Ieškoti

Svetainių talpinimas (hostingas) ir el. paštas

Svetainių talpinimas, arba kitaip hostingas (angl. web hosting) – pagrindinis būdas jūsų svetainei atsidurti internete. Tai vietos jūsų internetiniam projektui, el. paštui ar duomenų bazei suteikimas patikimame, galingame, prie spartaus interneto ryšio kanalo pajungtame serveryje.

išbandyk profesionalų hostingą

Plano pasirinkimas priklauso nuo jūsų interneto svetainės paskirties ir pobūdžio. Detaliau aptarkime kiekvieną iš siūlomų planų:

 • planas „T1“ skirtas, jei planuojate talpinti vieną nedidelę svetainę (100 000 „Inode“) ir turėti 1 el. pašto dėžutę (10 laiškų/val.);
 • planas „T10“ skirtas, jei planuojate talpinti iki dešimties nedidelių svetainių (100 000 „Inode“) ir turėti iki 10 el. pašto dėžučių (100 laiškų/val.);
 • planas „T25“ skirtas, jei planuojate talpinti iki dvidešimties nedidelių svetainių (250 000 „Inode“) ir turėti iki 25 el. pašto dėžučių (250 laiškų/val.);
 • planas „T50“ skirtas, jei planuojate talpinti iki penkiasdešimties nedidelių svetainių (500 000 „Inode“) bei turėti iki 50 el. pašto dėžučių (500 laiškų/val.).

 

 • Planas „Paštui“ – kai reikia tik el. pašto dėžučių. Šis planas nepalaiko PHP, todėl plane neveiks turinio valdymo sistemos, pavyzdžiui, „WordPress“, „Joomla“, „PrestaShop“ ir kt. Plane yra taikomi 400 000 „Inode“ ir 500 el. laiškų/val. limitai.
 • Planas „Svetainei“ – jį rinkitės norėdami patalpinti vieną svetainę ir el. paštus. Plane taikomi 400 000 „Inode“ ir 500 el. laiškų/val. limitai.
 • Planas „Universalus“ – talpinimas ir el. paštas su „Multi-Domain“ galimybe, kuri leidžia viename talpinimo plane turėti daugiau nei vieną interneto svetainę. Plane taikomi 400 000 „Inode“ ir 500 el. laiškų/val. limitai.
 • Planas „Verslui“ – skirtas svetainėms, kurioms nepakanka kituose planuose siūlomų resursų. Dažniausiai tai būna didesnės apimties interneto svetainės. Plane yra taikomi 1 000 000 „Inode“ ir 5 000 el. laiškų/val. limitai.
 • Planas „Didmeninis“ – jis skirtas klientams, kurie siekia perpardavinėti IV paslaugas. Šiame plane yra galimybė svetaines išskaidyti į atskirus planus, jiems išskiriant skirtingus resursus ir taip izoliuojant nuo kitų klientų. Plane yra taikomi 1 000 000 „Inode“ ir 5 000 el. laiškų/val. limitai.
 • Neribotas duomenų srautas.

Naudojantis mūsų paslauga, nereikia rūpintis, kad išnaudosite visą srautą. Mūsų teikiamas svetainių talpinimas (hostingas) pasižymi ne tik neribotu duomenų srautu, bet ir greitu svetainės užkrovimu. Įdiegtas duomenų srauto glaudinimo modulis leidžia klientams persiųsti tekstinę informaciją suspaustu pavidalu, todėl lankytojus pasiekia 10–20 kartų mažesnis informacijos kiekis.

 • Patogi el. pašto administravimo sistema.

El. pašto dėžutės valdymas kasdien tampa žymiai lengvesnis. Prie jos galite jungtis saugą užtikrinančiu SSL/TLS protokolu. Be to, turite galimybę kurti skirtingos talpos el. pašto dėžutes, valdyti peradresavimus, atostogų pranešimus, autoatsakiklius ir net apjungti grupes į el. pašto konferencijas. Svarbu paminėti tai, kad el. paštą sukonfigūruoti galėsite skirtinguose įrenginiuose, taip pat savo el. pašto dėžutes tikrinti turėsite galimybę tiesiog naudojantis interneto naršykle.

 • SSL sertifikatai.

Pasirinkę bet kokį talpinimo planą, papildomai saugai galite įsigyti mokamus „Sectigo/GeoTrust“ sertifikatus. Yra galimybė įsidiegti ir nemokamą „Let’s Encrypt“ sertifikatą, kuris taip pat yra patikimas pasirinkimas.

Naudojant SSL sertifikatą, prie svetainių prisijungiama saugiu HTTPS protokolu – visi duomenys (prisijungimai, mokėjimo kortelių duomenys), perduodami lankytojo serveriui, yra užšifruojami. Taip užtikrinama, kad jokie pašaliniai asmenys, neturintys iššifravimo rakto, negali matyti šios informacijos.

