Ieškoti

Saugumo įrankio privalumai

Antivirusas

Šis įrankis, tarsi antivirusinė programa įdiegta jūsų kompiuteryje, apsaugo svetainę nuo virusų, žalingų failų ir kitų bandymų pakenkti jūsų svetainei. Įrankis kasdien skenuoja interneto svetainę, o aptikęs kažką įtartino, nedelsiant išmeta pranešimą. Naudojantis įrankiu galima pasirinkti, ką jis turėtų daryti su žalingais failais: ištrinti failus, pašalinti tik žalingo kodo dalį, tik informuoti apie pažeidimus ir palikti savininkui galimybę nuspręsti, ką daryti toliau.

Su paslaugos planais susipažinti galite čia.

Rizikos analizė

Laiku neeliminavus saugumo spragų, didėja tikimybė, kad interneto svetainė gali būti nulaužta ar joje talpinami žalingi failai, tad periodinė rizikos analizė yra būtina. Atlikus interneto svetainės skenavimą, yra pateikiama detali informacija, ar svetainė neturi saugumo spragų bei kitų rizikų. Kadangi įrankiu naudojasi daugiau nei 16 milijonų svetainių visame pasaulyje, rizikos analizės metu yra palyginami gauti duomenys ir nustatoma, kokią – ar didelę, ar mažą – riziką sukelia svetainėje esanti saugumo spraga. 

Pažeidžiamumų aptikimas ir taisymas

Įrankis atpažįsta populiariausias turinio valdymo sistemas (TVS). Tad atsiradus bet kokiai saugumo spragai įrankis ne tik informuoja interneto svetainės administratorių, tačiau taip pat sutvarko problemines vietas iki kol jomis pasinaudos piktavaliai.

Su paslaugos planais susipažinti galite čia.

Ugniasienė

Ugniasienė – tai specialaus filtro technologija, kuri filtruoja visą ateinančią informaciją, nustato, ar įeinanti informacija yra pavojinga, ir praleidžia tik patikimą duomenų srautą. „SiteLock“ įrankis suteikia savo ugniasienę, kuri apsaugo svetainę nuo žalingo srauto ir kenkėjiškų užklausų. Taip pat ugniasienės pagalba yra užkardomi piktavaliai, dar vadinami spameriais, bei automatiškai blokuojami įrankiai, kurie skenuoja svetaines taip bandydami jas nulaužti.

Su paslaugos planais susipažinti galite čia.

CDN paslauga

CDN (angl. content delivery network) paslauga suteikia galimybę „SiteLock“ serveriuose kešuoti savo svetainės informaciją. Tai reiškia, kad jūsų interneto svetainės lankytojams iš užsienio kraus svetainę iš artimiausio jiems serverio (nebūtinai Lietuvos). O visa tai ne tik pagerina svetainės atvertimo greitį, kliento patirtį, SEO rodiklius, bet taip pat sumažina serverio apkrovimą.

Su paslaugos planais susipažinti galite čia.