauga, puikiai tinkanti asmeninėms svetainėms bei nedidelėms el. parduotuvėms.
 • Neribotas hostingas (angl. unlimited hosting). Ši paslauga labai panaši į įprastą svetainių talpinimą. Pagrindinis skirtumas tai, kad kai kurie resursai yra neribojami, todėl šių planų kainos šiek tiek aukštesnės. Vis dėlto, verta paminėti, jog visas paslaugų valdymas yra identiškas svetainių talpinimui.
 • VPS serveriai (angl. virtual private server). Paslauga suteikia galimybę pilnai išnaudoti visus įsigytus serverio resursus ir savarankiškai įdiegti norimą operacinę sistemą bei kitas programas. Paslaugos kaina svyruoja nuo pasirenkamų resursų kiekio. Šio tipo paslauga yra skirta profesionalams arba įmonėms, turinčioms serverių administratorių komandas.
 • Profesionalus hostingas (angl. managed servers). Tai gana išskirtinė, tačiau itin patogi paslauga, jei savo komandoje neturite serverių administravimo profesionalų. Paslauga rekomenduojama visiems, kurių svetainės reikalauja daugiau resursų nei jų gali suteikti įprastas svetainių talpinimas. Siūlome mūsų specialistų administruojamus VPS serverius, kuriuose jau būtų įdiegta visa reikalinga programinė įranga, o atsiradus papildomiems reikalavimams, yra galimybė įdiegti papildomas programas.

Visi klientai, įsigiję talpinimo planus, gali įsigyti tiek mokamus Sectigo/GeoTrust sertifikatus, tiek patys įsidiegti nemokamą Let’s Encrypt sertifikatą.

Įdiegtas SSL sertifikatas suteikia galimybę svetainę pasiekti saugiu HTTPS protokolu, kuris visą lankytojo serveriui perduodamą informaciją (prisijungimai, mokėjimo kortelių duomenys) šifruoja. Būtent tai apsaugo, kad joks pašalinis asmuo, įsiterpęs tarp lankytojo kompiuterio ir serverio, negalėtų šios informacijos pamatyti. Taip pat įvairios paieškos sistemos (pavyzdžiui, Google ar Bing) svetaines su korektiškai įdiegtu SSL sertifikatu vertina palankiau, o lankytojams prie svetainės adreso yra atvaizduojama spynelė, iliustruojanti papildomą apsaugą.

Žinoma. Išbandyti „DirectAdmin“ valdymo pulto demonstracinę versiją galite čia: user / reseller.

Esame pirmaujanti hostingo kompanija šalyje ir paslaugas siūlome itin patraukliomis sąlygomis rinkoje. Jei radote mažesnę kainą analogiškam planui, praneškite ir mes jums pateiksime geresnį pasiūlymą.

Minimalus paslaugų užsakymo laikotarpis – 1 mėnuo.

Taip, šiai paslaugai taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.