Ieškoti

Turintiems didesnius talpinimo planus – dovanojame SEO įrankį

0 komentarų
Paskelbta: 2020-12-15 | Atnaujinta: 2020-12-15 | Parašė: Skaistė | Užtruksite: 2 min.

Visiems klientams, turintiems ar naujai užsakantiems didesnius svetainių talpinimo planus – T40, T50 ar neribotus Universalus ir Verslui – vieneriems metams nemokamai pridėsime SEO įrankį

SEO (angl. Search Engine Optimization) – tai interneto svetainės optimizavimo procesas, kurio metu yra siekiama, kad interneto svetainėje atvaizduojamas turinys būtų pritaikytas paieškos sistemoms. O pagrindinis tikslas yra interneto svetainės, atsižvelgiant į aktualius raktažodžius, iškėlimas paieškos sistemų rezultatuose. Visa tai yra ilgas ir gana sudėtingas procesas, tačiau jį palengvinti bei pagreitinti gali tam tikri SEO įrankiai. 

Apie SEO įrankį

Mūsų siūlomas SEO įrankis padeda greitai identifikuoti svetainėje esančias taisytinas vietas. Pavyzdžiui, užfiksuoti nerastus puslapius, dublikatus, įvairių svetainėje naudojamų elementų klaidas, svetainės greičio problemas ir kt. 

Taip pat SEO įrankis suteikia galimybę pasirinkti ne tik aktualius, tačiau ir tikslingus, atsižvelgiant į jų konkurencingumą ir paieškų apimtį, raktažodžius. Išsirinkus tikslingiausius raktažodžius, jų pozicijas „Google“, „Bing“ ir „Yahoo“ paieškos sistemose galėsite sekti patogiai ir greitai.

Įrankis pateikia aiškias SEO analizės ataskaitas apie jūsų svetainę. Įgyvendinę analizėje pateiktas rekomendacijas, pagerinsite ne tik savo svetainės lankytojų patirtį, tačiau taip pat, užsitikrindami aukštas pozicijas populiariausiose paieškos sistemose, įgysite konkurencinį pranašumą prieš kitus rinkos dalyvius.

Jei norite iš arčiau susipažinti, kaip veikia įrankis, kviečiame perskaityti šią pamoką

Grįžti į sąrašą
0 komentarų
    Parašyti komentarą
    Atšaukti atsakymą