Ieškoti

„Interneto vizija“ tapo tarptautinės hostingo įmonių grupės „Miss Group“ dalimi

0 komentarų
Paskelbta: 2020-11-18 | Atnaujinta: 2020-11-18 | Parašė: Skaistė | Užtruksite: 2 min.
interneto vizija

Svetainių talpinimo paslaugų įmonių grupė „Miss Group“ įsigijo 100% „Interneto vizijos“ ir dukterinės įmonės „Rakrėjus“ akcijų. „Miss Group“ šią vasarą „Northern Tech Awards 2020“ apdovanojimuose buvo išrinkta kaip sparčiausiai auganti technologijų bendrovė Skandinavijos regione.

„Miss Group“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Mattias Kaneteg teigia, kad įmonių „Interneto vizija“ ir „Rakrėjus“ įsigijimas yra startas aktyviai plėtrai Baltijos regione.

„Tiek „Interneto vizija“, tiek „Rakrėjus“ yra aukštos kokybės paslaugas teikiantys verslai, tad šis sandoris suteikia palankias sąlygas plėtrai visame Baltijos regione. Mes ketiname plėsti interneto svetainių talpinimo ir duomenų centro paslaugas. Taip pat klientams Lietuvoje planuojame pristatyti naujus pridėtinę vertę teikiančius sprendimus. Džiaugiuosi ir sveikinu IV prisijungus prie „Miss Group“ įmonių grupės, tikiuosi su savo naujaisiais kolegomis sėkmingai dirbti drauge plėtojant bei auginant verslą“, – sako Mattias Kaneteg.

Anot M. Kaneteg, įvykęs sandoris neturi jokios įtakos šiuo metu turimoms klientų paslaugoms ir nekeičia tarpusavio sutarties sąlygų. Pagrindinis veiklos tikslas toliau išlieka toks pats – teikti kokybiškas, stabilias bei saugias paslaugas, aptarnauti klientus lietuvių kalba, o visas technologinės paslaugos subtilybes paaiškinti paprastai ir žmogiškai.

Apie „Miss Group“

2014 metais įkurta bendrovė „Miss Group“ yra tarptautinė interneto svetainių talpinimo įmonių grupė, siūlanti įvairias hostingo paslaugas konkurencingomis kainomis, įskaitant interneto svetainių talpinimą, domenų registravimą, VPS serverius, dedikuotus serverius, svetainių kūrimo įrankius, SSL sertifikatus, SEO įrankius. „Miss Group“ taip pat yra akredituota „ICANN” domenų vardų registratorė. Savo pagrindinėse rinkose „Miss Group“ įmonių grupė yra sėkmingai veikiantis, daugiau nei 200 000 klientų pasitikėjimą turintis hostingo paslaugų teikėjas, o į klientų aptarnavimą orientuotas modelis lemia puikius įmonės veiklos rodiklius. Didžiąją dalį „Miss Group“ valdo tarptautinis privataus kapitalo fondas „Perwyn”.

Grįžti į sąrašą
0 komentarų
    Parašyti komentarą
    Atšaukti atsakymą