Ieškoti

Svetainės kūrimo įrankis: lengviausias būdas sukurti svetainę per valandą

0 komentarų
Paskelbta: 2022-03-21 | Atnaujinta: 2022-03-21 | Parašė: Domas | Užtruksite: 6 min.
Svetainės kūrimo įrankis

Šiuo metu norint apie save ar savo veiklą pranešti internete, dažnai reikalinga interneto svetainė. Jos sukūrimas ir priežiūra atrodo ilgas procesas, kuris reikalauja programavimo žinių, papildomo kreipimosi į programuotojus – tai užima ir papildomą jūsų laiką bei gali būti nepigu.

Savo klientams kartu su jų įsigytu svetainių talpinimo planu siūlome svetainės kūrimo įrankį. Tai patogus, modernus įrankis, kurio pagalba be papildomų programavimo žinių galėsite savarankiškai sukurti funkcionalią, puikiai atrodančią svetainę ar el. parduotuvę.

Siūlome tris svetainių kūrimo įrankio planus: Mini, Midi, Maxi.

Veikia planuose:Svetainės kūrimo įrankio planas
T10, T20, SvetaineiMini
T30, T40, UniversalusMidi
T50, Verslui, DidmeninisMaxi

Kuo didesnį talpinimo planą turite, tuo daugiau svetainių kūrimo įrankio funkcionalumų bus suteikiama. Pavyzdžiui, jei naudojatės mažiausiu talpinimo planu „T10“ ar ”Svetainei”, jums nemokamai bus pridėtas „Mini“ svetainių kūrimo įrankio planas, jei turite talpinimo planą „T50“ arba “Verslui” – didžiausias. Plane “Paštui” svetainių kūrimo įrankis nėra palaikomas. Svetainės kūrimo įrankio resursus rasite mūsų puslapyje: https://www.iv.lt/svetaines-kurimo-irankis/

Pirmieji svetainės kūrimo žingsniai: kaip sukurti reprezentacinę svetainę?

Svetainių kūrimo įrankį galite pasiekti prisijungę prie savo paskyros klientų sistemoje:

 • Klientų sistemoje paspauskite nuorodą “Paslaugos”.
 • Pasirinkite turimą svetainės talpinimo planą.
 • Skiltyje “Valdymas” paspauskite mygtuką “Svetainės kūrimo įrankis”.

Įrankiu naudotis labai paprasta ir intuityvu, todėl savo svetainę galėsite sukurti greičiau nei per pusvalandį.

Pirmą kartą prisijungus prie svetainės kūrimo įrankio, galėsite rinktis, kokios kategorijos, veiklos svetainę norite kurti. Pavyzdžiui, “fotografija”, “finansai”, “mada”, “sporto klubas”, “grožio salonas”, “SPA” ir t.t. Pasirinkus svetainės kategoriją, įrankis atitinkamai pateiks sugeneruotą ir veiklą atitinkantį šabloną bei stilių.

Svetainės rūšis

Paspaudus mygtuką “Tęsti”, jums reikės įvesti savo svetainės pavadinimą bei pasirinkti vieną iš sugeneruotų temų stilių:

Svetainės tema

Pasirinkę labiausiai jums tinkantį šabloną, pateksite į svetainės kūrimo langą, kuriame jau matysite sukurtą svetainę pagal pasirinktos temos gaires. Svetainė bus sudaryta iš turinio blokų ir valdiklių. Belieka tik įvesti savo tekstą ir įkelti svetainės nuotraukas.

Svetainės šablonas

Gali būti, kad tam tikrą turinį ar valdiklius norėsite pašalinti arba pridėti iš automatiškai sugeneruotos svetainės.

Norėdami pašalinti valdiklį, užveskite kompiuterio pelę ant nuotraukos ar teksto ir paspauskite šiukšlinės ikoną. Norėdami pašalinti visą turinį kartu su tekstu ir valdikliais, kairėje pusėje paspauskite šiukšlinės ikoną. Norėdami turinio blokus sukeisti vietomis, paspauskite rodyklių ikoną.

Valdikliai

Kurdami svetainę, visada galėsite ją papildyti turinio blokais ar valdikliais. Svetainės kūrimo įrankio lango viršuje, kairėje pusėje paspauskite “Pridėti turinį” ir pasirinkite, kuo papildysite savo svetainę.

Turinys

Pridedant svetainės turinio bloką, galėsite rinktis iš įvairiausių turinio tipų: nuotraukų galerijos, kontaktų formos, žemėlapių, paslaugų meniu ir kt.

Valdikliai

Turinio bloką taip pat galėsite papildyti įvairiais valdikliais, kurių įkėlimas į svetainę atliekamas “drag&drop” principu – pasirinktą valdiklį kompiuterio pele tempkite į svetainės vietą, kurioje norite jį patalpinti.

Siūlomas valdiklių sąrašas padės sukurti funkcionalią, išvaizdžią svetainę be papildomų programavimo žinių.

