Ieškoti

El. paštas. Ką reikėtų žinoti pradedančiajam?

0 komentarų
Paskelbta: 2020-06-10 | Atnaujinta: 2020-10-23 | Parašė: Laura | Užtruksite: 5 min.
Vaikinas stovi prie kompiuterio ir pateikia informaciją apie el. pašto adresų pasirinkimą.

Kodėl verslui verta atsisakyti bendrinių el. pašto adresų? 

Naujai susikūrusiam prekės ženklui labai aktualu yra išlaikyti įmonės ar produkto savitumą ir išskirtinumą konkurencingoje verslo aplinkoje. Nuosavas, įmonės pavadinimą, produktą ar projektą atspindintis domenas šiais laikais yra ne prabanga, o verslo būtinybė ir kasdienybė. Verslui yra ypatingai svarbu komunikacija su klientais, partneriais ar tiekėjais, o tam dažniausiai pasitelkiama viena patogiausių komunikacijos priemonių – el. paštas.

Vis dar pastebime, jog dažnai įmonės naudoja bendrinius el. pašto adresus, pavyzdžiui, imonespavadinimas@gmail.com, imonespavadinimas@yahoo.com. Žinoma, šie el. pašto adresai puikiai tarnauja kasdieniam bendravimui su šeimos nariais ar draugais, tačiau šių tipų el. paštus naudojant verslo tikslais, vertėtų apsvarstyti, ar tai atspindi įmonės veiklą ir profesionalumą.

Nuosavas el. pašto adresas: 3 priežastys, kodėl verta turėti

1. Liaudyje yra sakoma: „Sutinka pagal rūbą, išlydi pagal protą”. Domenas ir po juo slypinti svetainė ir el. pašto adresas yra tas „rūbas”, pagal kurį nauji ir potencialūs klientai sutinka jūsų įmonę, produktą ar projektą. O jau išlydi… Pagal kitus kriterijus, kuriuos aptarsime kitame straipsnyje. Pasirūpinkite savo įmonės pirmuoju įspūdžiu ir kurkite solidžios bendrovės reputaciją užregistruodami nuosavą domeną.

2. Vertinant „Gmail” ar „Yahoo” el. paštus, jie yra saugūs (jeigu naudojate saugų slaptažodį), nuolat veikiantys ir „nelūžtantys”. Tačiau, jei tokius el. pašto adresus naudojate verslo tikslais, jie jūsų klientams gali atrodyti neprofesionaliai ir nepatikimai.. Nemokami el. pašto adresai mažina bendrą produkto ar projekto vertę, kurią galite pasiūlyti savo klientams.

3. Užregistravę nuosavą domeną kartu su talpinimo planu, turite galimybę sukurti neribotą el. pašto dėžučių kiekį. Taip pat šių dėžučių el. pašto adresai gali būti modifikuoti pagal jūsų poreikius, pvz.
vardas.pavarde@imonespavadinimas.lt
pareigos@imonespavadinimas.lt
skyrius@imonespavadinimas.lt
Šias dėžutes galite pilnai kontroliuoti – darbuotojui išėjus iš įmonės ar atėjus naujam, jas kurti/trinti, apriboti jų dydį, laikinai išjungti bei atlikti kitus panašius veiksmus.

El paštas: nuo ko pradėti?

Jeigu nusprendėte savo projektą paleisti į interneto platybes ir pradėti komunikuoti su klientais bei partneriais, visų pirma jums reikėtų užregistruoti laisvą domeną ir pasirinkti talpinimo planą. Vienai svetainei ir neribotam el. pašto dėžučių kiekiui visiškai pakaks plano „Svetainei” su neribota disko vieta bei patikimomis automatiškai daromomis kopijomis. Jeigu kartais prarastumėte duomenis, nedelsiant kreipkitės – atstatysime.

Užsakymą patogiai galite pateikti šiame puslapyje. Įrašykite svajonių domeno pavadinimą ir spauskite „Toliau”. Vėliau galėsite pasirinkti paslaugų laikotarpį ir, suvedę asmens duomenis, sėkmingai užsakysite paslaugas.

