Ieškoti

EyeonID: Kodėl tapatybės apsauga yra svarbi?

0 komentarų
Paskelbta: 2023-06-29 | Atnaujinta: 2023-09-15 | Parašė: Karolina | Užtruksite: 3 min.

Šiandienos sparčiame technologijų pasaulyje tampa vis svarbiau apsaugoti asmeninę informaciją ir užtikrinti savo saugumą internete. Tapatybės vagystės ir duomenų saugumo pažeidimai kelia didelę riziką, tad labai svarbu pasirinkti atitinkamą apsaugą. Nors rinkoje ir yra nemokamų priemonių, ne visais atvejais jos padeda užkirsti kelia tolimesniems pažeidimams, kai asmens duomenys buvo nutekinti. Todėl būtent čia į pagalbą skuba mūsų naujasis produktas – EyeonID. Šiame straipsnyje aptarsime šios tapatybės apsaugos priemonės pranašumus, lyginant su nemokamomis priemonėmis.

Kas yra EyeonID?

Eyeon ID yra tapatybės apsaugos internete įrankis skirtas Jus informuoti apie galimus asmens duomenų nutekėjimus ir užtikrinti, kad įvykus tokiam incidentui jūs spėtumėte apsaugoti save nuo didesnės žalos. Įrankis informaciją internete tikrina 24/7, siekiant aptikti duomenų nutekėjimo atvejus. Tai atliekama internete ieškant Jūsų stebimos elektroninio pašto dėžutės. Aptikus grėsmę, apie ją iš karto įspėjama el. paštu arba SMS žinute, kad galėtumėte operatyviai reaguoti ir apsaugoti savo duomenis. Na, o dabar pakalbėkime plačiau apie įrankio funkcionalumą.

Sustiprintos saugos priemonės 

EyeonID teikia pirmenybę apsaugai, taikydamas modernias priemones, tokias kaip daugiafaktorinis autentiškumo patvirtinimas, šifravimas ir saugaus naršymo plėtiniai. Šios funkcijos sustiprina jūsų apsaugą nuo kibernetinių grėsmių ir užtikrina, kad jūsų asmeninė informacija būtų saugi, o neteisėta prieiga prie jos būtų mažesnė.

Visapusiškas stebėjimas

EyeonID neapsiriboja paprasta el. pašto stebėsena, o išsamiai tikrina įvairius duomenų šaltinius – sistema tikrina ar nenutekėjo adresas, kredito kortelės duomenys. Įrankis taip pat stebi tamsųjį internetą (angl.: dark web), kuriame dažnai prekiaujama vogtais duomenimis. Toks platus spektras leidžia anksti aptikti potencialias grėsmes ar pažeidimus ir imtis skubių veiksmų rizikai sumažinti.

Įspėjimai realiu laiku

Vienas iš svarbiausių EyeonID privalumų – įspėjimai teikiami realiuoju laiku. Naudojant el. paštą, SMS žinutes arba mobiliąsias programėles iš karto gausite pranešimus apie įtartiną veiklą, neleistinus prieigos bandymus ar galimus pažeidimus. Šis proaktyvus metodas suteikia jums galimybę imtis veiksmų čia ir dabar, taip mažinant tolimesnę galimą tapatybės vagystės ar duomenų saugumo pažeidimų žalą.

Apsauga visai jūsų šeimai arba įmonei

Priklausomai nuo pasirinkto plano, EyeonID vienu metu gali stebėti nuo 1 iki 10 el. pašto dėžučių, tad visapusiška apsauga gali būti suteikta visam jūsų namų ūkiui arba įmonės darbuotojams. Taigi nuo galimų grėsmių yra saugoma ne tik jūsų, bet ir jūsų artimųjų ar kolegų asmeninė informacija bei įmonei svarbūs duomenys.

Taigi, kad ir kaip bebūtume dėkingi turėdami nemokamas duomenų apsaugos priemones, galinčias mums pasitarnauti tam tikrais atvejais, EyeonID tapatybės apsaugos priemonė gali suteikti akivaizdžių privalumų, gerokai padidinančių jūsų saugumą internete. Investuodami į tokią priemonę, galite aktyviai saugoti savo asmeninę informaciją, veiksmingiau nustatyti galimas grėsmes ir laiku gauti pagalbą įvykus tapatybės vagystei.

Atminkite- skaitmeninės tapatybės apsauga yra nuolatinis procesas, o patikimos tapatybės apsaugos priemonės pasirinkimas yra protinga investicija į jūsų saugumą internete. Apsaugokite savo tapatybę su EyonID jau šiandien!

Grįžti į sąrašą
0 komentarų
    Parašyti komentarą
    Atšaukti atsakymą