Verta pabrėžti ir tai, kad svetainė su tinkamai įdiegtu SSL sertifikatu geriau įvertinama tokių paieškos sistemų kaip „Google“ ar „Bing“, nes tai įrodo jos patikimumą vartotojų duomenų atžvilgiu. Lankytojai prie svetainės adreso mato spynelę, o tai reiškia, jog ši interneto svetainė – saugi.

 • Atsarginės duomenų kopijos.

Mes suprantame, kaip svarbu apsaugoti duomenis ir koks nuostolingas yra jų praradimas. Todėl kasdien automatiškai kopijuojame serverių duomenis į atsarginių duomenų saugyklą bei išsaugome vakarykštės dienos ir paskutinio penktadienio kopijas.

 • Lankstus svetainių talpinimas (hostingas).

Skirtingo dydžio svetainėms ar internetiniams projektams reikalingi skirtingi resursų kiekiai. Jei po kurio laiko pasirinktas planas tampa per mažas, norite daugiau vietos augti – ne bėda. Pasirinkite norimą paketą ir greitai, patogiai pasididinkite planą.

 • Programinė įranga.

Kiekvienas talpinimo planas palaiko naujausias PHP versijas (nuo 5.2 iki 8.1), tad išsirinkti tinkamiausią versiją nėra sunku. Visos PHP versijos pasižymi įdiegtu GD plėtiniu – jį naudodami galite programiniu būdu lengvai tvarkyti pasirinktus paveikslėlius. Šioje programinėje įrangoje taip pat įdiegta „OPCache“ kešavimo sistema, o darbui su duomenų bazėmis – „MariaDB 10“.

 • „Noriu neribojamų resursų“ planai (neribotas hostingas)

Neribojamas duomenų srautas, neribojama vieta serveryje, neribojamas el. pašto dėžučių ir duomenų bazių kiekis bei kiti neribojami resursai suteiks jums naudojimosi laisvę. Jei nenorite galvoti apie resursų „lubas“, siūlome pasirinkti vieną iš penkių skirtingų neriboto hostingo planų.

 • Greita, profesionali pagalba.

Mūsų klientų aptarnavimo specialistai pasiruošę atsakyti į visus aktualius klausimus bei išspręsti su svetainių talpinimu susijusias problemas. Padėsime, kai tik prireiks pagalbos – drąsiai galite skambinti telefonu, pasiekti mus live chat’o pagalba ar elektroniniu laišku bet kurią dieną.

 • Žaibiškas svetainės diegimas.

Svetainės talpinimas iš tiesų yra gana paprastas procesas, tačiau tam reikalingi patogūs įrankiai. Norime klientams palengvinti diegti bei administruoti naujas turinio valdymo sistemas, tokias kaip „WordPress“, „Drupal“, „Joomla!” ir kt., todėl visuose svetainių talpinimo planuose yra įdiegtas „Installatron“ įrankis. Jo pagalba kelių mygtukų paspaudimu ir per kelias akimirkas įdiegsite bet kurią iš šiame sąraše esančių turinio valdymo sistemų. Taip pat šis įrankis suteikia galimybę nesudėtingai pasikeisti turinio sistemos slaptažodį, generuoti automatines kopijas, jas paprastai atstatyti, daryti svetainių kopijas (klonus) ir kt. Daugiau apie šias ir kitas funkcijas bei kaip jomis naudotis, galima rasti mūsų pagalbos skiltyje.

 • Galinga ir saugumą užtikrinanti technologija.

Mūsų klientai gali džiaugtis puikiu svetainių pasiekiamumu ir greičiu. Paslaugų našumą užtikrina 2015 m. atidarytas vienas moderniausių duomenų centrų Baltijos šalyse. 139 serverių spintas talpinantis duomenų centras įkurtas Europos širdyje – Vilniuje. DC projektuotas ir pastatytas pagal „Uptime Institute“ „Tier III“ duomenų centrams taikomą standartą, o tai reiškia nuolatinį serverių pasiekiamumą net 99.95%.

„Uptime Institute“ – tai nešališka ir globaliai pripažinta organizacija, atsakinga už standartus, skirtus tinkamam duomenų centrų projektavimui, kūrimui ir eksploatavimui. Jų suteiktas „Tier III“ sertifikatas įrodo, kad DC atitinka antros pagal patikimumą kategorijos reikalavimus. Visa tai įrodo, kad mūsų teikiamas svetainė talpinimas bei kitos paslaugos – itin patikimos.

