Ieškoti

Žaidimas „Įkurk domeną ir laimėk“

Visą birželio mėnesį registruokite domeną .LT ir laimėkite planšetinį kompiuterį „Apple iPad 10.2“!

Vos tik užregistruosite bet kurį laisvą domeną su galūne .LT, iškart tapsite dalyviu! Domenus registruoti galite iki pat 2022 m. birželio 30 d. 23:59 val. Kuo daugiau domenų registruosite, tuo didesnis šansas laimėti prizą. Pasitikrinkite, ar jūsų pasirinktas domenas laisvas:


Ieškoti

Žaidimo „Įkurk domeną ir laimėk“ sąlygos:

  • Žaidimo organizatorius – Kauno technologijos universitetas, Interneto paslaugų centras (www.domreg.lt), administruojantis aukščiausio lygio .lt domeną.
  • Prizas žaidimo laimėtojui – planšetinis kompiuteris „Apple iPad 10.2″, Wi-Fi, 64GB, Space Gray (2021)“
  • Objektai yra per šį apibrėžtą laikotarpį naujai įkurtų .lt antro lygio domenų vardai, išskyrus patenkančius į blokuojamų žymenų sąrašą. Žaidimo objektais nelaikomi domenų vardai, identifikuojantys .lt antro lygio domenus, kurių atžvilgiu nurodytu laikotarpiu buvo atliktos sustabdymo, perleidimo, perdavimo, perėmimo, panaikinimo ir (arba) įkūrimo „karantino“ laikotarpiu procedūros.
  • Dalyviai yra domenų, kurių vardai yra žaidimo objektai, turėtojai, išskyrus Kauno technologijos universitetą, jo darbuotojus ir domenų turėtojus iš šalių, kurioms taikomos sankcijos.
  • Laimėtojai nustatomi burtų keliu ir paskelbiami interneto svetainėje www.domreg.lt bei žaidimo organizatoriaus valdomose socialinių tinklų paskyrose.
  • Prizas laimėtojui siunčiamas registruota siunta pagal gyvenamąją (fiziniams asmenims) ar registravimo (juridiniams asmenims) vietą EEE ribose. Žaidimo laimėtojui per 15 kalendorinių dienų nuo viešo rezultatų paskelbimo ir pranešimo elektroniniu paštu išsiuntimo dienos nepareiškus sutikimo priimti prizo, laikoma, kad žaidimo laimėtojas prizo atsisakė.