Ieškoti

WHOIS apsauga jūsų adresui

0 komentarų
Paskelbta: 2008-02-06 | Atnaujinta: 2020-05-19 | Parašė: root | Užtruksite: 2 min.

Atsižvelgdami į daugelio klientų pageidavimus, pradėjome teikti WHOIS apsaugą registruojamiems WWW adresams. Šios paslaugos dėka jūsų asmeniniai duomenys nepateks į viešai prieinamą WHOIS duomenų bazę, kurioje yra saugomi duomenys apie adresų savininkus, tačiau tuo pat metu jūs neprarasite teisių į savo adresą, nes tikri jūsų duomenys bus saugomi centrinio registro vidinėje duomenų bazėje.

Peržiūrėti adresų WHOIS informaciją jūs galite internetinių įrankių pagalba, tame tarpe ir:

http://whois.serveriai.lt/

Kaip tai veikia?

Daugelio tarptautinių WWW adresų registrų (.com, .net ir kt.) taisyklės reikalauja pateikti korektiškus duomenis apie adreso savininką ir juos savalaikiai atnaujinti (taisyklių nesilaikymas gresia adreso suspendavimu arba panaikinimu). Šie duomenys po adreso registravimo yra saugomi registre ir viešoje WHOIS duomenų bazėje.

Aktyvavus WHOIS apsaugą savo adresui, adreso WHOIS informacijoje pradedami rodomi tarpinės organizacijos (ContactPrivacy.com) duomenys, tuo tarpu registre išlieka jūsų kaip adreso savininko informacija. Iškilus klausimams, registras žinos tikrąjį adreso savininką ir galės su jumis susisiekti. Tuo tarpu tretieji asmenys matys ContactPrivacy.com kontaktus, su jumis galės susisiekti tik užpildę specialią formą www.contactprivacy.com svetainėje.

Kokie privalumai?

  • Jūsų vardas, adresas, telefonas ir el. paštas lieka nežinomi tretiesiems asmenims.
  • Jūs neprarandate teisių į adresą, kadangi registre saugomi tikri jūsų duomenys.
  • Tretieji asmenys gali su jumis susisiekti dėl jūsų adreso, tačiau informaciją apie jus gali sužinoti tik kai to pageidausite jūs patys.

Kaip užsakyti?

Apsauga galima tik adresams su .com, .net, .org, .info, .biz, .name, .cc ir .tv galūnėmis. Paslauga kainuoja 19 Lt + PVM metams vienam adresui, ją galite užsisakyti klientų sistemos pagalba tiems adresams, kuriuos registravote per mūsų įmonę.

Po užsakymo apmokėjimo jūs el. paštu gausite iš registro užklausimą, po kurio patvirtinimo bus aktyvuota jūsų adreso WHOIS apsauga.

Grįžti į sąrašą
0 komentarų
    Parašyti komentarą
    Atšaukti atsakymą