Ieškoti

„Kaip atsidurti internete”: dalyvaukite nemokamame seminare

Kviečiame į pirmąjį, nemokamą, smulkiajam verslui ir antrepreneriams skirtą trijų renginių ciklo seminarą tema „Kaip atsidurti internete”.

Vasario 12 d., 18 val., „AltSpace”, Lakūnų g. 24, Vilniuje.

Seminaro temos:

Praktinio seminaro metu „Interneto vizijos” specialistas ir Kauno technologijos universiteto Interneto paslaugų centro „DOMREG” atstovas atsakys į klausimus:

  • kaip pasirinkti domeno vardą;
  • kokios dažniausios klaidos pasitaiko registruojant domeną;
  • kaip tinkamas domeno vardas gali padėti tapti stipriu prekių ženklu rinkoje;
  • kokį talpinimo planą pasirinkti ir kuo jie skiriasi;
  • kaip be techninių žinių sėkmingai pasitalpinti savo interneto svetainę.

Nepamirškite kompiuterių! Seminaro metu turėsite galimybę gyvai pasikonsultuoti visais svetainių talpinimo ir domeno registravimo klausimais. Rekomenduojame su savimi turėti kompiuterius, kad mūsų specialistai ne tik galėtų teoriškai atsakyti į rūpimus klausimus, bet ir praktiškai parodyti, kaip atlikti norimus veiksmus, pavyzdžiui, užregistruoti domeną.

Siekiant kuo efektyviau pakonsultuoti visus susirinkusius, vietų skaičius yra ribotas (tik 30 vietų), o registracija – būtina. Oficiali seminaro trukmė – 1 val. 30 min., po to – laikas konsultacijoms.

Kiti seminarai:

Norint įgyti daugiau žinių ir praktinių kompetencijų, kviečiame dalyvauti kituose renginiuose Vilniuje:

Vasario 19 d. – „Kaip tapti matomais internete”. Daugiau apie renginį.

Vasario 26 d. – „Kaip būti saugiam internete”. Daugiau apie renginį.

Visos vietos jau užimtos. Kviečiame registruotis laukiančiųjų sąraše:

Vieta:

Adresas: „AltSpace”, Lakūnų g. 24, Vilnius 09108

Lektoriai:

Elidijus Čypas, „Interneto vizijos” kokybės užtikrinimo specialistas

Elidijus „Interneto vizijoje” dirba jau daugiau nei šešerius metus. Kasdien Elidijus gilinasi į sudėtingiausias klientų situacijas, ieško nestandartinių sprendimų, o jo darbo „arkliukas” yra kokybiškų paslaugų ir procesų užtikrinimas. Elidijus taip pat rašo techninius IV blog’o įrašus ir kaip pranešėjas dalyvauja įvairiose su svetainių talpinimu ir domenų registravimu susijusiose konferencijose.

Vaidotas Jakuška, „DOMREG” rinkodaros ir komunikacijos specialistas

Vaidotas – komunikacijos ir rinkodaros konsultantas, žurnalistas. Šiuo metu Vaidotas kuruoja Kauno technologijos universiteto Interneto paslaugų centro „DOMREG” komunikaciją, organizuoja edukacinius renginius verslumo temomis šalies regionuose. Taip pat „Žinių radijo” eteryje Vaidotas vedė laidą apie mokslą ir technologijas „Mokslo virusas”.