Ieškoti

Kolegos su pliusu. Socialus augintiniai.

2 komentarai
Paskelbta: 2016-09-16 | Atnaujinta: 2020-03-31 | Parašė: Toma | Užtruksite: 2 min.

Šunys šunys šunys!

Mylime gyvūnus ir labai viliamės, kad jie myli mus 🙂

Jau tapo įprasta, kad kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį biure gali išgirsti džiugų amsėjimą, nes pas mus svečiuojasi vienas iš mūsų kolegų keturkojų augintinių.

Pirmoji biurą aplankiusi ir iš karto visų širdis užkariavusi aktyvistė labradorė, susipažinkite – Maja 🙂

Ši auksaspalvė gražuolė tik įžengusi pro duris apibėga ir pasisveikina su kiekvienu be išimties. Maja dažnai lankosi susirinkimuose, nepraleidžia gaisrinės saugos mokymų, bei tavo poilsio minučių.

Kita keturkojė kolegė – Leila. Majos priešingybė – ramumo, taurumo įsikūnijimas. Nors ir santūri, bet linksmybių taip pat nepraleidžia ir dalyvauja kolegų išvykose. Dėl gabalėlio sūrio atliks visas komandas iš eilės.

Kad merginom vienom nebūtų liūdna, prie komandos prisijungė kaip iš pieno plaukęs jaunuolis Menis 🙂

Mažas šuniukas ilsisi IV ofise

Pro jį nepraeisi nepabučiuotas ir neapšokinėtas. Nors dar nedidukas, bet jau kartu keliauja į žygius ir net biure stengiasi būti kuo arčiau gamtos.

Su augintiniais gyventi labai smagu, tačiau nereikia pamiršti, kad tai nėra  pliušiniai žaislai ar atsibostantys daiktai, kuriuos galime išmesti, todėl turime jausti atsakomybę bei jais pasirūpinti.

IV kolegos iniciatyviai renka lėšas, neša iš namų senus užsigulėjusius pledus, puodus, žaislus ir kartu vyksta aplankyti  paliktų, nebereikalingais tapusių, bet visuomet žaismingai laukiančių prieglaudos augintinių.

Neteks patirti nuoširdesnio prisiglaudimo ar pamatyti liūdnesnių akių išvykstant namo, kaip prieglaudoje gyvenančių mažylių. Nors prabangos nerasi, bet meilės ten netrūksta!

Artėja paskutinis mėnesio penktadienis ir vėl naujos pažintys su kolegų augintiniais. Taip pat, kol rudens šaltukas dar nepaspaudė, vėl skubame aplankyti ir prieglaudos bičiulius! Atvyk ir tu, nes tavo paglostymas ten labai laukiamas 🙂

Iki!

Grįžti į sąrašą
2 komentarai
  • Hipis - 2016-09-25 07:53:45:

    Gyvūnai visada atsako tuo pačiu ir viskas priklauso nuo žmonių elgesio su jais. Yra daina apie šunišką gyvenimą, kai jie tampa nedraugiški tik dėl nederamo jų savininkų elgesio...
    Esate šaunus kolektyvas, kuris neabejingas ir gyvūnams, pagarba :)

    Sėkmės Jums!

  • gediminas - 2016-10-05 10:53:50:

    labai grazuir linkma matyti kad tiap graziai su sunukias elgetes

Parašyti komentarą
Atšaukti atsakymą