Ieškoti

VPN paslauga

VPN (angl. virtual private network) yra privatus virtualus tinklas. Tai – patikimas duomenų šifravimo būdas, dažniausiai naudojamas siekiant sukurti saugų išorinį prisijungimą prie vidinių įmonės duomenų išteklių.

Dėl paslaugos paprastumo ja aktyviai naudojasi ne tik įmonės, bet ir kiekvienas, besirūpinantis savo internetinio ryšio saugumu, naršymo anonimiškumu bei naudojamo IP adreso lokacija.

Tereikia užsakyti paslaugą ir, kelių mygtukų paspaudimu sukonfigūravus VPN paslaugą bei prisijungus prie saugaus tinklo, savo duomenis apsaugosite nuo nepageidaujamų trečiųjų šalių akių. Pasirinkite iš daugiau nei 30 serverių visame pasaulyje!

1 TB planas
Duomenų srautas1 TB/mėn.
Įrenginiai1
ŠifravimasAES-256
ProtokolasOpenVPN/L2TP
AplikacijaWindows, Android
Kaina (mėn.)1.99 EUR
Užsakyti
2 TB planas
Duomenų srautas2 TB/mėn.
Įrenginiai2
ŠifravimasAES-256
ProtokolasOpenVPN/L2TP
AplikacijaWindows, Android
Kaina (mėn.)2.99 EUR
Užsakyti
4 TB planas
Duomenų srautas4 TB/mėn.
Įrenginiai4
ŠifravimasAES-256
ProtokolasOpenVPN/L2TP
AplikacijaWindows, Android
Kaina (mėn.)3.99 EUR
Užsakyti
Neribotas
Duomenų srautasNeribota
Įrenginiai6
ŠifravimasAES-256
ProtokolasOpenVPN/L2TP
AplikacijaWindows, Android
Kaina (mėn.)5.99 EUR
Užsakyti
  • Naudojant VPN paslaugą, naršymo istorija nėra kaupiama, kadangi naudojamo interneto ryšio teikėjo IP adresas yra pakeičiamas VPN paslaugos IP adresu. Tokiu būdu užtikrinamas naršymo anonimiškumas.
  • VPN paslauga leidžia pasirinkti, kokios šalies IP adresu pageidaujama naudotis. Taip galima matyti turinį ar naudotis kitomis paslaugomis, kurios yra blokuojamos tam tikrame regione (pavyzdžiui, Lietuvoje).
  • Viešieji Wi-Fi taškai yra traktuojami kaip ypatingai nesaugūs, todėl naudojantis viešuoju Wi-Fi tašku nerekomenduojama jungtis prie kritiškai jautrių asmens duomenų: banko sąskaitų, asmeninių el. paštų ar pan. VPN paslauga išsprendžia šį nesaugumo klausimą – naudojant VPN ryšį, susijungimas yra šifruojamas. Tad pasitelkus į pagalbą VPN paslaugą, prie viešųjų interneto taškų galima jungtis saugiai ir drąsiai.

Minimalus VPN paslaugos užsakymo periodas yra 30 dienų.

Įrenginių kiekis, kuriuose gali būti aktyvi ta pati VPN paslauga, priklauso nuo pasirinkto plano. Mažiausias paslaugos planas leidžia prijungti vieną įrenginį. Tuo tarpu užsisakius didžiausią planą, galima prijungti net šešis įrenginius.

Taip. Galima išbandyti VPN paslaugą 30 dienų. Jeigu per šį laikotarpį paslaugą netenkins, grąžinsime visą sumokėtą sumą už paslaugą.

VPN paslaugos lokacijos yra nuolat naujinamos ir pildomos. Šiuo metu siūlome šių šalių IP adresus:

  • Europa (Jungtinė Karalystė, Nyderlandai, Vokietija, Lietuva, Ispanija, Švedija).
  • Azija (Singapūras, Japonija, Pietų Korėja).
  • Šiaurės Amerika (JAV (Vašingtonas, San Franciskas), Kanada).
  • Australija (Sidnėjus).

VPN paslaugą pristato ilgametis „Interneto vizijos“ partneris „Time4VPS“. Kviečiame pasinaudoti sukaupta baze ir pasirinkti savo įrenginį, kad galėtumėte sukonfigūruoti VPN paslaugą: https://www.iv.lt/pagalba/VPN_paslauga

„Android“ ir „Windows“ operacinių sistemų naudotojams paruošėme patogias programėles.

Atsisiųsti „Android“ programėlę: čia

Atsisiųsti „Windows“ programėlę: čia