Jūsų svetainė – tai įvairių failų, kuriems reikalinga vieta kompiuteryje ar serveryje, rinkinys. Kiekvienas iš mūsų savo kompiuteryje gali laikyti savo interneto svetainę, tačiau tokiu atveju reikėtų neišjungti kompiuterio visą parą (24/7) ir pačiam diegti bei prižiūrėti svetainės veikimui reikalingą programinę įrangą. Todėl, įvertinus tokį sudėtingą procesą, žymiai dažniau yra renkamasi svetainių talpinimo paslauga. Visi svetainės failai, duomenų bazės ir visa kita informacija saugoma profesionalų prižiūrimuose serveriuose.

Pasirinkę norimą planą, gaunate prieigą prie serverio valdymo pulto (DirectAdmin), kurio pagalba lengvai prisijungsite prie FTP serverio ir įkelsite failus į serverį, taip pat sukursite duomenų bazes ar el. pašto dėžutes. Pilnam svetainės ir el. pašto veikimui, papildomai reikalingas domenas. Užregistravus domeną ir jį nukreipus į talpinimo planą svetainė taps lengvai pasiekiama visiems pasaulio interneto naudotojams.

Dažniausiai sukurta interneto svetainė su visais failais užima kelis gigabaitus, todėl planų su ribotais resursais jums turėtų užtekti svetainei ir el. pašto dėžutėms. Jei vis tiek abejojate, ar užteks ribotų resursų, savo klientams rekomenduojame rinktis mažesnį planą, o pastebėjus, jog resursų trūksta, nesudėtingai, greitai ir be jokių papildomų mokesčių, talpinimo planą galima pasididinti. Žinoma, jei reikia detalesnės informacijos, konsultacijos dėl konkrečios svetainės ir jos turimų resursų, arba klausimų kelia pats svetainių talpinimas (hostingas), drąsiai kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.

IV klientų sistemoje  galite nesunkiai pasikeisti planą į kitą norimą, pavyzdžiui, didesnį, atsižvelgiant į reikalingus resursus. Pakeitus planą, nauji resursai įsigalioja per 5 minutes.

Neriboto hostingo planai turi visus svetainių talpinimui būdingus privalumus, išvardintus čia.

Šalia to, neribotas hostingas papildomai užtikrina neribotus resursus. Todėl norint pradėti kurti naują svetainę, nebelieka nerimo, kad reikės įsigyti atskirą talpinimo planą arba už papildomai sukurtą el. pašto dėžutę ar peradresavimą mokėti papildomai. Neriboto hostingo planuose yra neribojamas duomenų srautas, svetainių, el. pašto dėžučių ir duomenų bazių kiekis. Žinoma, svarbu tai, kad naudojantis neribotu hostingu, yra reikalaujama laikytis sąžiningo naudojimosi taisyklių.

Taip, neribotiems resursams taikomos sąžiningo naudojimosi sąlygos: duomenų bazė neturi viršyti 1 GB dydžio; jei talpinimo plane laikoma 100 GB, kas dieną leidžiama įkelti papildomą 1 GB. Su visomis sąžiningo naudojimosi sąlygomis galite susipažinti šioje nuorodoje.

Taip, domenas nėra būtinas norint įsigyti talpinimo planą. Kai aktyvuojamas svetainių talpinimas (hostingas), galite laisvai kelti visus reikiamus failus. Tačiau atminkite, jog el. paštas pradeda veikti tik įsigijus domeną. Patikrinti, ar svetainė pasiekiama, galima testiniu adresu domenas.lt.gyvunas.serveriai.lt. Daugiau informacijos apie tai, rasite šioje nuorodoje.

Taip. Užsakymo metu galite nurodyti norimą „puslapiai.lt“ (pvz. mano-svetaine.puslapiai.lt) subdomeną ir jį naudoti savo talpinimo plane. Tokiu atveju pilnai veikia tiek svetainė šiuo adresu, tiek el. paštas (jis bus info@mano-svetaine.puslapiai.lt).

El. pašto dėžutė su nuosavu domenu, pavyzdžiui, info@jusu-verslo-pavadinimas.lt padeda sukurti profesionalų įvaizdį ir yra savotiška jūsų svetainės bei prekių ženklo reklama. Įvertinta, jog klientai net 9 kartus dažniau renkasi įmones, turinčias būtent profesionalų el. pašto adresą.

Be to, kiekvieną kartą, kai išsiunčiate el. laišką iš tokio adreso, klientams pateikiate savo domeno vardą ir skatinate juos apsilankyti savo svetainėje.

Siekiame, kad kiekviena paslauga, nesvarbu, tai būtų hostingas, el. paštas ar bet kuri kita, jums būtų kuo patogesnė. Todėl laiškų tarp skirtingų serverių perkėlimui esame paruošę specialų įrankį. Jis leidžia nukopijuoti visus laiškus iš vieno paslaugų teikėjo serverio į kitą. Jums tereikia suvesti visus el. pašto dėžučių duomenis šiame puslapyje: perkelti.lt.

