Ieškoti

Premijos: kaip gauti, kam galima panaudoti?

1 komentaras
Paskelbta: 2020-03-26 | Atnaujinta: 2020-09-17 | Parašė: Agnė | Užtruksite: 4 min.
Kaip gauti IV premiją?

Jau naudojatės mūsų paslaugomis, kurias rekomenduojate draugams, partneriams ar pažįstamiems? O galbūt rekomendavimo nuorodą mielai patalpintumėte savo svetainėje, į kurią užėję lankytojai galėtų pasinaudoti jūsų rekomendacija naujų paslaugų užsakymui, ar tiesiog paremti jūsų projektą SMS žinute?

Visa tai gali tapti puikia priemone sumažinti savo svetainės talpinimui skirtas išlaidas ar, galbūt, hostingo paslaugomis naudotis visiškai už dyką.

IV siūlomos partnerystės programos padės sutaupyti pratęsiant paslaugas ne tik jums, bet ir asmeniui, kuriam rekomendavote užsakyti mūsų paslaugas. Ši programa yra naudinga abiem – ir rekomenduojančiam, ir pasinaudojusiam pateikta rekomendacija.

Kaip galėčiau gauti premiją?

Premija suteikiama dalyvaujant partnerystės programoje, kurią galite rasti paskyroje klientų sistemoje ( https://klientams.iv.lt/bonuses.php ) arba tiesiog spustelėję ant skilties „Partnerystės programa“:

Partnerystės programa

Rekomendavimo nuoroda: 20%  premija

Rekomendavimo nuorodos

Pirmasis būdas premijos gavimui yra mūsų teikiamų paslaugų rekomendavimas kitiems. Asmuo užsakymą turėtų suformuoti per jūsų pateiktą rekomendavimo nuorodą, kurią galite rasti partnerystės programos skiltyje savo paskyroje arba apsilankę adresu:

https://rekomendacija.iv.lt/<Jūsų_vartotojo_vardas>

Sugeneruojamos unikalios nuorodos, per kurias užsakius paslaugas jums ir jūsų bičiuliui bus pridėta 20 proc. premija nuo užsakymo sumos. Premija pridedama IV EUR valiuta. Nuorodą galima patalpinti jūsų svetainėje ar pateikti kitu jums patogiu būdu.

SMS žinutė: 50% premija

Antrasis būdas – premijos gavimas SMS žinute. Šiuo atveju jūsų svetainės lankytojai, bičiuliai ar partneriai gali paremti jūsų projektą tiesiog SMS žinute. Informaciją su dovanojimo puslapiu galite rasti partnerystės programos skiltyje savo paskyroje arba apsilankę adresu:

https://dovana.iv.lt/<Jūsų_prisijungimo_vardas>

Svetainėje ar kitu pasirinktu būdu nuorodą galima pateikti kitam asmeniui, kuris galės prisidėti prie jūsų projekto pasirinkta suma (nuo 1 EUR iki 8 EUR). Kaip IV premija jums bus pridėta 50 proc. nuo asmens pasirinktos sumos. Šiuo atveju premija pridedama tik jūsų paskyroje. Svarbu paminėti, jog premija pridedama iš karto.

Kokioms paslaugoms galėčiau panaudoti premiją?

Pridėtą premiją galite panaudoti visoms mūsų sistemoje teikiamoms paslaugoms pratęsti:

 • domenams;
 • talpinimo planams ir serverių nuomos paslaugoms, serverio valdymo pultų šablonams;
 • profesionaliam el. pašto filtrui;
 • sertifikatams;
 • svetainės kūrimo ir palaikymo įrankiui.

Svarbu atsiminti, kad paslaugos pratęsimo metu jūs galite nurodyti, kokią dalį premijos norite panaudoti konkrečios paslaugos pratęsimui. Tai gali būti tiek visa premijos suma, tiek tam tikra pasirinkta dalis. Turimą premiją galima išskaidyti panaudojant skirtingoms paslaugoms pratęsti. Atkreipkite dėmesį, kad norint pratęsti paslaugas, kurios yra pratęsiamos metų laikotarpiui (pavyzdžiui, domenai ar sertifikatai), tai galima atlikti tik tuo atveju, jei užskaitomas premijos dydis yra pakankamas metiniam paslaugos pratęsimo mokesčiui.

Neriboti talpinimo planai

Į ką dar turėčiau atkreipti dėmesį?

Keli svarbūs punktai, į kuriuos atkreipkite dėmesį, kad premijų sistema pasinaudotumėte sklandžiai ir efektyviai:

 • Premija po užsakymo pasinaudojus rekomendavimo nuoroda yra pridedama ne iš karto, o praėjus 30 dienų nuo užsakymo apmokėjimo. Kadangi per 30 dienų nuo užsakymo apmokėjimo galima pasinaudoti 30 dienų pinigų grąžinimo garantija tiesiogiai mūsų teikiamoms paslaugos, t.y. atsisakant paslaugos susigrąžinti sumokėtus pinigus.
 • Premija yra pridedama mūsų valiuta – IV eurais.
 • Panaudojus premiją paslaugos pratęsimui nėra išrašoma PVM sąskaita faktūra. Taip pat nėra galimybės iš premijos apmokėti jau išrašytą išankstinę sąskaitą – pratęsiama yra pati paslauga. Jei yra išrašyta išankstinė sąskaita, o paslaugą norite pratęsti iš premijos – tai atlikus išankstinė sąskaita bus panaikinta.
 • Premiją galima panaudoti tik jau turimos paslaugos pratęsimui. Užsakyti naują paslaugą pasinaudojus premija galimybės nėra.
 • Premija nėra anonimiška – visuomet galite patikrinti detalų išrašą savo paskyroje klientų sistemoje, kuriame matysite fiksuotą informaciją apie jums pridėtas IV premijas.
 • Pasitaiko atvejų, kuomet paslaugų užsakovas yra keičiamas – iš pradžių paslaugas užsako fizinis asmuo, o vėliau yra įkuriama įmonė. Tad tokiu atveju sukauptos premijos neprarastumėte – ją taip pat kaip ir paslaugas galima perleisti į kitą paskyrą.
 • Rekomendavimo nuorodos neturi būti siunčiamos vykdant nepageidaujamą SPAM tipo veiklą – tokiu būdu sukaupta premija nebus toleruojama ir užskaitoma.
Grįžti į sąrašą
1 komentaras
 • Valentinas - 2020-03-30 10:39:41:

  Labai geras dalykai. Taip jau antri metai atsiskaitau už paslaugas, domenus, serverius.

Parašyti komentarą
Atšaukti atsakymą