Ieškoti

Ar turit savo komandos tobulo renginio receptą?

1 komentaras
Paskelbta: 2020-02-12 | Atnaujinta: 2020-04-29 | Parašė: Toma | Užtruksite: 4 min.

Ne kartą klausėme savo kolegų, kas juos motyvuoja darbe. Atsakymai visų panašūs: galimybė tobulėti, atlyginimas, kolektyvas, renginiai, sausainiai… 🙂

Tikriausiai nesumeluosiu sakydama, kad daugelis darbdavių suprasdami komandos svarbą – ką reiškia ją sutelkti ir išlaikyti – stengiasi savo darbuotojams suteikti kuo geresnes sąlygas. O tam, kad kolektyvas dirbtų kaip tikra komanda, siekdami bendrų tikslų, labai dažnai organizuojamos įvairios veiklos, renginiai, skirti visus „sulipdyti”.

Jei renginys visiems – reikalingos visų nuomonės.

Mes Interneto vizijoje – jokia išimtis! Siekiame, kad visi būtume stipri komanda. Norime su kolegomis praleisti laiką ne tik susirinkimuose, kabinetuose ar per pietų pertraukas, bet ir patirti naujų įspūdžių. Tam kaskart siūlome naujas veiklas, žaidimus, renginius.

Ko išmokome ilgus metus dirbdami kartu – klausyti kitų nuomonės. Ir darbo tikslais ir pramogų – visuomet ieškome geriausio sprendimo 🙂 . Atradome, kad mums geriausias „team buildingas” yra tuomet, kai į renginio organizavimą įsitraukia dauguma kolegų ir bendromis pastangomis galime net susiorganizuoti savaitgalio kelionę į kitą šalį 🙂

Kolektyvo klijai – kelionės.

Sako, kad kelionės parodo tikrąjį žmogaus veidą – mūsų kolegų veidai tiesiog puikūs! 😀 Pirmą kartą išskridę į Italiją žinojome, kad ši kelionė ne paskutinė ir po metų 16-ojo įmonės gimtadienio proga iškeliavome aplankyti Ukrainos sostinės Kijevo.

Nors šį miestą jau buvo aplankęs ne vienas, bet su kolegomis jį atrado iš naujo.

Nueita dešimtys tūkstančių žingsnių, aplankyta daugybė muziejų ir žymių Kijevo barų. Dėl juoko pertekliaus, vitamino C prisigaminome tiek, kad turėtume būti atsparūs tokioms lietuviškoms žiemoms. :)) O kas labiausiai džiugina tokių kelionių metu – bendravimas ir pažinimas tų kolegų, su kuriais ne visada tenka susidurti dirbant. Tad grįžtame geresni draugai nei išvykome 🙂

Atsakingas pasiruošimas = tobulas renginys.

Koks tas sėkmės receptas? Tikriausiai kiekvienai komandai skirtingas. Mes žinome, kad, jei norime išvykti į kelionę, kuri patiktų daugumai – prie organizavimo turi prisidėti nemažai žmonių. Viena iš svarbiausių įmonės vertybių – atsakingumas. Tokio renginio metu labai stipriai atsiskleidžia atsakomybės jausmo turėjimas. Susirinkus didžiajai iniciatyvinei grupei, pasiskirstome į mažesnes grupeles, kurios jau turės konkrečius tikslus:

 • nupirkti lėktuvo bilietus;
 • užsakyti viešbučius;
 • išrinkti lankytinas vietas;
 • sudėlioti biudžetą;
 • sudėlioti žemėlapį pagal lankytinas vietas;
 • pasirūpinti transportu šalies viduje;
 • sugalvoti užduotis kelionės metu;

ir dar daug svarbių detalių, kuriomis reikia pasirūpinti.

Kas tinka visiems – nebūtinai tiks jūsų kolektyvui.

Teambuildingas – skambi frazė. Daugybė pasiūlymų plaukia į įmonių pašto dėžutes, skelbdami, kad būtent ši pramoga geriausiai sulipdys jūsų kolektyvą, ji šiuo metu esanti populiariausia bei veiksmingiausia. Ir gal išties tai bus smagu, bet reikia pasverti, kiek tai bus naudinga.

Jei veikla domina jus, dar nereiškia, kad ji domins ir daugumą jūsų kolegų.

Gavote pasiūlymą, sugalvojote įdomią pramogą, atsidarė naujas boulingo klubas? Pasitarkite su visais. Tai ne tik leis sužinoti, kiek žmonių palaiko jūsų idėją, bet kartu pradės kurti artimą ryšį, nes kiekvienam smagu būti išklausytam.

Renginys pavyko, daug nuotraukų, atrodo visi linksmai leido laiką, bet ar tikrai?

Nesvarbu, koks įspūdis liko praėjus renginiui – būtinai paklauskite kolegų, kas jiems labiausiai patiko, o ką kitą kartą vertėtų pakeisti. Galbūt net pasirodys, kad toks renginio formatas jūsų kolektyvui visai netinkamas.

Suorganizavote renginį, bet sulaukėte daug atsiliepimų apie „taisytinas vietas”?

Pirmiausia ką galite padaryti, kad ateityje išvengtumėte neapgalvotų smulkmenų, tai – suburti kolegas, kurie galės padėti organizuoti renginį. Pasidalinimas mintimis ir darbais suteikia stimulą veikti. Antra – taip įtrauksite kitus, kurie būdami atsakingi, bus dar labiau suinteresuoti, kad renginys būtų tobulas.

Nėra tobulo recepto visiems, kadangi visi ingredientai – žmonės – yra skirtingi. Tačiau pasitelkus visus, galima susikurti savo renginį, kuris bus arčiausiai tobulybės 🙂

Grįžti į sąrašą
1 komentaras
 • Milita - 2020-02-23 20:12:05:

  Puikus straipsnis. Komandinio formavimui rekomenduotume orientavimosi žaidimus . Mūsų kolektyvas išbandė kelis organizatorius ir išskirtume VŠĮ Nuotykiai tau organizatorius
  Www.crazytrip.lt Labiausiai įtraukiantys ir įdokiausi žaidimai, suliodantya komandą.

Parašyti komentarą
Atšaukti atsakymą