Talpinimas el. paštui

Sukurti el. pašto dėžutę trunka trumpiau nei suvalgyti sumuštinį

Užsakę paslaugas, jau turėsite prisijungimus prie serverio valdymo pulto, kuriame galėsite kurti el. pašto dėžutes. El. pašto dėžučių valdymo skiltyje spustelėkite „Sukurti el. pašto dėžutę” ir suveskite pageidaujamą adresą bei numatomą naudoti slaptažodį. Spauskite mygtuką „Sukurti” ir jūs jau turite aktyvią el. pašto dėžutę, iš kurios galite siųsti ir gauti laiškus.

Jeigu kiltų papildomų klausimų, drąsiai juos užduokite mūsų specialistams. Taip pat visuomet naudingos informacijos rasite mūsų pagalbos puslapyje.

Funkcionalumu nenusileidžia didiesiems el. pašto paslaugų teikėjams

Su nuosava el. pašto dėžute turėsite galimybę naudotis įvairiais funkcionalumais. Apžvelkime, kokie yra pagrindiniai privalumai:

El. pašto konferencijos. Suburkite grupę žmonių, kuriems norėsite siųsti specializuotą informaciją. Tokiu būdu jums nereikės kiekvieną kartą rankiniu būdu sudaryti el. pašto adresų sąrašo.

El. pašto parašas. Šis funkcionalumas suteikia galimybę automatiškai pridėti jūsų sukurtą el. parašą prie kiekvieno siunčiamo laiško. Tai puiki priemonė didinti jūsų prekinio ženklo atpažįstamumą.

Laiškų pasirašymas sertifikatu. Saugokite el. laiškuose pateiktą privačią informaciją sertifikatu šifruodami siunčiamus el. laiškus. Tokiu būdu el. laiškų gavėjas tikrai matys, kad el. laiškas yra atsiųstas būtent iš jūsų, be trečiųjų šalių įsikišimo.

Laiškų peradresavimas. Jeigu išvykstate atostogų ar į komandiruotę, o darbus perdavėte kolegai (-ei) ar partneriui (-ei), įjunkite automatinį jūsų gaunamų laiškų persiuntimą į kitą nurodytą el. pašto adresą.

Atostogų pranešimas. Jeigu vis dėlto nenorite, kad el. laiškai būtų persiunčiami kitam adresatui jūsų atostogų metų, palikite automatinį atostogų pranešimą. Kiekvienas, atsiuntęs jums el. laišką, bus informuotas, jog šiuo metu esate išvykęs(-usi) ir artimiausiu metu susisiekti negalėsite.

Autoatsakiklis. Neturite laiko tuoj pat atsakyti į el. užklausą? Nuraminkite klientus sukurdami automatinę žinutę, jog užklausa tikrai yra gauta ir būtinai netrukus susisieksite.

SPAM filtras. Nemokamas įrankis, skirtas filtruoti nepageidaujamus el. laiškus. Išvenkite SPAM žinučių, blokuodami atskirus el. pašto adresus arba domenus.

Jau naudojatės Gmail el. paštu? Prijunkite ir savo nuosavą el. pašto dėžutę

Pasirinkite patogiausią būdą naudotis el. pašto dėžute. Jeigu jau turite asmeninę el. pašto dėžutę Gmail sistemoje, lengvai pridėkite naują el. pašto dėžutę ir abejomis dėžutėmis naudokitės tuo pačiu metu. Taip pat dėžutę lengvai galite pridėti bet kurioje kitoje el. pašto programoje:

Windows Mail

Mozilla Thunderbird

Microsoft Outlook

Mac Mail

Inky

EM Client

Jeigu kyla sunkumų dėl nustatymų įvedimo, mūsų specialistai visuomet yra pasiruošę padėti sukonfigūruoti el. pašto dėžutę.

Prie el. pašto dėžutės iš bet kurios pasaulio vietos taip pat galite prisijungti per naršyklę kompiuteryje, telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Tereikia žinoti el. pašto adresą ir slaptažodį.

Grįžti į sąrašą
0 komentarų
    Parašyti komentarą
    Atšaukti atsakymą