Ieškoti

Automatizuotas programų diegimas

0 komentarų
Paskelbta: 2010-09-22 | Atnaujinta: 2020-04-29 | Parašė: root | Užtruksite: 2 min.

Kad visomis Serveriai.lt talpinimo planų galimybėmis pasinaudoti galėtų ne tik pažengę, bet ir pradedantys naudotojai, prie DirectAdmin valdymo pulto pajungėme automatizuotą internetinių programų diegimo įrankį Installatron. Tokias populiarias programas kaip phpBB forumas, WordPress tinklaraštis ar Drupal turinio valdymo sistema dabar galite įdiegti per minutę, nesigilindami į techninius pasirinktos programos diegimo niuansus.

Tam tiesiog prisijunkite prie savo serverio valdymo pulto ir spustelėkite „Installatron” užrašą, esantį puslapio dešinėje pusėje (virš resursų sunaudojimo statistikos). Išsirinkite patikusią programą, nurodykite į kurį savo svetainės katalogą pageidaujate ją įdiegti – ir po kelių akimirkų jūsų pasirinkta programa bus profesionaliai įdiegta bei suderinta. Maža to – kai bus išleista atnaujinta programos versija, jums pakaks kelių mygtukų spustelėjimų, kad Installatron įrankis ją automatiškai atnaujintų. Daugiau jokio vargo atnaujinant savo svetainę, jokių rūpesčių dėl laiku nepašalintų saugumo spragų! Installatron įrankio pagalba jūs galėsite greitai ir paprastai prižiūrėti savo svetainę – diegti naujas, atnaujinti arba pašalinti esamas programas.

Pilną palaikomų programų sąrašą galite rasti šiame puslapyje:

http://www.serveriai.lt/programos.html

PASTABA: Kadangi daugumos populiarių šiuolaikinių PHP programų veikimui reikalinga PHP 5 versija, automatinis programų diegimas galimas tik serveriuose su PHP 5.2 ir MySQL 5.0 versijomis.

Iškilus neaiškumams dėl automatinio programų diegimo bei atnaujinimo, raginame nedvejojant susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi.

Grįžti į sąrašą
0 komentarų
    Parašyti komentarą
    Atšaukti atsakymą