Ieškoti

Didmeninis SSL sertifikatų išdavimas

0 komentarų
Paskelbta: 2017-01-09 | Atnaujinta: 2020-03-31 | Parašė: Toma | Užtruksite: 3 min.

sertifikatai.lt logotipas Šiandien duomenų saugumas internete yra itin aktualus. Todėl svetainės, pasiekiamos “https://” protokolu jau tapo savaime suprantamu ir būtinu saugumo rodikliu apsiperkant internetinėse parduotuvėse, naudojantis valstybinių institucijų ar el. bankininkystės sistemomis, paslaugų valdymo savitarnos sistemomis ir t.t.

Ar man reikalingas sertifikatas?

SSL sertifikatas yra būtinas svetainėms, kuriose pateikiami, renkami, perduodami asmeniniai ir konfidencialūs duomenys. Pvz.: asmens kodas, prisijungimo duomenys, slaptažodžiai, el. pašto adresai, kredito kortelės duomenys ir pan. SSL sertifikatas šifruoja šiuos duomenis, todėl konfidenciali informacija yra apsaugoma nuo galimai žalingos trečiųjų šalių veiklos, konfidencialios informacijos stebėjimo, nutekėjimo, vagystės ar panaudojimo neteisėtais tikslais.

Net, jei neužsiimate elektronine komercija ir nevykdote veiklos, įpareigojančios saugoti konfidencialią informaciją, SSL sertifikatą vis tiek rekomenduojama naudoti. Tiek dėl didesnio lankytojų pasitikėjimo, tiek ir siekiant pakelti svetainę “Google” paieškos rezultatuose. Taip padidinsite lankytojų skaičių. Nuo 2014 metų rugpjūčio mėn., “Google” oficialiai paskelbė, jog SSL sertifikatų naudojimas įtrauktas kaip vienas iš svetainių reitingavimo faktorių paieškose rezultatuose. Todėl svetainės, naudojančios “https://” protokolą, yra pateikiamos aukštesnėse ir geresnėse paieškos rezultatų pozicijose už tas, kurios SSL sertifikato neturi.

Svetainės, pasiekiamos „https://” protokolu, didina klientų pasitikėjimą:

 • Apsilankius svetainėje, kuri neturi SSL sertifikato, naršyklėje matomas tik svetainės adresas, be papildomų simbolių:
  be-sertifikato
 •  Naršyklėje, šalia svetainės pavadinimo pateikiamas žalios spynelės simbolis nurodo, jog svetainė yra apsaugota sertifikatu. Todėl lankytojai gali joje pateikti savo asmeninius duomenis:
  domain-validated
 • Žalia spynelė ir šalia matomas įmonės pavadinimas naršyklėje, pažymi aukščiausio lygio apsaugą. Taip pat patvirtina, kad svetainė priklauso legalią veiklą vykdančiai įmonei (šie sertifikatai išduodami tik po išsamaus organizacijos patikrinimo). Tad klientams tai atrodo patikimai ir saugiai, atliekant mokėjimus svetainėje ar pateikiant asmeninius duomenis:
  extended-validation

Didmeninis SSL sertifikatų išdavimas

Matydami augantį susidomėjimą SSL sertifikatais ir palaikydami saugų duomenų perdavimą, jau turime galimybę pasiūlyti naują paslaugą – Didmeninį SSL sertifikatų išdavimą. Turite keletą sertifikatų? Ketinate įsigyti naujų? Planuojate apsaugoti daugiau savo, ar savo klientų svetainių? Dabar sumokėjus fiksuotą metinį 9.99 EUR + PVM mokestį, Jūs galėsite visus metus užsakyti ir pratęsti sertifikatus su 10% nuolaida. Nuolaida taikoma visiems Sertifikatai.lt, bet kurio leidėjo ar tipo, tiek naujai užsakomiems, tiek pratęsiamiems sertifikatams. Pvz.: įsigijus didmeninį SSL sertifikatų išdavimą, populiariausi Comodo Positive sertifikatai kainuotų:

SertifikatasKaina metamsKaina 3 metams
Comodo Positive SSL19.99 EUR 17.99 EUR29.97 EUR 26.97 EUR
Comodo Positive SSL SAN79.99 EUR 71.99 EUR119.97 EUR 107.97 EUR
Comodo Positive SSL Wildcard119.99 EUR 107.99 EUR179.97 EUR 161.97 EUR

Kainos yra nurodytos be PVM.

Paslaugą galima užsakyti prisijungus prie savo paskyros klientų sistemoje:

https://klientams.iv.lt/buy.php?command=ssl_reseller

Daugiau informacijos apie SSL sertifikatus galite rasti mūsų pagalbos puslapyje:

https://pagalba.iv.lt/Apie_SSL_sertifikatus

Grįžti į sąrašą
0 komentarų
  Parašyti komentarą
  Atšaukti atsakymą