Ieškoti

Windows serverių auditas

Microsoft pasitelkdama tarptautinę audito kompaniją „Ernst & Young“ šiais metais vykdo mūsų duomenų centre aptarnaujamų serverių su Windows operacine sistema auditą. Jei neseniai gavote Interneto vizijos el. laišką su įvardinta Jūsų Windows VPS serverio nuomos paslauga ir sekdami nuorodą atsidūrėte šiame puslapyje – laiške nurodytame serveryje iki 2022 gruodžio 15 d. (vėliausiai) Jums reikės paleisti žemiau matomą audito skriptą ir jo sugeneruotus rezultatus atsiųsti mums specialiu el. pašto adresu. Ši procedūra pareikalaus tik kelių minučių Jūsų laiko.
Pabrėžiame, kad skripto surenkama informacija apims tik programinę įrangą ir jų licencijas Jūsų serveryje, įrenginyje laikomi Jūsų ir/ar Jūsų verslo duomenys nebus skenuojami.

Atkreipiame dėmesį, kad jei per numatytą terminą (iki 2022 gruodžio 15 d.) skripto rezultatų apie Jūsų serveryje veikiančią programinę įrangą negausime, Microsoft gali mus įpareigoti sustabdyti laiške minimą Jūsų VPS serverio nuomos paslaugą.

Audito skriptas

Atsisiųskite skriptą į savo Windows serverį:
Atsisiųsti

Reikalingų veiksmų sąrašas

  1. Išarchyvuokite failą „EYskriptas.zip”;
  2. Paleiskite skripto failą „EYInventoryScript.vbs”;
  3. Atsidariusiame terminalo lange paspauskite „1” ir „Enter”, kad skriptas nuskenuotų VPS serveryje įdiegtą ir veikiančią programinę įrangą;
  4. Skripto rezultatai bus išsaugoti aplanke „EY_Output” – jį suarchyvuokite ir atsiųskite mums el. paštu ey@iv.lt archyvą prisegdami kaip priedą.

Dėkojame už Jūsų bendradarbiavimą!