Ieškoti

Atnaujiname savo interneto svetainę ir vizualinį identitetą

1 komentaras
Paskelbta: 2019-12-10 | Atnaujinta: 2024-01-09 | Parašė: Skaistė | Užtruksite: 3 min.
Mergina kalba mobiliuoju telefonu, o vaikinas sėdintis prie kompiuterio bendrauja chatu

Pristatome atnaujintą interneto svetainę, logotipą ir vizualinį identitetą. Nuo šiol visos svetainių talpinimui reikalingos paslaugos yra pasiekiamos vienoje interneto svetainėje. Nauja interneto svetaine norime palengvinti apsipirkimo procesą, o atnaujintu vizualiniu identitetu – akcentuoti savo prekės ženklo vertybes.

Pagrindinė vertybė – paprastumas

„Ne tik klientų pasitenkinimo tyrimai, bet ir gyvenimiška penkiolikos metų verslo vystymo patirtis rodo, kad klientams yra svarbu ne tik sklandžiai veikiantys serveriai. Kiekvienas susidūręs su mažiau pažįstama sritimi, labiausiai, ko norime, tai paprasto, žmogiško paaiškinimo – kas, kaip ir kodėl. Todėl visi kolektyve sutarėme, jog išliksime ištikimi savo vertybėms, iš kurių viena yra paprastumas, ir teikiamas paslaugas vadinsime Žmogišku hostingu“, – teigia įmonės direktorius Arvydas Štrausas.

Pasauliniai hostingo industrijos lyderiai orietuojasi į dirbtiniu intelektu paremtus klientų aptarnavimo sprendimus, pavyzdžiui, naudoja chatbot’us. Taip pat dažna pirkimą skatinanti praktika yra užslėptos arba aiškiai vartotojui neiškomunikuojamos kainos sąlygos. Būtent tai mums leido suprasti savo išskirtinumą iš kitų rinkos žaidėjų ir naujajame įvaizdyje akcentuoti paprastumą bei žmogiškumą.

Tai nėra naujo vertės pasiūlymo klientams sukūrimas, o pažado, kuris iki šiol tiesiog nebuvo išsakytas garsiai, suformulavimas: stabiliai veikiančios paslaugos, kokybiškai, lietuvių kalba, tiek gyvai, tiek raštu aptarnaujantis personalas, standartiniai ir be papildomų sąlygų nurodyti paslaugų įkainiai.

„Vieno langelio“ principas

Paslaugos, pasiekiamos www.serveriai.lt, www.pro.hostingas.lt, www.dedikuoti.lt, www.sertifikatai.lt ir www.dizaineriai.lt interneto svetainėse, nugula po viena, nuo šiol pagrindine tapsiančia, www.iv.lt interneto svetaine.
Svetainėje paslaugos suskirstytos pagal krepšelius:

 • Domenų skiltyje iš populiariausių domenų sąrašo išsirinksite norimą domeną. Jei reikės rečiau naudojamo ir mažiau populiaraus domeno, jį surasite po domenų lentele esančiame domenų debesyje.
 • Svetainių talpinimo kategorijoje rasite visas paslaugas, kurių jums prireiks, norint patalpinti interneto svetainę: svetainių ir el. pašto talpinimo paslaugas, svetainių kūrimo įrankį, el. pašto filtrus bei, jei reikia didelių serverio resursų, tačiau jų administravimą norite patikėti mums – profesionalaus hostingo paslaugą.
 • VPS serverių kategorijoje nugula „Dedikuoti.lt“ prekės ženklo teikiamos virtualių serverių (VPS, VDS) paslaugos.
 • SSL sertifikatų dalyje galėsite užsisakyti patikimų teikėjų siūlomus sertifikatus jūsų svetainės saugumui garantuoti.
 • Bendradarbiavimo skiltyje pateikiame 6 galimus bendradarbiavimo būdus, padėsiančius sumažinti savo išlaidas svetainės talpinimui.
Interneto vizijos logotipas

Žmogišku hostingu norime akcentuoti savo pagrindinius įsipareigojimus klientams:

 • tikros vertės sukūrimas. Siekiame ne tik atsakyti į su svetainių talpinimu susijusius klausimus, bet pasidalinti savo patirtimi ir smulkiojo verslo atstovus edukuoti, kaip:
  • atsidurti internete – sausio mėnesį startuosiančiuose renginiuose kalbėsime apie domenų registravimo ir svetainių talpinimo subtilybes;
  • tapti matomais internete – supažindinsime su SEO pradmenimis. Tai, be jokių papildomų išlaidų, leis susitvarkyti savo svetainių vidinį SEO;
  • būti saugiais internete – pasidalinsime praktiniais patarimais internetinio saugumo tema.

Visos šios temos bus aptartos mūsų kitų metų pradžioje startuosiančiuose nemokamuose seminaruose.

Grįžti į sąrašą
1 komentaras
 • Zigmas - 2019-12-11 09:38:30:

  Klientų sistema kaip buvo senoviška, taip ir liko.

Parašyti komentarą
Atšaukti atsakymą