Ieškoti

Premijos už domenų registravimą

0 komentarų
Paskelbta: 2011-03-24 | Atnaujinta: 2020-05-18 | Parašė: root | Užtruksite: 2 min.

Išplėtėme partnerystės programą – nuo šiol siūlome premijas ne tik už rekomenduotus talpinimo paslaugų klientus, bet ir už interneto adresų registravimą IV.lt svetainėje. Pasiūlykite savo partneriams, klientams bei bičiuliams registruoti naujus domenus IV.lt svetainėje, ir gaukite 10% premiją nuo kiekvieno jų užsakyto domeno kainos (su PVM).

Pvz.: jei jūsų rekomenduotas klientas užsakys domenus mano-adresas.lt, mano-adresas.lv ir mano-adresas.ru, jūs gausite 22.5 Lt + PVM premiją.

SVARBU: Rekomendavimo nuoroda domenų registravimui skiriasi nuo Serveriai.lt rekomendavimo nuorodos, ją galite rasti prisijungę prie UAB „Interneto vizija” klientų sistemos, partnerystės programos puslapyje:

https://klientams.iv.lt/bonuses.php

Užsakant domenus per jūsų rekomendavimo nuorodą, IV.lt užsakymo puslapyje bus rodomas jūsų rekomendavimo kodas.

Premija skaičiuojama nuo pirmo mokėjimo už adreso registravimo paslaugą, užskaitoma per mėnesį nuo to momento, kuomet gaunamas kliento mokėjimas, tuo atveju, jeigu adresas sėkmingai užregistruojamas (priešingu atveju užsakovui grąžinami pinigai), ir jei adresas nėra perkeliamas pas kitą paslaugų teikėją.

Sukauptas premijas galėsite panaudoti turimų svetainių talpinimo ir dedikuotų serverių nuomos paslaugų pratęsimui. Informaciją apie visas gautas bei panaudotas premijas rasite detaliame premijų išraše.

Premija taikoma jei paslaugas užsako su rekomendavusiu asmeniu nesusijęs klientas, t.y. jei užsakysite savo vardu paslaugas per savo paties rekomendavimo nuorodą, premija suteikta nebus.

Rekomendavimo nuorodas galite talpinti ne tik savo svetainės puslapiuose, bet ir laiškuose, diskusijų lentose ir t.t. Vienintelė sąlyga – jokio SPAM’o. Neetiškai brukama reklama ar kiti nekorektiški, apgaulingi būdai nebus toleruojami ir tokiu būdu sukaupta premija bus panaikinta.

Grįžti į sąrašą
0 komentarų
    Parašyti komentarą
    Atšaukti atsakymą