Ieškoti

Kompiuteriai vaikams. Gerumo akcija

6 komentarai
Paskelbta: 2018-02-28 | Atnaujinta: 2020-03-31 | Parašė: Toma | Užtruksite: 2 min.

Siekdami užtikrinti sklandų kasdieninį darbą ir klientų aptarnavimo kokybę, nuolat atsinaujiname ir savo darbo priemones. Dar žiemos pradžioje svarstėme, ką daryti su kompiuteriais, kurie tikrai dar yra puikios būklės ir gali ilgai tarnauti.. Kolegai kilo puiki mintis, ir ją išgirdus, mums neliko abejonių, kad būtent tai ir turime atlikti. Visus kompiuterius nusprendėme padovanoti vaikams!

Šiais metais mūsų kalėdinė akcija tęsėsi visą žiemą. Susisiekėme su nemažai įstaigų, kurios teikia globą vaikams ir klausėme, ar reikalingi kompiuteriai, kurie būtų skirti vaikų mokymuisi bei laisvalaikio praleidimui.

Mūsų laiškas labai pradžiugino Visų Šventųjų bei Lentvario vaikų globos namus. Darbuotojai sakė, jog vaikų turimi kompiuteriai jau arba yra labai pasenę arba jų tikrai yra nepakankamai, kad vaikai galėtų prireikus bet kada pasinaudoti. Tad kolegos pasiraitojo rankoves, nešė kompiuterius bei kitas lauktuves į mašinas ir keliavo po Vilniaus mikrorajonus ir į Lentvarį. Vaikai pavaišino arbata ir pyragu. Lentvaryje aplankyti vaikai dar ir nustebino savo neeiliniais sugebėjimais – įvairiais rankų darbo kūriniais, kuriuos gamina patys. Įspūdingi paveikslai, kruopščiai pagamintos atvirutės ir kiti kūriniai tikrai sužavėjo – Šaunuoliai!

Toliau ieškant, ką galėtų pradžiuginti mūsų dovanos, vienas mūsų kolega susisiekė su savo gimtojo miesto savivaldybe. Sužinojęs, kokioms šeimoms tikrai reikia kompiuterių, savaitgalį, prieš didžiąsias metų šventes, aplankė net tris šeimas ir pradžiugino jose gyvenančius vaikus 🙂

Paskutiniai kompiuteriai iškeliavo į dienos centrus, kuriuose kasdien lankosi daug vaikų. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Caritas vaikų dienos centro „Vilties angelas” ir Jurbarko švietimo centro „Atvira jaunimo erdvė” organizacijų veiklos.

Per kelis mėnesius mūsų kolegos-nykštukai išdalino 40 kompiuterių, kurie, labai tikimės, bus naudingi vaikams, padės jiems mokytis ir tobulėti 🙂

Grįžti į sąrašą
6 komentarai
 • Buksvarus.lt - 2018-03-27 13:24:25:

  Nesiliaujame stebėtis Jūsų darbais, kurie vyksta ir už darbo "sienų". Geri darbai tik dar labiau pabrėžia Jūsų požiūrį, kad rūpinatės ne tik savo gerbūviu, bet padedate ir kitiems. Šaunuoliai!
  Linkime sėkmės.

  Toma - 2018-03-27 13:37:38:

  Dėkojame, kad palaikote.
  Didžiuojamės patys, kad turime subūrę tokį kolektyvą, kuris ne tik palaiko bendras įmonės iniciatyvas, bet ir patys yra puikūs iniciatoriai! :)

 • Robertas - 2018-03-30 11:02:25:

  Nu šaunuoliai. Geri darbai uždirba gerą karmą :) Tad sėkmės visam kolektyvui.

 • Ramūnas - 2018-04-13 11:01:02:

  Puiki iniciatyva!
  Sakykite, ar kitais metais ją tęsite? Gal planuojate micro.bit kompiuterius dovanoti vaikams?

 • Audronė - 2018-05-08 14:35:24:

  Šaunuolei, gal kitais metais pradžiuginsite ir neįgaliuosius ?

  Toma - 2018-05-14 05:40:29:

  Kol kas planų dar neturime. Artėjant Kalėdų laikotarpiui visi spręsime, kur nuvykti šiais metais :)

Parašyti komentarą
Atšaukti atsakymą