Ieškoti

IV su MIDI. Bendraujame su studentais

2 komentarai
Paskelbta: 2017-05-17 | Atnaujinta: 2020-03-31 | Parašė: Toma | Užtruksite: 2 min.

Labai džiaugiamės jau antrus metus iš eilės galėdami prisidėti prie iniciatyvaus VU studentų organizuojamo matematikų ir informatikų dienų renginio – MIDI.

Šiais metais stengėmės dar labiau įsitraukti į visus renginius, iš arčiau pabendrauti su studentais ir duoti jiems patarimų, kaip galima išvengti kai kurių klaidų susijusių su darbo santykiais.

Labai džiaugiamės sulaukę daug studentų dėmesio, kurie intensyviai dalyvavo IV stende organizuotuose žaidimuose. O atlikę mūsų kolegų parengtas užduotis, suko laimės ratą bei laimėjo daug puikių prizų!

Kalbėjome konferencijoje

Šiemet MIDI konferencijos tema buvo apie saviugdos procesą. Apie tai, kad nereikia bijoti klysti – svarbu iš to padaryti išvadas ir pasitaisyti.

Mūsų personalo vadovė Eglė šia tema parengė trumpą pranešimą apie įsidarbinimo subtilybes. O konferencijos metu pasidalino savo patirtimi ir keliomis įžvalgomis su studentais. Kokių klaidų visgi būtų galima išvengti ir kokių neigiamų “žinučių” nereikėtų “transliuoti” darbo pokalbio metu. Taip pat minėjo svarbiausią stiprybę su kuria reikia eiti į darbo pokalbį – požiūris! Jūs galite klysti, bet svarbu jausti atsakomybę ir stengtis eiti tikslo link, siekiant savo tobulumo viršūnės.

Nepraleidome vakarinių renginių

Praėjusiais metais sudalyvavę MIDI krepšinio varžybose, šiais metais su studentais išbandėme azartiškesnį sportą – pokerį. Nors patys į prizines vietas ir nepatekome (naktinėti palikome studentus 🙂 ), puikiai praleidome vakarą. Buvo smagu pamatyti, kad ne tik studentai, bet ir dėstytojai įsitraukia į organizuojamus renginius. Na ir, žinoma, apsilankėme abejingų nepaliekančioje MIDI roko operoje!

Prisidėdami prie tokių projektų norime šiek tiek iš arčiau parodyti būsimiems specialistams kas yra vertinama ir skatinama po to, kai studijos jau baigėsi ir prasideda darbo santykiai. MIDI yra puikus projektas. Čia studentai turi galimybę pakalbėti ne su viena įmone, kuri gali papasakoti apie savo darbuotojų pozicijas. O tai jaunam studentui gali labai padėti pasirenkant vieną ar kitą sritį, kartais užkertant kelią neteisingiems pasirinkimams. Kuo jaunimas aktyviau dalyvauja tokiose projektuose ir ieško informacijos, tuo jam bus lengviau surasti savo mėgiamą darbą ir jį vertinančią darbovietę.

Ačiū MIDI ir iki susitikimo kitąmet! 🙂

IV koelgos pozuoja prie MIDI sienos
Grįžti į sąrašą
2 komentarai
  • Draudimas internetu - 2017-05-21 06:21:14:

    Manau, kad panašūs projektai leidžia tobulėti ir stiprinti įgūdžius ne tik studentams, bet ir Jums atnaujinti, gal būt, seniai naudotas galimybes. Nuolatinis bendravimas stiprina draugystės ryšį, gerina santykius bei pateikia daug atsakymų :)
    Linkiu ir toliau būti draugiškai, linksmais ir turima patirtimi dalintis ir su kitais.
    Sėkmės Jums visiems!

  • Baltlokis - 2017-05-23 08:42:35:

    Faina ziureti kad dalyvaujate tokio universiteto gyvenime :) ! Saunuoliai

Parašyti komentarą
Atšaukti atsakymą