Jeigu pašto dėžutę naudojate tokiose programose kaip „Outlook“, „Thunderbird“, reikės tik pakeisti serverio adresą, iš kurio veikia el. paštas – visi kontaktai liks. Jei paštą naudojate per naršyklę, tuomet kontaktus reikės eksportuoti iš dabartinio serverio ir importuoti į IV sistemą, naudojantis instrukcija, kuri pateikiama čia.

Taip, egzistuoja keli būdai, kaip patalpinti svetainę internete:

 • Svetainių talpinimas (angl. shared hosting). Įprastai ši paslauga plačiau žinoma tiesiog kaip talpinimo planai. Ji pasižymi tuo, jog viename serveryje laikomos kelių dešimčių klientų interneto svetainės. Dėl ribotos vietos ir resursų kiekio, kiekvienam klientui priskiriami limituoti resursai. Tačiau verta akcentuoti, kad būtent dėl to ši paslauga kainuoja mažiau. Šiuos talpinimo planus renkasi dauguma mūsų klientų, nes tai – pigi, lengvai valdoma paslauga, puikiai tinkanti asmeninėms svetainėms bei nedidelėms el. parduotuvėms.
 • VPS serveriai (angl. virtual private server). Ši paslauga suteikia galimybę išnaudoti visus įsigytus serverio resursus – galite savarankiškai įsidiegti norimą operacinę sistemą ir papildomas programas. Paslaugos planų kainos skiriasi priklausomai nuo pasirenkamų resursų kiekio. VPS serveriai labiau skirti profesionalams arba įmonėms, turinčioms serverių administratorių komandas.
 •  Profesionalus hostingas (angl. managed servers). Tai gana išskirtinė, tačiau itin patogi paslauga, jei savo komandoje neturite serverių administravimo profesionalų. Profesionaliu hostingu rekomenduojama naudotis visiems, kurių svetainėms neužtenka resursų, kuriuos suteikia įprastas svetainių talpinimas. Siūlome mūsų specialistų administruojamus VPS serverius, kuriuose jau įdiegta visa reikalinga programinė įranga, o atsiradus papildomiems reikalavimams, galima įdiegti ir papildomas programas.

Tai galimybė perpardavinėti hostingo paslaugas kitiems klientams ir įmonėms, tarsi jūs būtumėte hostingo teikėjas. Jiems galite kurti savo svetainės talpinimo planus, suteikti atskirus prisijungimus prie valdymo pulto, individualius resursus, talpą ir dar daugiau kitų funkcionalumų.

Kiekvienas sukurtas papildomas plano „Didmeninis“ naudotojas naudoja bendrą viso plano disko vietą, tačiau jam pritaikomi kitokie el. laiškų siuntimo (100 laiškų/val.), „Inode“ (100 000) ir PHP procesų (4) limitai.

Pasirinkę norimą talpinimo planą, taip pat turite galimybę įsigyti mokamus „Sectigo/GeoTrust“ sertifikatus arba patys įsidiegti nemokamą, tačiau patikimą „Let‘s Encrypt“ sertifikatą.

Tai naudinga priemonė norintiems apsaugoti visą perduodamą serverio ir lankytojų informaciją svetainėje, pavyzdžiui, prisijungimus ar mokėjimo kortelių duomenis, mat SSL sertifikatai ją šifruoja ir siunčia saugiu HTTPS protokolu. Būtent taip apsaugomi visi duomenys – pašaliniai asmenys, įsiterpę tarp lankytojo kompiuterio ir serverio, negali jos nei matyti, nei iššifruoti.

Be to, svetainės, turinčios tinkamai įdiegtą SSL sertifikatą, paieškų sistemų (pavyzdžiui, „Google“ ir „Bing“) vertinamos palankiau. Lankytojams prie svetainės adreso pateikiama spynelė, iliustruojanti papildomą apsaugą – taip lankytojai užtikrinami, kad jų duomenys saugūs.

Žinoma. Išbandyti „DirectAdmin“ valdymo pulto demonstracinę versiją galite čia: user / reseller.

Taip, šiai paslaugai taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Jis leidžia be specifinių marketingo žinių sukurti tekstinę reklamą „Google“ paieškos sistemoje ir tiesiai iš jos generuoti susidomėjusių žmonių srautą į jūsų svetainę. Tai visiškai automatizuotas įrankis, kurį perprasti ir juo naudotis gali kiekvienas.

Naudojantis „AdBud“, galima pasirinkti paslaugas, prekes atspindinčius raktažodžius ir pagal juos sukurti reklaminius skelbimus. Paieškos metu suvedus šiuos raktažodžius į „Google“, naudotojams bus rodoma jūsų reklama.

Daugiau apie šio įrankio galimybes ir naudojimąsi juo galite sužinoti čia.