Valdikliai

Daugiakalbiškumas

Jeigu svetainės turinys skirtas įvairioms šalims, pasinaudokite svetainės daugiakalbiškumo funkcija ir lankytojams savo svetainės turinį pateikite įvairiomis kalbomis (lietuvių, anglų, rusų ir kt.).

Norint aktyvuoti svetainėje daugiakalbiškumo funkciją, svetainės kūrimo įrankio lange pasirinkite pagrindinį puslapį (“Home page”).

Šio puslapio pavadinimą galima keisti, todėl tikėtina, kad ateityje pagrindinio puslapio pavadinimas gali būti kitas, jūsų pasirinktas, tačiau pirmo prisijungimo metu jis bus “Home page”:

Daugiakalbiškumas

Atsidariusiame puslapių ir aplankų meniu pasirinkite “XA” simbolį:

Daugiakalbiškumas

Tuomet pasirinkite pagrindinę svetainės kalbą, pavyzdžiui, „Lietuvių”, ir paspauskite mygtuką “Kitas”. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad vėliau pagrindinės kalbos pakeisti nebus galima:

Daugiakalbiškumas

Kitame lange pasirinkite kalbą, kuria norėsite kurti tekstą svetainėje, pavyzdžiui, anglų, ir paspauskite mygtuką “Kitas”:

Daugiakalbiškumas

Naujai atsivėrusiame lange pasirinkite, kokius puslapius norėsite klonuoti į užsienio kalbą. Jeigu norėsite klonuoti visus puslapius, pasirinkite “Visi puslapiai” ir paspauskite mygtuką “Kitas”. Tuomet galėsite įrašyti sukurtų puslapių vertimus kita kalba:

Daugiakalbiškumas

Taip būsite sukūrę savo puslapių klonus ir liks tik išversti tekstus į pasirinktą kalbą.

Svetainėje bus galima pakeisti kalbą svetainės meniu dalyje:

Daugiakalbiškumas

Kurdami svetainę, prieš ją paskelbiant internete, visada galėsite peržiūrėti, kaip ji atrodys ir funkcionuos kompiuterio naršyklėje. Svetainės kūrimo įrankio lango viršuje, dešinėje pusėje paspauskite mygtuką “Peržiūrėti”. Taip pat svetainės atvaizdavimas automatiškai pritaikomas ir mobiliuosiuose įrenginiuose (telefone, planšetėje).

Responsive

Baigę kurti svetainę, paskelbkite ją internete.

Responsive

Štai ir viskas! Pasirinkę svetainės šablono temą ir panaudoję reikalingus valdiklius, būsite sukūrę savo norimą interneto svetainę. Paskelbkite ją internete ir nepamirškite pasidalinti su draugais!

Visas šias ir kitas įrankio funkcijas ir svetainės kūrimo principus esame aprašę savo pamokoje.

Kas toliau? Padarykite savo interneto svetainę labiau matoma internete

Naudokite SEO ir optimizavimo nustatymus, kad padėtumėte savo interneto svetainę rasti jūsų lankytojams.

 • Sukurta interneto svetainė bus optimizuota pagal SEO standartus;
 • SEO ir svetainės optimizavimą galima kurti ir savarankiškai nurodant puslapių aprašymus, raktinius žodžius, pagal kuriuos jūsų interneto svetainę būtų galima aptikti lengviau;
 • Įrankyje integruokite “Google Analytics” įrankį, kuris padės išsamiai analizuoti svetainės lankomumo statistiką;

Prekiauti internete dar nebuvo taip paprasta

Svetainės kūrimo įrankis puikiai tinka ir jūsų el. komercijos veiklai. Įrankyje rasite didelį iš anksto paruoštų el. komercijos svetainėms pritaikytų šablonų pasirinkimą. Taip pat galėsite pasirinkti jums tinkamiausius atsiskaitymo metodus, o atliekamus pirkimus sekti patogiose ataskaitose.

El. prekyba

Šis įrankis turi šiuos svarbiausius ir el. parduotuvėms reikalingus funkcionalumus:

 • Buy now – pirkti dabar mygtukas;
 • Products list – prekių sąrašai;
 • Featured products – reklamuojami (akcijiniai) produktai;
 • Categories – prekių kategorijos;
 • Galimybė nurodyti prekių likučius, įspėti klientus, jei prekės baigiasi;
 • Galimybė klientui, atliekant užsakymą, pridėti papildomus komentarus;
 • Siuntimo informacijos pateikimo galimybė;
 • Mokėjimų konfigūravimas. Šiuo metu galimi 3 mokėjimo būdai: standartinis bankinis pavedimas, „Paypal“ ir „Stripe“;
 • Nuolaidų kodų sukūrimo ir valdymo sistema;
 • Užsakymų valdymas ir analizė.

El. parduotuvės kūrimo ypatumai ir funkcijos detaliai aprašytos mūsų pamokoje.

Grįžti į sąrašą
0 komentarų
  Parašyti komentarą
  Atšaukti atsakymą