Ieškoti

Naujos domenų registravimo kainos

0 komentarų
Paskelbta: 2008-04-15 | Atnaujinta: 2020-05-18 | Parašė: root | Užtruksite: 2 min.

Nuolat ieškome būdų pagerinti paslaugų sąlygas savo klientams ir šis kartas nėra išimtis. Maksimaliai automatizavome domenų registravimo, pratęsimo ir DNS valdymo procesus, todėl mums pavyko ženkliai sumažinti domenų metinį mokestį:

GalūnėKaina
.lt, .eu, .com, .net, .org, .info, .biz29 Lt + PVM
.mobi, .name59 Lt + PVM
.be, .cc, .cn, .de, .lv, .ru, .tv, .co.uk, .us99 Lt + PVM

Tęsiame tradiciją neklaidinti klientų trumpalaikėmis akcijomis, tad nurodytos kainos yra galutinės, be paslėptų mokesčių ir netikėtų pabrangimų. Kartu su domenu nereikalaujame užsakyti papildomų paslaugų, domeno registravimo kaina galios pirmais, antrais ir tolimesniais metais1.

Užsakydami mūsų paslaugas jūs galite būti tikri ne tik dėl optimalios domeno kainos, bet ir dėl domeno saugumo, kadangi esame vieni iš nedaugelio IPT, siūlomas garantijas užtvirtinantys ne žodiniais pažadais, o realiomis sutartimis su savo klientais.

Domenų paslaugų automatizavimas klientams naudingas ne tik kainų atžvilgiu, bet paslaugų naudojimosi patogumu. Domeną jūs galite užsakyti ir apmokėti internetu (Hanza.net, SEB, PayPal.com) bet kuriuo paros metu, jau po kelių minučių2 nuo apmokėjimo valdyti domeno nukreipimus, sukurti iki 100 subdomenų, keisti DNS serverius, atnaujinti WHOIS informaciją. Visi pakeitimai atliekami automatiškai 24/7, per kelias minutes.

1 Kainos galioja naujai pateiktiems užsakymams ir jau aktyvuotų domenų pratęsimui. Jei esate užsakę naują domeną, bet dar neapmokėję sąskaitos, galite prisijungę prie klientų sistemos anuliuoti užsakymą ir pateikti jį iš naujo su naujomis kainomis.

2 Pirmas kliento užsakymas gali užtrukti dėl kliento pateiktų duomenų korektiškumo patikrinimo, tolimesni užsakymai įvykdomi per kelias minutes nuo apmokėjimo gavimo internetu.

Grįžti į sąrašą
0 komentarų
    Parašyti komentarą
    Atšaukti atsakymą